Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

AL-2500 BLACK, vitez testu MF Dnes. tusim za 1 200 Kc, prej jeste vsechny baliky nedorazili mam si zavolat v 6 hodin. Pujdu asi na chvili zavrit ocicka po pate vstanu, zajedu napostu nachystam se na Turnov a pekne nabrat sily na zitrejsi dlouhej den.

Jasne,koukam na nejake recenze ,pekna masinka :palec2: .... Noo , zavidim ten Turnov ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AL-2500 BLACK, vitez testu MF Dnes. tusim za 1 200 Kc, prej jeste vsechny baliky nedorazili mam si zavolat v 6 hodin. Pujdu asi na chvili zavrit ocicka po pate vstanu, zajedu napostu nachystam se na Turnov a pekne nabrat sily na zitrejsi dlouhej den.

Člověče, to je docela ranec....teď jsem jen tak nahodil tuto mašinku na zbozi.cz a cena většinou kolem 800,-.

Hlavně tu poštu nezaspi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Člověče, to je docela ranec....teď jsem jen tak nahodil tuto mašinku na zbozi.cz a cena většinou kolem 800,-.

Hlavně tu poštu nezaspi :)

jso dve varianty Al-2500 a AL-2500 BLACK ten black krome toho ze je cernej ma jeste asi o 3 fce navic nez ten druhej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Člověče, to je docela ranec....teď jsem jen tak nahodil tuto mašinku na zbozi.cz a cena většinou kolem 800,-.

Hlavně tu poštu nezaspi :)

http://www.shopy.cz/index-hledani.php?s=Al...tem=on&d=zb ..... ale tak ,ty 2-3 kilicka to uz je prakticky''malickost''..

Nekdy je lepsi koupit drazsi ve verohodnejsim shopu nez levnejsi nekde kde to moc nevoni ...

Co jinak rikas na zahajeni ? :) ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale to uteklo ..Jinac parada 55kw nezklame ;):palec2: ....alespon ta tvoje :-)

No to by dostala pěknejch pár facek kdyby zklamala :) Opět trochu naložená po delší době. Plný kufr a tři lidi. Při zpáteční cestě jsem jel na noc a na pohodu-srny jsou v říji a to musí bejt člověk sec sakramensky na pozoru, páč sou jak pominutý ;) No a lehká noha se vyplatila průměr 6,1l/100- docela dobrý v tomto obsazení ne?

Na tachometru je hodnota 79991Km, takže jubileum po cestě neoslavila ale už se kulatinám blíží :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to by dostala pěknejch pár facek kdyby zklamala :) Opět trochu naložená po delší době. Plný kufr a tři lidi. Při zpáteční cestě jsem jel na noc a na pohodu-srny jsou v říji a to musí bejt člověk sec sakramensky na pozoru, páč sou jak pominutý ;) No a lehká noha se vyplatila průměr 6,1l/100- docela dobrý v tomto obsazení ne?

Na tachometru je hodnota 79991Km, takže jubileum po cestě neoslavila ale už se kulatinám blíží :palec2:

jasne :) no na lesní zviratka pozor,,ted je jich hodne noo,,,

jinac spotreba pekna ;) a trosku zavidim i ty najete kilometry .... Nezapomen je pak zdokumentovat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...