Přejít na obsah

Škoda Octavia Combi 1.8 20V T


Vocko

Doporučené příspěvky

Škoda Octavia Combi 1.8 20V T

4S2 6280

VIN: TMBZZZ1U8X2156031

modrá barva s vínovým předním nárazníkem

Zabezpečení Imobilizér v klíčku

Výbava 4 x El. okna, ruční klimatizace, vyhřívaná sedadla.

sobota 12.1.08 v Brandýse nad Labem

Kontakt: Lenka tel. 602 294 695

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jaké mělo auto zabezpečení, výbavu a odlišnosti od serie?

zadávám ho do registru ukradených aut na OC :aggressive:

a jaká je to motorizace?

Já se z toho poseru, za dva dny už třetí auto

Editováno: , autor: Martinoslav
Necituj prosim prispevky nad odpovedi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a nejhorší na tom je, že jsem to auto měla půjčený od tchána. Měla jsem ji přesně pod oknem a to bydlim v přízemí. Udělali to tak potichu, že ani pes nezaštěkal. jsou to svině zasraný, kéž by se v tom chtěli pořádně rosekat, pokud se to tedy nenajde, ale pořád doufám a doufám :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

právě že neměl a ještě ji bude splácet do května,neřeknu kdyby to auto tady stálo každý den a někdo si ho vytipoval, ale měla jsem ho tady jen přez noc a ráno bylo v prdeli. Já právě doufam, že si ho jen někdo půjčil na svezení z místní diskotéky Koruna a že se někde najde odstavená. no ale taky už chudinka může někde být rozebraná, nebo za hranicema. To vymysleli píčovinu odevřít hranice, to to bude horší a horší. :worthy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Jak tak tady čtu,tak jsem se nikde nedočetl že by jste auta měli nějak zabezpečená, tak se potom nedivte že jse nějaké ztratí.Samozdřejmě že bych Já zlodějům sekal ruce.Osobně mám v autě NĚKOLIK zabezpečovacích prvků. Pokud by mi to šlohli tak jedině odtáhovkou :(

Jinak Vám všem přeji aby se Šodovečky našly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pradon za OT :worthy ,napadlo mě napojit alarm na airbag řidiče.při nevypnutí alrmu by vyletěl pytel+siréna+nějaké tajné vypínače a construct..

(vyletěný pytel by pak šel na pojištovnu že zloděj nevěděl kam strká dráty..kdyby to přežil) lol

Průser by byl kdyby zapoměl alarm vypnout majitel :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtelo by to 230 do klik.Uz si s tou myslenkou hraji dlouho,ale abych zase nekomu zase neco platil. No nevim no.

[/q

no mám známího, kterej má v autě zabezpečovací prvek ten, že když otevřeš auto a sedneš si do něj a do jedné minuty to auto "neodblokuješ" tak dostaneš ze sedačky pěknou dávku Voltů......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...