Přejít na obsah

Virus v compu


zabiak

Doporučené příspěvky

Kua se z toho poseru. Dostal se mi do compu nějakej posranej virus. A když zapnu nebo vypnu nějakej program tak mi z repráku hraje Buď v práci čest. Kurva nějakej komovirus.

A když zapínám komp tak hrajou nějaký komouský koledy. Sakra co stím Nod 32 to nebere Spybot taky prd Ad-Aware 2007 taky nic. Sakra co to je :feve: Zkoušel jsem to projet i v nouzovým režimu taky prd

Se z toho fakt po...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kua se z toho poseru. Dostal se mi do compu nějakej posranej virus. A když zapnu nebo vypnu nějakej program tak mi z repráku hraje Buď v práci čest. Kurva nějakej komovirus.

A když zapínám komp tak hrajou nějaký komouský koledy. Sakra co stím Nod 32 to nebere Spybot taky prd Ad-Aware 2007 taky nic. Sakra co to je :feve: Zkoušel jsem to projet i v nouzovým režimu taky prd

Se z toho fakt po...

ctrl+alt+del, naběhne ti jaký programy jedou, koukni kterej z nich to je a ručně ho odstraň. Najdi kde je uloženej a smázni ho. Taky se mi kdysi dostal pěknej šmejd díky OC do kompu a nešel odstranit antivirem. Tak jsem si ho našel a všecky položky vytvořený v daný čas jsem růčo promazal a bylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kua se z toho poseru. Dostal se mi do compu nějakej posranej virus. A když zapnu nebo vypnu nějakej program tak mi z repráku hraje Buď v práci čest. Kurva nějakej komovirus.

A když zapínám komp tak hrajou nějaký komouský koledy. Sakra co stím Nod 32 to nebere Spybot taky prd Ad-Aware 2007 taky nic. Sakra co to je :feve: Zkoušel jsem to projet i v nouzovým režimu taky prd

Se z toho fakt po...

Zkus stahnout novy avast ... ,me se taky do kompu pred mesicem narvalo nejake svinstvo..a po prjeti disku avastem jede vsecko zase jak ma... ,,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to vubec virus?

Zmen si zvukove schema windowsu na nejaky microsofti zakladni a zkus pak parkrat restartnout windowsy, jestli se to vrati zpet.

Hele tak jsem to projel. A ty zvuky jsou tam změněné na tyhle komozvuky a je jich tam více. Tak jsem je vypnul a je to v pohodě. Ale co to sakra je?

Snad ten virus jen změnil ty zvuky a bude to v pohodě no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele tak jsem to projel. A ty zvuky jsou tam změněné na tyhle komozvuky a je jich tam více. Tak jsem je vypnul a je to v pohodě. Ale co to sakra je?

Snad ten virus jen změnil ty zvuky a bude to v pohodě no.

a zkus to projet tim avg a nech si ho v kompu ono se samo aktualizuje a je zadarmo,ja tak jedu pul roku a mam pokoj a jeste mam avasta....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem na to přišel něco mi přehrálo všechny zvuky win a dalo tam tyhle sračky: Duša moja oslavuj pána. Jeden zvuk je tam nějaké kázání nějakého kněze fakt to vypadalo hrozivě. Takže jsem stáhnul origo zvuky a přehraju to a snad to bude v pořádku.

Už jsem myslel že se naseru a přeinstaluji to. To sem teda Lamobijec.

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím, že to nebude nějakej moc zákeřnej vir, jen si někdo dělá prdel. Když odhlédneš od toho, že se to týká tebe, tak je to docela úsměvné. Já chytil hajzla, kterej se tvářil naprosto důvěryhodně jako antivir a aktivoval se požadavkem na aktivaci na odstranění nalezeného viru. Jenže to byl on sám. A pak spustil nepřebernou lavinu příchozích virů. Týden jsem měl odpojenej komp od internetu a lovil. Všechny se daly normálně odstranit, jen ten matečnej se nedal antivirem odstranit. Měl nějakou ochranu proti tomu. No hrůza, ale vybabral jsem s ním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a zkus to projet tim avg a nech si ho v kompu ono se samo aktualizuje a je zadarmo,ja tak jedu pul roku a mam pokoj a jeste mam avasta....

AVG je pěkná sračka a mít zapnutý dva antiviry v jednom PC je pěkná blbost.Když se mrkneš na ty stránky co jsem uvedl a důkladně si to tam pročteš tak na to příjdeš.Jinak je tam spoustu návodu jak se zbavit havěti v PC.Spousta lidí co ti poradí a řeknou co a jak a co na co použít.

Editováno: , autor: prtko5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AVG je pěkná sračka a mít zapnutý dva antiviry v jednom PC je pěkná blbost.Když se mrkneš na ty stránky co jsem uvedl a důkladně si to tam pročteš tak na to příjdeš.Jinak je tam spoustu návodu jak se zbavit havěti v PC.Spousta lidí co ti poradí a řeknou co a jak a co na co použít.

nepišu že mam zaple oba nejdnou!!a pěkna sračka je umě NOD32,AVG mi našlo dost a někdo je spokojeny stim a druhy zas ne,nekdo psal at si stahne avasta a ten mu nepomoh takže spokojenost u každeho jina.....at se každy chrani jak chce!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to tu plácáš, NOD 32 je špička vůbec nevíš co píšeš! I Avast je lepší jak AVG. Nehádej se mrkni se na stránky a uvidíš jsou tam recenze a pak v pravo anketa nejpouživanější antivirus tak se podívej. Měl jsem AVG a samej problém ,Avast byl dobrej ale občas pustil trojana co mám NOD tak bez problému. http://www.viry.cz/go.php?p=viry&t=listrecenze

Editováno: , autor: prtko5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já používám noda32 a nikdy žádný problém. Akorád teď jsem něco stahoval a nod zahlásil, ale já mu nevěřil a ignoroval ho.

Samo že mít oba najednou je blbost. Ale když něco nenajde jeden tam můžu zkusit druhej a pak ho zasejc odinstalovat.

To je teda už lepší dělat scan přes MWAV to je 100%. Jinak NOD je super :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to tu plácáš, NOD 32 je špička vůbec nevíš co píšeš! I Avast je lepší jak AVG. Nehádej se mrkni se na stránky a uvidíš jsou tam recenze a pak v pravo anketa nejpouživanější antivirus tak se podívej. Měl jsem AVG a samej problém ,Avast byl dobrej ale občas pustil trojana co mám NOD tak bez problému. http://www.viry.cz/go.php?p=viry&t=listrecenze

NO COMMENT :doh dej si třeba silonku na připojku at ti to chyta viry......ja mam co mam....a sem spokojen!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...