Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

ahoj

tak vikend byl uz od stredy prodlouzenej tak jsem si i trochu odpocinul a mel cas na jiny veci nez kdyz clovek porad chodi do prace

Jo troska odpocinku je urcite treba..., v turnove jsi asi byl ze ? ...

@Ovidius..., Cus., nj,co nadelame ,ze :/ .. :)

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak je, me nic moc, ten srazek v Turnove ten vikend nejak moc zkratil, mi rano biduk zvonil tak jsem nadaval ze su debil proc mi zvoni budik v nedeli, pak mi doslo ze je cas jit zase do hokny. fuj

take jsem dneska mel docela zajimavy ranko,to se pak tezko vstava do prace s pocitem volneho dne.)..,, ale hlavne ,ze se vikend a hlavne srazek vydaril ...!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar pane,co novyho?

ty vcelku nic novyho,... prace a prace ., :) jinac po,alicku mrkam po nejakem aute ,davam dohromady pro a proti .jen co se objevi nejaka ta korunka mozna se neco objevi.Prozatim kuryruju octavenu,uvazuju ,ze zkusim o5 nahodit nejake snizenicko a konecne kolesa at to alespon trosku vypada...

Co ty ? doma nebo porad mimo cr ..:) kdy ukazes eReSku ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty vcelku nic novyho,... prace a prace ., :) jinac po,alicku mrkam po nejakem aute ,davam dohromady pro a proti .jen co se objevi nejaka ta korunka mozna se neco objevi.Prozatim kuryruju octavenu,uvazuju ,ze zkusim o5 nahodit nejake snizenicko a konecne kolesa at to alespon trosku vypada...

Co ty ? doma nebo porad mimo cr ..:) kdy ukazes eReSku ?

Ja jsem porad mimo,ale na vikend se chystam do Prahy.Docela se tesim na tu cestu,hlavne pres Nemecko,protoze tady se nesvezu vic jak 120km/h.Jinak RSko jsem jeste nenalestil,ale doufam,ze se k tomu brzo dostanu.Jinak v zari se asi objevi tady na foru v bazarku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem porad mimo,ale na vikend se chystam do Prahy.Docela se tesim na tu cestu,hlavne pres Nemecko,protoze tady se nesvezu vic jak 120km/h.Jinak RSko jsem jeste nenalestil,ale doufam,ze se k tomu brzo dostanu.Jinak v zari se asi objevi tady na foru v bazarku

Rikas ,ze tomu pak hezky kopnes do vrtule jo... ;) Co ,ze uvazujes nad prodejem ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj,trochu ji vyvetram.Jinak uz puvodne jsem ji kupoval se zamerem dalsiho prodeje.Ale jezdi se z ni skvele,docela jsem si na ni zvyknul... ;)

Jasne,...verim ,ze v tom bude krasny svezeni ;) ..taky bych neco takovyho bral

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bude k mani,tak mas sanci.Jinak zabloudil jsem do tematu Manzelky a pritelkyne,a nasel tam docela peknou slecnu.Gratuluju :palec2:

kdyz budou šušně nebudu se branit ,ze :);) .....

No rozhodl jsem se ,ze tam o5 prispeju ..., jinak diky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...