Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

jej tak to jsem nechtel :) ... bude to videt , ;)

To tam napsal P2M, že to bude smazáno, tak jsem mu ušetřil prácu... ;) Víš jak, já se nikomu nevnucuju, to omezení obrázků na 800x600 pix tam naordinoval zajisté nějakej zapařenec s dvoumegapixelovým foťákem, kterej je tak akorát schopnej v tom rozlišení udělat fotku, na které bude rozpoznatelný, co je co... lol

Prostě trapas... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To tam napsal P2M, že to bude smazáno, tak jsem mu ušetřil prácu... ;) Víš jak, já se nikomu nevnucuju, to omezení obrázků na 800x600 pix tam naordinoval zajisté nějakej zapařenec s dvoumegapixelovým foťákem, kterej je tak akorát schopnej v tom rozlišení udělat fotku, na které bude rozpoznatelný, co je co... lol

Prostě trapas... lol

ne ,vsak tam hod todle jen v mensim rozliseni i tak to bude pekny,,, :) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ku*va, farář si nechá vyhulit a hrozí mu osm let, Sahula bez řidičáku se zfetuje, zabije 2 lidi a dostane 5 let, není někde něco špatně ???

Taky jsem nedavno nad timhle premyslel ,co se to tu vubec deje....Chudak deda,si necha udelat dobre kdo vi po kolika letech a hnedka je z toho udalost tydne a clanky na titulni strany ...,

fetacku za dobry chovani po roce a pul pusti ,farař uz si tam asi pobude do konce zivota..,,

Je to hnus..,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...