Přejít na obsah

Dodělání zámečku v kastlíku před spolujezdcem


MaD

Doporučené příspěvky

hrubou silou a doufut že to k něčemu ještě bude

pak je ještě možnostže tam bude pasovat cizí klíč už jsem e setkal 2x s tím že do starýho zámku pasoval novej klíč

můžu jenom potvrdit, to samé je u nádrže.

to neznalek: obraz pár známých s oktávkama nebo jinejma kočárama z produkce VW a zkoušej klíče, určitě brzo najdeš, tyhle dva zámky berou jen půlku drážky klíče (je to klůli zlodějům, aby podle zámku nádrže neudělali klíč na spínačku)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hrubou silou a doufut že to k něčemu ještě bude

pak je ještě možnostže tam bude pasovat cizí klíč už jsem e setkal 2x s tím že do starýho zámku pasoval novej klíč

můžu jenom potvrdit, to samé je u nádrže.

to neznalek: obraz pár známých s oktávkama nebo jinejma kočárama z produkce VW a zkoušej klíče, určitě brzo najdeš, tyhle dva zámky berou jen půlku drážky klíče (je to klůli zlodějům, aby podle zámku nádrže neudělali klíč na spínačku)

Dík všem za radu budu hledat .
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Nazdárek pánové navíte jak na to mám ambiente a kastlík co je před spolujezdcem nemá zámeček je tam černá zátka fabku jsem sehnal stačí jenom ta fabka(vložka zámku) a nebo musím mít ještě nějakej machanismus děkuji za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek pánové navíte jak na to mám ambiente a kastlík co je před spolujezdcem nemá zámeček je tam černá zátka fabku jsem sehnal stačí jenom ta fabka(vložka zámku) a nebo musím mít ještě nějakej machanismus děkuji za info

už se to tu několikrát řešilo, stačí vynípnout záslepku a správně nacvaknout zámek :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to se omlouvám já to ale nenašel asi jsem blbě hledal jinak děkuji :)

Ak ti mozem poradit nedavaj tam ten zamok . Na otcovej oktavke sme boli v prahe a mal som tam zamknuty panel radia( blbe ja viem) a hajzlici mi pobrali vsetko z auta ako som uz niekde pisal ale hlavne mi dodrbali celu skrinku ked to vypacovali. Takze som musel zhanat novu. smradi fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hotovo zámeček je na svém místě opravdu to není nic těžkého stačí vyloupnout zátku nastavit zprávně fabku na výřezy a jde tam jak pomásle :palec2:

Počkat... Já myslel, že ta fabka musí pasovat na tvůj klíč, nebo ty fabky jsou univerzální na všechny klíče? Taky bych si tam chtěl fláknout zámek, abych mohl zamykat... Kolik chtějí za tu fabku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počkat... Já myslel, že ta fabka musí pasovat na tvůj klíč, nebo ty fabky jsou univerzální na všechny klíče? Taky bych si tam chtěl fláknout zámek, abych mohl zamykat... Kolik chtějí za tu fabku?

vesměs ten zámek jde otevřít každým klíčem od octávky, to platí i na zámek deaktivace bagu spolujezdce, jinak nový ve škodovce koštuje 280,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...