Přejít na obsah

Vykrádání aut


TomasB

Doporučené příspěvky

jó, to se ti to radí, když ho nemáš sebou každej den a nemusíš dnes a denně parkovat na rizikových místech. Věř tomu, že by jsi mluvil jinak.

Presne jak rekl Peta predemnou ... notas mam sebou denne, protoze bez nej jaksi nemuzu pracovat, takze vim moc obre o cem mluvim. Obcas sebou vozim i jine kufriky, kde mam hracky za nekolik set tisic, takze pak to vypada fakt blbe kdyz du s bookem pres rameno a v kazde ruce jeden kufrik, ale lepsi nez to X let splacet ;) Koneckoncu posledne sem jel na sraz s lidma tady z fora a to rovnou z prace a muzes tipnout co sem si do hospody nesl ;)

Editováno: , autor: MichalF
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne jak rekl Peta predemnou ... notas mam sebou denne, protoze bez nej jaksi nemuzu pracovat, takze vim moc obre o cem mluvim. Obcas sebou vozim i jine kufriky, kde mam hracky za nekolik set tisic, takze pak to vypada fakt blbe kdyz du s bookem pres rameno a v kazde ruce jeden kufrik, ale lepsi nez to X let splacet ;) Koneckoncu posledne sem jel na sraz s lidma tady z fora a to rovnou z prace a muzes tipnout co sem si do hospody nesl ;)

no a v hospodě o to můžeš přijít taky ;) Já teď v tý Bratislavě měl sebou docela nezanedbatelný obnos keš, protože jsem cestou do Blavy zinkasoval hotově jednoho zákazníka, kterej potřeboval mít zaplacenou fakturu do konce roku, ale bylo to tak, že to nestihnul, tak jsem mu vyšel vstříc a přebral to hotově a papírově se to antidatovalo. Tak jsem sebou všude tahal ve šrajtofli(ani nešla zapnout, jak byla naducaná pštitisícovkami) hotovost o šesti číslicích. Docela na pikaču. Do hotelového sejfu jsem to nedával, protože tomu taky moc nevěřím. Pokud jsme seděli v naší Bratislavské kanceláři, tak to bylo O.K., ale jak jsme vyrazili do El Gaucho na véču, tak jsem se furt soustřeďoval na šrajtofli, i když jsme měli separé, kam chodili jen číšníci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen tak mimochodem, ten servisní kufřík co kolegovi šlohli, měl hodnotu výrazně vyšší než ten noťas, ale těm kurvám černým bude naprosto nahovno, protože to byly věci pro servis Metrohmu, který zastupujeme exklusivně a je to běžně naprosto neprodejné a jinak než k původnímu účelu nepoužitelné. Takže to asi skončí někde v popelnici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

černí (ale i bílí) lezou do auta i kvůli pohozené bundě na zadní sedačce nebo stačí nechat mikunu či něco jiného s oděvu, kdysi bylo vybrané auto jen kvůli mincím, co měl připravené na myčku, ty co někteří nechávají v držákách mincí. Je to opravdu rychlovka, majitel může mít autí klidně pod kamerami, ale když se z toho vytáhne fotka tak není nic vidět, jen rozmazaný obličej, který nepozná ani jejich máma, pokud vůbec je něco vidět. Vím o čem mluvím, prohlídal jsem už hodně záznamů a málo která kamera má takovou kvalitu, aby z toho byla čistá - teda použitelná fotka. Jinak by nebylo ani tolik újezdů bez zaplacení a jiných věcí. Nehledě na to, že ti parchanti to moc dobře vědí, a příště to udělají znovu. Různá parkoviště u hyper super marketů a benzinky jsou natipované, tady je možnost potkat nejvíce lidí, kteří mají bohatý obsah kufru auta. Skupinky černých se mění a taky mění své auta. Při dnešní ceně starých vraků to není ani tak nákladné. A to nechci vidět, co se sem přihrne díky Schengenu. Už tak je tu pěkný bordel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...