Přejít na obsah

Tepovani interieru


Rudyno

Doporučené příspěvky

Zdar panove ted se u nas tepuje firma a sem se dal do reci s borcom tak sem se nsim dohod ze nekdy zacatek unora mi tepne auto za 500cz v Brne u mne doma.Takze ak by ste mali niekto zajem tak sa mozte pridat treba by z toho bola lepsia cena. Vytepuje vsetko masinou okrem stropu pretoze ze ten to muze poskodit a vytepuje aj fleky od kafe bezproblemov

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar panove ted se u nas tepuje firma a sem se dal do reci s borcom tak sem se nsim dohod ze nekdy zacatek unora mi tepne auto za 500cz v Brne u mne doma.Takze ak by ste mali niekto zajem tak sa mozte pridat treba by z toho bola lepsia cena. Vytepuje vsetko masinou okrem stropu pretoze ze ten to muze poskodit a vytepuje aj fleky od kafe bezproblemov

Ahoj, to by se mi moc hodilo! mam auto po sedlacich z rakouska :) jeste sem to za pul roku nestihl dat na rucni myti...napis SZ az to bude aktualni, dojedu kamkoliv...Brno Cernovice jsou mym domovem, ale snad jedinny hacek je ze na vikendy jezdim do haje...snad se domluvime

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...