Jump to content

psurn

Uživatel
 • Content Count

  849
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

36 Excellent

About psurn

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To je pravda, neuvědomil jsem si, že jinak zadek brzdí, to brzdový váleček vylučuje.
 2. Ještě by mohl téci brzdový váleček, ale to uvidíš hned až sundáš buben. Já měnil zadní brzdy asi ve 175 tis. a to již jeden dost prosakoval, ale brzdilo to nějak.
 3. Já jsem použil zásuvku pro zapalovač, podobnou jako má Malta v odkazu, zapojil ji v tunelu na přívod zásuvky pro zapalovač (přes vypínač na palubce vedle výhřevu zadního okna), a pak ji umístil přímo naproti pojistkám na straně spolujezdce, bylo tam pro ni s nabíječkou akorát místo.
 4. Delal jsem to plochymi klestemi, jednu celist zastrcis je mezi sitko a nádobku a vytahnes.
 5. Vypadají dost dobře, ale nejsou náhodou až moc bílé - moc chudá směs? Nepřisává ti to někde vzduch?
 6. Nedá se na to nasadit dvojitá spona? Já ji měnil na F1 dvakrát a bez problému, ale je to na původním výfuku. https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/1k0253141k-spona-zadniho-dilu-vyfuku-de-4313.html
 7. psurn

  Olej do 1.2HTP

  Raději bych to vyměnil, když by to šlo. Nemá to VW a C3 je zejména kvůli filtrům DPF.
 8. Používám ruční brzdu celkem často a než poslouchat ten zvuk, tak též mačkám tlačítko. Chyba by mohla být právě v něm, že se z nějakého důvodu nestačí rychle vrátit do původní polohy.
 9. Na poslední léto jsou 4 mm a méně ok, ale pak na zimu musíš koupit nové celoroky, pokud nechceš začít přehazovat gumy
 10. Partnerce jsem doporučil celoroční pneu, jezdí pomalu a cca 8 tis. ročně a je maximálně spokojena a má je již na 2. autě. Několikrát jsem je zkoušel jet na hraně adheze a vydrží hodně. Jedině, jak je uvedeno výše, bych se obával většího opotřebení za vysokých teplot v létě. A pak, že i pro léto ti vlastně platí hranice 4 mm.
 11. Pokud je záruka 5-letá a uznají ti ji, tak bych taky vzal hned svůj olej. Většinu náhradních dílů mají hrozně předraženou.
 12. Je jasné, že jim jde o peníze, ale protože je to ještě v rámci záruky, tak bych je tu první výměnu nechal udělat komplet.
 13. že by ještě startér?, možná ho včas nevypneš
 14. psurn

  potah volantu

  Maria Cavallo mám ve fábii a jsem s ním velmi spokojený, kůže je kvalitní a vydrží. Mám ho asi 6 let v barvě bordo a ani se zatím moc neumazal.
 15. Roční nájezd je velký a ten důvod prodeje je hodně zvláštní. Zaujala mě ta častá výměna/oprava pneu.
×
×
 • Create New...