Přejít na obsah

OII a zadní stěrač-montáž


cosby

Doporučené příspěvky

Takže,jelikož mi nevyhřívalo zadní okno,rozhodl jsem se pro výměnu a když už,tak jsem chtěl i zadní stěrač.Obstaral jsem si vše potřebné a hup na to.

Potřeba je nové zadní slko s dírou pro stěrač,motorek,dekl na 5 dveře pro stěrač,stěrač,3 svazky,já použil jen dva(vyrobil jsem je),hadičku,motorek do nádobky,páčku a nějaký spojovací materiál na hadičky atd.

Jinak nevím,jestli všechny OII mají 5 dveře s připravou pro motorek zadního stěrače-navařené závity,ale já měl.

Takže výměna skla,našroubování motorku,natažení kabeláže k BSG,protažení hadičky k nádobce(to budu dělat později,zatím jsem ji protáhl jen pod palubku,nebyl čas),zapojení kabeláže,prohození páček,nakódován podvolantovky a centrální elektriky.Je potřeba třech svazků.Z motorku do 5 dveří,tak je konektor,z 5 dveří do C sloupku a z C sloupku do BSG.Já to táhl přímo do BSG,ale v C sloupku jsem nechal rezervu,kdybych to někdy chtěl napojovat do konektoru,i když nením proč.Největší pakárna je protahování kabeláže a hadičky v 5 dveřích,je tam uzavřený profil s 2 otvory,ale pomocí drátu to šlo.na malé fotogalerii je vidět potřebný materiál,svazky,přehození páček atd atd.

post-128-1200339845_thumb.jpg

post-128-1200339852_thumb.jpg

post-128-1200339859_thumb.jpg

post-128-1200339866_thumb.jpg

post-128-1200339872_thumb.jpg

post-128-1200339878_thumb.jpg

post-128-1200339884_thumb.jpg

post-128-1200339889_thumb.jpg

post-128-1200339895_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Luďa uzamkl následující téma
  • Luďa odemkl následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...