Přejít na obsah

navigace


swoubí

Doporučené příspěvky

;) Čuz chlapi, mám takový problém:

mám v oktě origo navi DX ale když jí zapnu tak najde zhruba kde stojim a tim její funkčnost hasne. Když se rozjedu navi nereaguje a zůstává na pozici v které sem jí zapnul, až dejme tomu po 5 minutách se vždy jakoby obnoví a hodí novou pozici a zas nic. Příjem satelitů 7-8, takže tím to nebude, tomtom běhal na 8 jak cip. Nemohlo by to být třeba starou mapou (2004 - český dabing nýbrž neorig.), nebo pak eště jedna věc, normálně má navi příjem asi z antény, no já mám příjem za přednim sklem ... dík za odpovědi

Editováno: , autor: swoubí
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
;) Čuz chlapi, mám takový problém:

mám v octý origo navi DX ale když jí zapnu tak najde zhruba kde stojim a tim její funkčnost hasne. Když se rozjedu navi nereaguje a zůstává na pozici v které sem jí zapnul, až dejme tomu po 5 minutách se vždy jakoby obnoví a hodí novou pozici a zas nic. Příjem satelitů 7-8, takže tím to nebude, tomtom běhal na 8 jak cip. Nemohlo by to být třeba starou mapou (2004 - český dabing nýbrž neorig.), nebo pak eště jedna věc, normálně má navi příjem asi z antény, no já mám příjem za přednim sklem ... dík za odpovědi

Tak to samý sem měl já uplně stejný problém, navigaci jsem koupil v Praze a zabudoval, ihned na místě a dělalo to samý co to bě třeba až po ujetí 5 km se obnovila nebo když jsem ji manuálně dal vyhledat a měl jsem též starou mapu 2003, řekl jsem si tedy že je to tím že není napojena na čidla ABS, ale tím to taky nebylo když jsem to doma propojil tak to dělalo uplně to samý, až po dvou hodinách jsem na to přišel, v navigaci jsem v nastavení změnil jazyk na anglický, metrický a poté jsem to opět změnil na jazyk český a po ujetí asi 100m na "digitalizované mapě" to začalo funguvat a funguje do teď, sice jsem tu změnu musel udělat ještě pak jednou, protože jsem možná napojoval zpátečku do navigace a blblo to uplně stejně.... Zkus změnit jazyk tak jak sem řekl a dej vědět... :) :) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...