Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

neslo odolat>

Baví se spolu tři frekventanti policejní akademie, jak dopadli u zkoušek. "Píšťalka za jedna, pendrek za jedna, čeština za pět. Dali mi vyskloňovat slovo "Paříž". "A co jsi napsal?" "Paříš, pařím, paříme..." "A co ty?" obrací se na druhého. "Špatně - píšťalka za jedna, pendrek za jedna, čeština za pět. Měl jsem skloňovat slovo "zeměkoule", a tak jsem napsal - "ze mě koule, z tebe koule, z něho koule." Třetí policajt se jen usmívá: "Tak to já dopadl výborně - píšťalka i pendrek na výbornou a rovněž čeština za jedna. Já vyfasoval slovo "město." "A co jsi napsal?" "Mně sto, tobě sto, náčelníkovi pětikilo."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezkej. Skoro bych řekl i vtip ze života. Jinak zdarec všem. Je tu vůbec někdo?

Dneska jsem se svezl s FII. Budoucí švára ji dostal služební. Sněhobílá nová slečna s motorem 1,2 51Kw. Je to takové "miminko" na tachometru má teprve 380Km. Takže všechno je ještě syrové (motor, brzdy). Má Okťule tahá a brzdí zatím teda o dost líp. ;) Ale ta vůně novýho auta to je supr :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky pěkná :palec2: akurát bych vyměnil interiér ;)

Me to ani tak neprijde,,nejak jsem zvykly :) ... kazdopadne kdybych kupoval uz jedine face ;)

Byl trochu nalestit auti ,zitra bude urcite prset :( ....

Cao Jani ! :)

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak kterej klubak si to pred 35 minutama letel 180 dolu z kopce pred Brnem. No priznej se dobytku :scooter::ph34r: . Seda metla OII combi , na hlinach lol , folie, 8A0 neco, klubova samolepka v leve polovine 5 dveri do kufru.

btw ten borec v te zelene astre v kombiku je evidentne idiot :aggressive::wallbash:

Editováno: , autor: Ol@f
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...