Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

psurn

Uživatel
 • Počet příspěvků

  790
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

33 Výborná

O uživateli psurn

 • Hodnost
  Profesional

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. psurn

  Help - jak odtáhnout auto souseda od vrat

  Kdysi jsem mel podobné dohady se sousedem, ale vždy jsem to uhrál na to, že tam bylo ještě jiné volné místo společného pozemku, které by mohl on využít na parkování. Sice tvrdil, že se mu z jiného místa špatně vyjíždí, ale dal si říci.
 2. psurn

  Ruční brzda prostě nebrzdí

  A nedotáhl jsi tu matku náhodou moc? Já jsem dával vše nové i s bubnama ( kromě lanovodů) a ta ručka na plno stejně brzdí až úplně nahoře a na první dva zuby nesmí zabírat, takže musí jít lehce.
 3. psurn

  Zrezivělá vnitřní strana předních kotoučů

  Řekl bych, že u těch dvou válečků nebude ta destička tak náchylná na kmitání a vychýlení, prostě ji rovnoměrněji domáčknou na kotouč
 4. psurn

  Onboard kamera - zapojení

  Já podobnou z Ali mám taky kolem 600 kč, FHD asi nemá, ale záznam není špatný, z blízka je i čitelná SPZ. A funguje už možná 2 roky. Zkoušel jsem najít ten eshop viva, ale vyjela mi sanitární technika.
 5. psurn

  Nerezové kryty pedálů

  Já jsem koupil celkem levně od nějakého překupníka sadu těchto dvou, neboť je mám již prošlapané a nerezový rámeček brzy odpadne. Ale když se podíváš na spojkový, tak vlastně nemá horní překrytí a jsou na něm 2 špunty na zamáčknutí, ale otvory ve spojkovém pedálu nejsou. Ten nerezový rámeček vypadá zcela jako originál, ale ten zbytek ne nebo to je na jiný pedál. Dám na tyto dva asi zpět standartní kryty.
 6. psurn

  Vydrz motoru 1,2HTP

  FI 2004 183T vše podruhé vyměněno, loni brzdovka při celkové výměně zadních brzd a chladící kapalina, letos olej v převodovce Shell spirax.
 7. psurn

  Nerezové kryty pedálů

  Nikdo neví, zdali lze pedály někam namontovat anebo se jedná o nepoužitelnou napodobeninu?
 8. Ahoj, na svoji FI jsem zakoupil tyto kryty ale při pokusu o jejich montáž jsem zjistil, že mi na auto nepasují. Nevíte někdo, na který vůz Škoda by vlastně měly být. Rád bych je nabídl k prodeji.
 9. psurn

  Kudy jde vzduch ven z kabiny?

  jsou vidět v prostoru rezervy před zadním nárazníkem, na každé straně je myslím taková mřížka
 10. psurn

  Zapalovac - nefunguje

  Já měl vložku zapalovače taky zkorodovanou, protože mi tam nateklo pootevřeným střešním oknem.
 11. psurn

  Kdo už měl nehodu s Rapidem?

  dle fotek bych řekl opraveno k nepoznání
 12. psurn

  Jakou vybrat zahradní sekačku

  Máme Murray, po 7 letech sekání jsem teď měnil řemen pohonu a nůž, u kterého na opačné straně než je břit již chyběla část materiálu nože. Jinak se sekačkou spokojenost.
 13. psurn

  Výměna oleje v převodovce

  Dnes jsem vyměnil olej v převodovce, zátky byly trochu zatuhlé a není moc prostoru pro nasazení imbusu, ale jinak to šlo celkem bez problému. Otázka je to správné množství, doplnil jsem podobně jako alexandrap asi jen 1,5 l oleje. Řadit jde perfektně, olej měl najeto asi 105T.
 14. psurn

  IMG_20180518_151651.jpg

  příchytka odhlučnění kapoty
 15. psurn

  Vyřazení rychlosti bez spojkového pedálu

  Před rokem nám prasklo lanko u ibizy, kdybych toto věděl asi bych zkusil dojet. Uvažoval jsem tenkrát o roztlačení a jetí na dvojku, ale čekalo by nás i hodně semaforů, kde by člověk nejspíš musel zastavit.
×