Jump to content

psurn

Uživatel
 • Content Count

  830
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

34 Excellent

About psurn

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. psurn

  potah volantu

  Maria Cavallo mám ve fábii a jsem s ním velmi spokojený, kůže je kvalitní a vydrží. Mám ho asi 6 let v barvě bordo a ani se zatím moc neumazal.
 2. Roční nájezd je velký a ten důvod prodeje je hodně zvláštní. Zaujala mě ta častá výměna/oprava pneu.
 3. Akumulátor už má asi něco za sebou a volil bych nový bezúdržbový typ.
 4. psurn

  Olej 10W40

  Přesně jak píše DušanV, volil bych specifikaci 5W40 a dodržoval předepsanou normu VW 502.00.
 5. Poprvé se mi to podařilo sundat bez stahováku, ale šlo to strašně blbě, tak jsem si ho napodruhé koupil a šlo to jako po másle. Ten stěrač u řidiče mi též po prvním nasazení jel až do sloupku, je třeba ho dát celkem přesně na tu značku.
 6. já nevím, ale ty sedačky se mi na 70T moc nezdají, aby to nemělo náhodou najeto více
 7. psurn

  EGR ventil

  Myslím, že by se tam měl nacházet tento díl, ale nevím to jistě https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/036131503r-egr-ventil-1-4-16v-pierburg-4358.html
 8. Nejdříve jsem zakoupil spínač Borsehung, ale po celkem krátké jízdě se rozsvítily kontrolky EPC a emise, tak jsem nakonec zakoupil originální díl made in Malta a snad bude ok. U toho Borsehungu se mi zdálo, že se spínal téměř při dotyku pedálu a to mohlo způsobovat chyby za jízdy po nerovnostech.
 9. Ahoj, chtěl bych požádat o radu, jak sundat konektor u FI ze spínače brzdových světel. Vůbec se mi nepodařilo se prsty dostat z obou stran ke konektoru , odjistit ho a sejmout. Jak se to má správně dělat, asi nějakými kleštičkami anebo sundat to větrání? Povolil jsem 1 šroub, ale stále někde drželo. Děkuji za případné info. Spínač od fmy Borsehung dnes vyměněn, spodní větrání šlo sundat tahem po odjištění šroubu. Po zkoušce se zdá být vše ok.
 10. Něco takového jsem objevil na bočních dveřích krátce po návštěvě servisu, kde mi měnily brzdovou kapalinu. Nechal jsem to být a je to pořád stejné.
 11. Včera jsem pro známého zakoupil kroniku ve Škoda muzeu v MB.
 12. Nemáš lanka moc napnuté? Mně to taky po výměně škrtalo a musel jsem povolovat.
 13. já měl kdysi tuto Objednací kód DO CF12163 a ta moc nedržela ale ta má dokola rámeček a tam to myslím netěsnilo. Samotná fólie bude asi lepší, i když při stahování okna..
 14. Před 2 týdny jsem to sháněl pro známého v muzeu Škoda a měli již jen Aj verzi, o dotisku mluvili též.
 15. Když se dívám na obrázek, napadá mě, není náhodou ta část pro upevnění krytky trochu vyosená - to by mohlo zapříčinit její špatné nasazení ve výrobě.
×
×
 • Create New...