Jump to content

xtrack

Uživatel
 • Content Count

  1,123
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  23

xtrack last won the day on December 16 2020

xtrack had the most liked content!

Community Reputation

641 Excellent

About xtrack

 • Rank
  Profesional
 • Birthday 06/07/1985

Contact Methods

 • AIM
  nemám..........:)

Recent Profile Visitors

2,987 profile views
 1. @LiveBomb souhlasím, na automat jsem sahl pouze jednou a to po koupi vozu😄👍 Drátky ve skle jsem měl v S2FL a mohu říct že větší sračku vymyslet nemohli, jak píšou kluci, leskne se to proti slunci a v noci v zimě od světel protijedoucích vozidel, ještě když pořád ostřikuje solanka a srajda z cesty je to cesta do pekel.Šíleně to unavuje oči.🥵 Za 160 000 km a 4 roky s drátky nikdy více! Fólie to je jiná liga, beru všemi 10! Kdyby ji ovšem do Scaly dávali... Co tady popisuje @bojler třetí připominku, kdy za určitých okolností climatronic nevětrá jak má není
 2. Ahojte, tak trochu update v našem problému s connectem. Vše funkční👍👍👍👏👏👏 Kdyžtak mrkněte do Vaše Scala/Tánina bílá moon scala😉🙂
 3. Ahojte, píšu až teď, dříve jsem to nestihl 🙄 U nás byl problém v tom, že v brzdové desce byl zahryznutý kamínek a další byl mezi plíškem a deskou. Vyčištění a promazání v rámci přátelských vztahů zdarma👍 Silentbloky jsou cajk, s těma nic nedělali. A zmizelo takové to lupnutí při brždění a couvání při parkovacím manévru "vpřed a vzad".
 4. Ahojte, vypínají se dva prostřední válce. Když otevřete víčko kde se leje olej, jsou vidět na vačce drážky, do kterých se vsune kolík přestavovače. U nás po 10 000km stále přechod mezi 4 a 2 válci neznatelný. Ale začali jsme tankovan Vervu 100 a motor je zdánlivě celkově tišší. Kód motoru máme DPCA.
 5. Ahoj všichni, zdravím Vás v tomto Vánočním čase🎄❄ Tak jsem to zase prošvihl😪 Fotky vypadají skvělé a nálada musela být jistě luxusní🍻 Jsem moc ràd za Vás co jste se sešli🍻🍻🍻 (zdravé jádro)👍 Snad příště mě to konečně výjde a věřím že to bude brzy🙂
 6. @DušanV prostě starý ostřílený matador DušanV😀😀😀👍 kterého jen tak něco nerozhodí👍🍻 A kéž by jsi měl pravdu, že pazvuky jsou výsadou jen škodovky, mohu potvrdit že Arteon na tom není o mnoho lépe. A jak je na tom eMBéčko vám tady snad brzy napíšu.🙂 Zítra jde Scala do servisu, tak potom písnu na co přišli. Nám to dělá LP strana něco jak píše @petulko při dobrždění v příměm směru i při vytočených kolech. Je to takové chroupání, které se přenáší do podlahy, něco jako když se mě na S2 vysral homokineťák, ale po 160 000km.
 7. Zdravím pánové, mohu se zeptat jak jste vyřešili to vrzání? Nám začala vrzat LP strana při dobržďování a při zatáčení. V pátek volám do servisu než je banda estebaku zavře, tak bych je případně nasměroval. Děkuji 🙂👍
 8. I já se vyjádřím, souhlasím s @bojler a to přirovnání s pivem🍻 mě šmakuje🙂 Nechal jsem si od Jirky nákodovat základní alarm bez čidel, kvůli tomu, že jezdíme do Běloruska což je značně rozvojová země a tam ten alarm ASI někoho odradí od dalšího kradení a páchání škody. A že bych já, nebo někdo z Vás běžel někoho moralizovat když vidím že vykrádá cizí auto? To fakt asi ne, život máme jen jeden. Za mě tedy nechat nakódovat a dobrá pojistka.
 9. @csabac😄😄😄 jojo souhlas o čem člověk neví, toho si nevšimne😄😄😄
 10. @csabac Ahoj, no to mě mrzí😐 Ale jak tady psal kolega výše, můžeš zkusit přihnout ramínka. Tobě se ty stěrače třesou nebo přímo skáčou? Jako stěrač 65cm se bude asi vždy u levého (spodního) konce trochu třást, ale je pravda že to nějak výrazně nepozoruji. Ovšem to skákání byla katastrofa.
 11. @pluribuswiggum Máme doma Arteona, Superba 3 i Scalu. Rozdíly jsem čekal větší a i na 1000km trasu je Scala pohodlná. Ok vzadu není multilink ani nemá DCC, ale je to malá Octavia tak to lze čekat. Řeči o odskakování podvozku neberu vážně, pokud s jakýmkoliv autem někdo jezdí po silnici s dírami, odskakuje i nový S-class s active body control. Být Tebou, neřeším 200 tis a jdu do passatu, je to rozdíl třídy👍
 12. Zdravím pánové, u nás update. Auto je online od 16.9.2020 vše vyřešeno přes email s milou paní asistentkou? Zatím tedy nefunguje počasí, zprávy a právní informace, ale nejspíš mají problém u sebe nekde na serveru. Jak psal @René Gőth po neúspěšném restartu Amundsenu jsem odpojil baterku a po zapojení byl stav stejný, čímž usuzuji, že v našem případě je problém někde u ŠA.
 13. @l79 Díky? @Joscer Taky díky, jj o těch paketech vím, je možné že to,převzali celé. Update celé záležitosti, Táňa je dnes v Jihlavě a hlásila, že přišla na Amundsen nějaká aktualizace, zapoměl jsem se zeptat na zeměkouli, zjistím večer jak budeme oba doma.?
 14. @foji ? hele neurážej 2.0 TDi? máš strach že Tě eska-monter výpráská se svým Superbem 220Kw jak pofičíš na pohodu v Mustangu žejo? a co teprve až osedlá svoji weekend car se 350KW+ nebo PS? Jen doufám že jezdí aspoň trochu předpisově a ne jak debil... Podle toho že má něco společněho se Strabagem, doufám že bude věnovat stejnou píli a vytrvalost kvalitě staveb? Jinak s tebou plný souhlas?? Ale ta přestavba mě zajímá, tak jsem zvědav na fotky, popř na grafy ap.?
 15. @Eska-monter Hmmm smekám?, převodovku jsi také měnil? Nikde se o ní nezmiňuješ, pokud ano co spojky? Dával jsi nějaké lepší nebo série z DQ 500? Na 220Kw to už je docela síla na 2.0TDi kolik máš NM? Dáš to auto někde k dispoci do časopisu? Bylo by to docela zajímavé?? Díky??
×
×
 • Create New...