Přejít na obsah

Koberecky RS s vysitym znakem?


DeMarco

Doporučené příspěvky

Chtel jsem se zeptat nevi nekdo neco o kobereccich na Octavku RS, kde by byl vysity ten znacek VRS jako je tomu na sedackach, myslim, ze Fabia RS to na kobercich vysite mela? Vypadalo to pekne. Dik za kazde info.

Určitě by mě to taky zajímalo, ale nikde jsem to zatím teda neviděl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to by se nas muselo nasbirat vic, ale urcite by to za to stalo. Dival sem se uz na starsi temata ohledne koberecku tady na foru a jediny vyrobce, ktery me napada je ten v Roznove, co to dela primo pro Skodovku.

Mám ve svém NTB odkaz na jakousi firmu, ale dostanu se k němu až za týden.

Taky mě napadlo, že by to chtělo něco takového, ale origo koberce jsou zatím bez poškození, tak to asi nechám a pak si vymyslím možná něco úplně jiného - nápis, apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem se docetl v nejakem jinem foru, kde to uz par lidi resilo, ze ty koberecky ta fabrika v tom Roznove s tim VRS znakem tak jak to ma fabie RS stejne neudela, ponevadz na to skodovka ma ochrannou znamku, ale jakkykoliv jiny motiv, ci napis, ktery neni chraneny se tam nasit nechat da. Nekdo to resil tak, ze si ty nasivky nekde sehnal bokem a nechal si to nasit na origos koberce. Vic zatim nevim. Ale kdyz uz tak bych tam chtel mit ten origos VRS znak, vypada to tak precejen nejlip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co je na tom za vědu ? To přece vyrobí podle předlohy kdokoliv, kdo má vyšívací stroj. Jsou firmy, který se nášivkama živěj. A jak koukám na tu fotku, tak se to klidně na ten kobereček může pak celý nalepit nebo i přišít. Navíc je možný udělat to logo v libovolný velikosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Luke dik, napisu tomu Newmanovi meila a zkusim se s nim domluvit.

jirkaK: no to je jasne, ze veda to neni, kdyz nekoho takoveho znas nebo mas po ruce, ale ja o nikom nevedel, proto sem se ptal. A jestli nekoho, jak si to Ty napsal, s vysivacim strojem znas, tak nahod kontakt a bude po vede ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Luke dik, napisu tomu Newmanovi meila a zkusim se s nim domluvit.

jirkaK: no to je jasne, ze veda to neni, kdyz nekoho takoveho znas nebo mas po ruce, ale ja o nikom nevedel, proto sem se ptal. A jestli nekoho, jak si to Ty napsal, s vysivacim strojem znas, tak nahod kontakt a bude po vede ;)

já jsem teda na hledání na netu úplný pako, ale děláš mi radost, protože možná nebudu to největší. Zadal jsem do vyhledavače "výšivky" a firem na strojní vyšívání je celá stránka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Vyfoť je a baoiš jakou burzu přesně myslíš.
JSEM TED PRYC TAKZE FOTO POZDEJI A MYSLIM TU AUTO BURZU CO JE JEREMENKA(KRIZENI RUDNE A MISTECKE)aLE OPRAVDU JSOU SKVELE !!

UDELAJI TI TO JAK CHCES REKNES TYP A BUD RS NEBO BEZ RS ZNAKU A BARVY A LEMY PODLE PRANI!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
Zdravím a co nechat nechat logo vyšít a pak si nechat nášivku přišít na koberec.

Ptal jsem se znamyho co vysivky na vysivacim stroji dela, neni to zadnej problem, ale neni to zadna lace... Vysivka je skoro zadara, ale musi se zaplatit nacpani predlohy do pocitace (okopirovani origo vysivky). Pri deseti vyrobenejch vysivkach to vyjde cca 100 Kc za kus.....navic by se to nemelo tak jako uplne prodavat, ze jo, kdyz to ma skodovka chraneny ®....Nicmene kdyz by se vas naslo dost, klidne to necham vyrobit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Ptal jsem se znamyho co vysivky na vysivacim stroji dela, neni to zadnej problem, ale neni to zadna lace... Vysivka je skoro zadara, ale musi se zaplatit nacpani predlohy do pocitace (okopirovani origo vysivky). Pri deseti vyrobenejch vysivkach to vyjde cca 100 Kc za kus.....navic by se to nemelo tak jako uplne prodavat, ze jo, kdyz to ma skodovka chraneny ®....Nicmene kdyz by se vas naslo dost, klidne to necham vyrobit.

Pani keby ste sa chceli do toho dať ta logo RS mam uz pripravene na vysitie len .. (je to to iste co na sedackach)

Editováno: , autor: Spitfire
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...