Přejít na obsah

Chvenie a trhanie pri pridavani plynu.......


ocec

Doporučené příspěvky

Tak to pisalo aj mne, ze "hodnota vykonu motora nedoveryhodna"........dam to tiez do skoda servisu, lebo nikto iny mi s tym nevie nic urobit.....ozaj, kde ti to opravovali? v ktorom skoda servise?

AUTO BOAT na Vajnorskej v Bratislave. ale bolo to tam cez znameho co tam vtedy robil. pochybujem ze by som vyviazol zo Skoda servisu s takouto malou sumou. Problem bol ze taku velku diagnostiku maju len v origo servisoch. neviem ci to bolo tym ale hlavne ze to opravili. (asi som ti moc nepomohol, coo?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AUTO BOAT na Vajnorskej v Bratislave. ale bolo to tam cez znameho co tam vtedy robil. pochybujem ze by som vyviazol zo Skoda servisu s takouto malou sumou. Problem bol ze taku velku diagnostiku maju len v origo servisoch. neviem ci to bolo tym ale hlavne ze to opravili. (asi som ti moc nepomohol, coo?)

Hmm, nevadi aspon som sa dozvedel, ze okrem mna je resp. bol niekto kto mal podobny problem........pripravim si penazenku a hor sa do skoda servisu :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj , už jsem zde psal můj problém , takže v rychlosti , mam Fabii 2002, 1,4 MPi 44 kw, pri nizkých otáčkách cca do 2,5 tisic mi škubal dost motor , problikávala kontr. elektroniky motoru ( podle vag - zjištěna chyba na 1 válci), dále pri nastartov . motoru a vyřazené rychlosti , motor takový divný chod , na budiku rychlosti , rucicka pochvili cukala nahoru a dolu , zkoušel jsem výměnu svíček , vyčištění škrtící klapky atd. - nakonec pomohla - výměna zapalovací listy svíček -nyní se zdá auto ok , neskutečnej rozdíl , oproti tomu co to dělalo ( např. když jsem jel do mírného kopce a musel podřadit na stupen 2 , aby auto přestalo cukat ) , doufam , že jsem to nezakřikl lol , jinak na poprvé jsem byl v autor. servisu Přerost a Śvorc na Praze 6 , zde jsem byl však velmi ale velmi nespokojen s přístupem přejímacího technika ( jestli to vubec byl technik) , nakonec jsem odjel jinam do NH car a tam vše ok .

Editováno: , autor: Fery
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...