Přejít na obsah

topeni


bubi

Doporučené příspěvky

zdarec, potreboval bych poradit...po posledni navsteve servisu mi kdyz mam vetrak na dvojku, je jedno kam nasmerovany vzduch, pred spolujeydcem jak kdyz neco svisti....proste jak by byl zaply vysavac...proste jakoby nekde z rozvodu topeni utikal vzduch...nevim cim by to mohlo jet tak z niceho nic udelat...prvne sem si myslel ze je spatne nasazena hadice na chlazeni schranky ale to se nepotvrdilo...mate nekdo tip?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som na to došiel tak,že som si kúpil ten rámček na pelový filter lebo som ho tam nemal.No nemohol som nasadiť tie posuvné plasty.Nakoniec som nasadil iba jeden a ked som pustil vetrák tak to tam parádne vyhrávalo lebo ťahalo okolo krytky falošný vzduch.

Dnes sa mi to podarilo konečne nasadiť poriadne.Vadil mi tam taký biely plast vyzerá ako nejaká spona,tak som ju vyhodil a je to OK. Má č.6Q0819315,no v ETKE som také číslo nenašiel!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
zdarec, potreboval bych poradit...po posledni navsteve servisu mi kdyz mam vetrak na dvojku, je jedno kam nasmerovany vzduch, pred spolujeydcem jak kdyz neco svisti....proste jak by byl zaply vysavac...proste jakoby nekde z rozvodu topeni utikal vzduch...nevim cim by to mohlo jet tak z niceho nic udelat...prvne sem si myslel ze je spatne nasazena hadice na chlazeni schranky ale to se nepotvrdilo...mate nekdo tip?

Dělalo mi to podobně a to jsem dal auto jen na roční prohlídku (výměna oleje a taky filtrů). Reklamoval jsem pískání z ventilátoru a servisman přede mnou sundal přihrádku spolujezdce, vyndal pylový filtr a otevřel motorek ventilátoru. Vyndal nějaký zapadlý papír, složil vše zpět a vypadalo to, že je vše O.K. Doma jsem zjistil, že to píská zase, takže jsem znova vyndal pylový filtr, trochu jej porovnal, vrátil zpátky a pohrál si s plastovým víčkem k filtru tak dlouho až pískání přestalo. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...