Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

psurn

Uživatel
 • Počet příspěvků

  797
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

33 Výborná

O uživateli psurn

 • Hodnost
  Profesional

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Ahoj, měl bych dotaz k přisávání teplého vzduchu do filter-boxu, zda zde existuje nějaká spojovací trubka nebo hadice mezi filter boxem a krycím plechem nad motorem. Já zde nic nemám, ale rozdíl průměrů mezi osazením na filter-boxu a trubkou z krycího plechu je 40 mm na 30 mm a tak mě napadlo, zdali mi tam nechybí nějaký propojovací člen. Dlouho dobu bojuji se sporadickou chybou netěsnosti sání. Díval jsem se do etky, ale tuto pasáž jsem nenašel, ani ten krycí plech nad motorem. Zjistil jsem, že krycí plech má číslo 03C253041K a žádná trubka s ním propojená není. Toto téma se proto může smazat.
 2. psurn

  Iritující zvuk - Palubovka

  Nemáš volně položen v přihrádce nějaký předmět anebo by to mohl být povolený šroubek.
 3. psurn

  Bubnova brzda

  Během provozu jsem dotahoval dvakrát ručku, mohlo to být možná tím. Měl jsem zato, že samostav byl uvolněný, ale buben dolu stejně nešel. Byla to ale tehdy skoro premiéra, tak si tím zcela nadzvedlým klínkem nejsem jistý.
 4. psurn

  Bubnova brzda

  Jsem rád, že je to ok, brzdy jsou opravdu zatím jen lehce jeté, tady nebylo nutné ani uvolnit samostav. Předtím jsem měnil asi ve 167T, tekl již jeden váleček, ale abych bubny sundal, musel jsem zcela povolit ručku.
 5. psurn

  Bubnova brzda

  Má najeto asi 20T a opravdu mě překvapilo celkem malé množství prachu a opotřebení, Tato čelist tedy je nejspíš trochu méně v záběru.
 6. psurn

  Bubnova brzda

  Při kontrole a pohledu na brzdové obložení jsem si všimnul, že je na jedné straně nerovnoměrně opotřebované brzdové obložení ve třech místech. Napadá někoho, čím by to mohlo být způsobeno.
 7. psurn

  Zimní pneu

  Rotující auto se špatně srovnává do směru, proto je jednodušší počkat, až se přední guma chytí a sama zatočí než korigovat zadní.
 8. psurn

  Help - jak odtáhnout auto souseda od vrat

  Kdysi jsem mel podobné dohady se sousedem, ale vždy jsem to uhrál na to, že tam bylo ještě jiné volné místo společného pozemku, které by mohl on využít na parkování. Sice tvrdil, že se mu z jiného místa špatně vyjíždí, ale dal si říci.
 9. psurn

  Ruční brzda prostě nebrzdí

  A nedotáhl jsi tu matku náhodou moc? Já jsem dával vše nové i s bubnama ( kromě lanovodů) a ta ručka na plno stejně brzdí až úplně nahoře a na první dva zuby nesmí zabírat, takže musí jít lehce.
 10. psurn

  Zrezivělá vnitřní strana předních kotoučů

  Řekl bych, že u těch dvou válečků nebude ta destička tak náchylná na kmitání a vychýlení, prostě ji rovnoměrněji domáčknou na kotouč
 11. psurn

  Onboard kamera - zapojení

  Já podobnou z Ali mám taky kolem 600 kč, FHD asi nemá, ale záznam není špatný, z blízka je i čitelná SPZ. A funguje už možná 2 roky. Zkoušel jsem najít ten eshop viva, ale vyjela mi sanitární technika.
 12. psurn

  Nerezové kryty pedálů

  Já jsem koupil celkem levně od nějakého překupníka sadu těchto dvou, neboť je mám již prošlapané a nerezový rámeček brzy odpadne. Ale když se podíváš na spojkový, tak vlastně nemá horní překrytí a jsou na něm 2 špunty na zamáčknutí, ale otvory ve spojkovém pedálu nejsou. Ten nerezový rámeček vypadá zcela jako originál, ale ten zbytek ne nebo to je na jiný pedál. Dám na tyto dva asi zpět standartní kryty.
 13. psurn

  Vydrz motoru 1,2HTP

  FI 2004 183T vše podruhé vyměněno, loni brzdovka při celkové výměně zadních brzd a chladící kapalina, letos olej v převodovce Shell spirax.
 14. psurn

  Nerezové kryty pedálů

  Nikdo neví, zdali lze pedály někam namontovat anebo se jedná o nepoužitelnou napodobeninu?
 15. Ahoj, na svoji FI jsem zakoupil tyto kryty ale při pokusu o jejich montáž jsem zjistil, že mi na auto nepasují. Nevíte někdo, na který vůz Škoda by vlastně měly být. Rád bych je nabídl k prodeji.
×