Přejít na obsah

kastlík


karkulka

Doporučené příspěvky

Zdárec chalani.

Mám takový menší problém a nevím co s ním.

Začal se mi otvírat kastlík u spulujezdce a ne a ne se zavřít. Přestali se vracet ty pacičky který tam maj zapadnout. Mam octu 97

Nemáte náhodou někdo vyřešenej nějakej problém????

Díky za rady už sem fakt zoufalej. Mějte se :help::help::help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už sem prohledal snad všechno a nikde sem na to nenarazil

přesně taky nevím,ale vyndej tu kličku z těch dvířek a koukni tžeba tam něco najdeš,možná to chce jen promáznout.pozor at to neulomíš,po stranách jsou dvě packy a jedna je zespod,opatrně to vyhni z boku šroubováčkem,pak tu spodní a mělo by to jít ven.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdárec chalani.

Mám takový menší problém a nevím co s ním.

Začal se mi otvírat kastlík u spulujezdce a ne a ne se zavřít. Přestali se vracet ty pacičky který tam maj zapadnout. Mam octu 97

Nemáte náhodou někdo vyřešenej nějakej problém????

Díky za rady už sem fakt zoufalej. Mějte se :help::help::help:

Mám ten samý problém, myslím že je to i tou zimou-je to trochu ztuhlé a když to zavřeš,tak to přidrž cca 5 vteřin a pacičky pomalu zajedou-aspoň na úroveň, aby se to zpět neotevřelo...

Já jsem oddělal ten zámek a uvnitř je zavírací mechanismus, trošku jsem opiloval jednu část, sem si totiž všiml, že při zavírání ty pacičky ze vnitř o to malinko dřou.Trochu to pomohlo,ale není to ještě vono.možná se na to ještě mrknu a možná pomůže léto ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...