Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Jj a oni se hlavne snazi mi to zprotivit abych tam nejela... i kdyz je fakt ze jsem si nevybrala zrovna nejlepsi obdobi... zrovna tedka skoro pred Vanocema... jeste takovy pochmurny pocasi... ale pry ted je doba nejlepsi na tu praci a pak az v breznu... tak nevim :)

Neni problem priletet z5 a co se tyce pocasi nejlepsi odjet kdyz je skarede tady ,,tam to bude porad takovy .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bud uklizet pokoje v nejakym hotelu... nebo treba umyvat zachody :D Hehe proste manualni prace do te doby nez se naucim poradne jazyk. Pak pry neni vubec problem sehnat neco v administrative.

na začátek musí vzít člověk jakoukoliv práci, než se naučí pár věcí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

he he to se mi libi Mr. Ol@f (kdo mi muze zmenit Nick ? ) nevim blbe se to soudi po 14 dnech, jeden kolega je dobrej druhej mam pocit ze brzo jednu dostane. Neni to tak ze bych se rozhodl zustat ( mam naplanovany 2 pohovory) jen jsem chtel Cary naznacit ze mesic doma a pak nastup do prace muze delat divy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

he he to se mi libi Mr. Ol@f (kdo mi muze zmenit Nick ? ) nevim blbe se to soudi po 14 dnech, jeden kolega je dobrej druhej mam pocit ze brzo jednu dostane. Neni to tak ze bych se rozhodl zustat ( mam naplanovany 2 pohovory) jen jsem chtel Cary naznacit ze mesic doma a pak nastup do prace muze delat divy.

Mr. Ol@f to zni dobre :) ... Mischicka meni ne? ... Jasne jeste je brzo na rozhodovani to je fakt...,Ono kazda prace ma svy mouchy(hlavne co se tyce''povah'' kolegu) . To by pak nebylo ono

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...