Přejít na obsah

Autorádio s 18 cm LCD


Doporučené příspěvky

..... :) včera se mi to taky dostalo pod ruku...teda ta stránka.Dávám to každému k zamyšlení...pro renomované značky to nedělají taky za takové ceny.Polemika o tom, že se platí pouze ta značka neobstojí.Vlastní zkušenost s těmito výrobky nemám, ale údajně se sem tam ztratí nějaký ten pixel z monitoru apod.

Vždy se vyplatí přidat...i když je to třeba 100% na tento clarion...

post-845-1198664292_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..... :) včera se mi to taky dostalo pod ruku...teda ta stránka.Dávám to každému k zamyšlení...pro renomované značky to nedělají taky za takové ceny.Polemika o tom, že se platí pouze ta značka neobstojí.Vlastní zkušenost s těmito výrobky nemám, ale údajně se sem tam ztratí nějaký ten pixel z monitoru apod.

Vždy se vyplatí přidat...i když je to třeba 100% na tento clarion...

mno, ten už vypadá na úrovni. Ale doecla bych chtěl vidět na vlastní oči ten zázrak co jsem posílal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

někdo tu na foru ty radia z eonon vychvaloval,tuším to někdo nabízel v bazaru,na carmultimedia to taky dost frčí,na aukru jdou na odbyt a je po nich bitka,nakonec 2 letá záruka své naznačuje,nevim nevim,přeci jen značkový výrobci prodávají téměř totožné radia ale za mnohonásobně vyšší cenu,proč???je to opravdu o kvalitě?neříkám ale že po tom půjdu,ale prohlédl jsem si stránky,ještě by to chtěloněkoho kdo to má,zkusím to najít v tom bazaru tady na foru.

jo a jinak z vlastní zkušenosti bych já do clarionu nešel,ani ty roadstar a pod.špatná zkušenost!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

někdo tu na foru ty radia z eonon vychvaloval,tuším to někdo nabízel v bazaru,na carmultimedia to taky dost frčí,na aukru jdou na odbyt a je po nich bitka,nakonec 2 letá záruka své naznačuje,nevim nevim,přeci jen značkový výrobci prodávají téměř totožné radia ale za mnohonásobně vyšší cenu,proč???je to opravdu o kvalitě?neříkám ale že po tom půjdu,ale prohlédl jsem si stránky,ještě by to chtěloněkoho kdo to má,zkusím to najít v tom bazaru tady na foru.

jo a jinak z vlastní zkušenosti bych já do clarionu nešel,ani ty roadstar a pod.špatná zkušenost!

Ta cena je oproti jinejm výrobcům o dost nízka, mě by třeba zajímala kvalita toho obrazu, ale taky bych do toho nešel..

Editováno: , autor: AdamCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...měl jsem jednání s jedním dodavatelem...mimochodem taky zde inzeroval (ale asi mu to nešlo) a do předu mě upozornil na "určité" procento reklamací.O takové obchody ale já nestojím aby mi to potom zákazníci házeli na hlavu.Za nabízené zboží se nechci stydět a musí být v naprostém pořádku i když i to se nedá vždy vyloučit.Pořád je to bedna plná elektroniky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta cena je lákavá. Jenže chtělo by si to přinejmenším prohlédnou osobně a nejlíp vyzkoušet. Takhle naslepo po netu bych do toho asi nešel.

Chce to vidět slyšet v akci. Přece jenom jsou to i tak velké peníze.

Ale je fakt že u nás je to jedno bo ti to tam víc jak týden nevydrží lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Noname made by china :(

nadruhou stranu,co nedělají čínani?nebo poláci?nebo která firma si nenechá u nich něco vyrobit a pak to prodávají jako značkové?je sice fakt že čínské věci překypují detaily ale kvalitativně jsou v prd...,ale ruku na srdce,opravdu kupujete vždy vše kvalitní a značkové?třeba autodíly,spousta lidí nakupuje díly v auto kelly,výrobce dílu je většinou polsko,takže levné a špatné,opravdu věříte při koupi televize panasonic,že není dělaná v madarsku?že autoradio blaupunkt opravdu není z polska?že mobilní telefon nokia není z číny?

témeř nikdy tomu nevěřím,ale co se dá dělat?je sice fakt že je tohle levné a z číny což naznačuje své,nakonec to má záruku 2 roky ne?sice bych byl na vážkách,sám si chci pořídit autoradio,něco na tenhle způsob,ale zase nemám tolik peněz jako třeba na toho kenwooda.prodejci těchto radií tvrdí že je to dobré tak nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nadruhou stranu,co nedělají čínani?nebo poláci?nebo která firma si nenechá u nich něco vyrobit a pak to prodávají jako značkové?je sice fakt že čínské věci překypují detaily ale kvalitativně jsou v prd...,ale ruku na srdce,opravdu kupujete vždy vše kvalitní a značkové?třeba autodíly,spousta lidí nakupuje díly v auto kelly,výrobce dílu je většinou polsko,takže levné a špatné,opravdu věříte při koupi televize panasonic,že není dělaná v madarsku?že autoradio blaupunkt opravdu není z polska?že mobilní telefon nokia není z číny?

témeř nikdy tomu nevěřím,ale co se dá dělat?je sice fakt že je tohle levné a z číny což naznačuje své,nakonec to má záruku 2 roky ne?sice bych byl na vážkách,sám si chci pořídit autoradio,něco na tenhle způsob,ale zase nemám tolik peněz jako třeba na toho kenwooda.prodejci těchto radií tvrdí že je to dobré tak nevím.

No ono to neni tak uplne jak rikas. Dva roky zaruky ? A co kdyz mas par vadnejch pixelu ? Mas smulu. A co se tyce toho co se tam dela a nedela, je tam precijen rozdil. Navrhnuty to muze byt nekde uplne jinde a jinyma lidma a tam je to jen a pouze vyrobene kvuli nizke cene za pracovni silu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akorát jse mně nezdají ty rozměry 178mm

Ahoj, chci se zeptat, lemuje ti navigace s ohranicovacim rameckem (imitace karbonu)? Me totiz trochu vystoupla po tom, co jsem to mel v servisu a panove se v tom asi hrabali. :aggressive: Zkousel sem ji vyndat,ale nejde to, nejde to ani zasunout. Vypadá to, jako by ji zezeadu neco drzelo, neni tam nekde nejaka pojistka? Prisel jsem na ty 4 (v kazdem rohu jedna). Diky moc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...