Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

psurn

Uživatel
 • Počet příspěvků

  784
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

32 Výborná

O uživateli psurn

 • Hodnost
  Profesional

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. psurn

  Nerezové kryty pedálů

  Já jsem koupil celkem levně od nějakého překupníka sadu těchto dvou, neboť je mám již prošlapané a nerezový rámeček brzy odpadne. Ale když se podíváš na spojkový, tak vlastně nemá horní překrytí a jsou na něm 2 špunty na zamáčknutí, ale otvory ve spojkovém pedálu nejsou. Ten nerezový rámeček vypadá zcela jako originál, ale ten zbytek ne nebo to je na jiný pedál. Dám na tyto dva asi zpět standartní kryty.
 2. psurn

  Vydrz motoru 1,2HTP

  FI 2004 183T vše podruhé vyměněno, loni brzdovka při celkové výměně zadních brzd a chladící kapalina, letos olej v převodovce Shell spirax.
 3. psurn

  Nerezové kryty pedálů

  Nikdo neví, zdali lze pedály někam namontovat anebo se jedná o nepoužitelnou napodobeninu?
 4. Ahoj, na svoji FI jsem zakoupil tyto kryty ale při pokusu o jejich montáž jsem zjistil, že mi na auto nepasují. Nevíte někdo, na který vůz Škoda by vlastně měly být. Rád bych je nabídl k prodeji.
 5. psurn

  Kudy jde vzduch ven z kabiny?

  jsou vidět v prostoru rezervy před zadním nárazníkem, na každé straně je myslím taková mřížka
 6. psurn

  Zapalovac - nefunguje

  Já měl vložku zapalovače taky zkorodovanou, protože mi tam nateklo pootevřeným střešním oknem.
 7. psurn

  Kdo už měl nehodu s Rapidem?

  dle fotek bych řekl opraveno k nepoznání
 8. psurn

  Jakou vybrat zahradní sekačku

  Máme Murray, po 7 letech sekání jsem teď měnil řemen pohonu a nůž, u kterého na opačné straně než je břit již chyběla část materiálu nože. Jinak se sekačkou spokojenost.
 9. psurn

  Výměna oleje v převodovce

  Dnes jsem vyměnil olej v převodovce, zátky byly trochu zatuhlé a není moc prostoru pro nasazení imbusu, ale jinak to šlo celkem bez problému. Otázka je to správné množství, doplnil jsem podobně jako alexandrap asi jen 1,5 l oleje. Řadit jde perfektně, olej měl najeto asi 105T.
 10. psurn

  IMG_20180518_151651.jpg

  příchytka odhlučnění kapoty
 11. psurn

  Vyřazení rychlosti bez spojkového pedálu

  Před rokem nám prasklo lanko u ibizy, kdybych toto věděl asi bych zkusil dojet. Uvažoval jsem tenkrát o roztlačení a jetí na dvojku, ale čekalo by nás i hodně semaforů, kde by člověk nejspíš musel zastavit.
 12. psurn

  Jakou vybrat zahradní sekačku

  Pojezd je perfektní věc, ale při sekání se mi dostal kousek starého dřeva mezi řemen a řemenici a řemen se přetrhl. Čeká mě tedy výměna, spodek byl hrozně zabordelený ale předpokládám, že půjde odmontovat spodní kryt a řemen půjde dát nový. Ale mám dotaz, lze překlopit sekačku s náplněmi nebo se musí vypustit? Zatím jsem ji vždy jen nadzvedl na bok.
 13. psurn

  Vypadlá hadička trysek ostřikovačů

  Takto to mám já. Podařilo se mi v zimě kousek trubičky ulomit a nahradil jsem ho benzínovou hadičkou a na koncích připevnil plastovými stahovacími pásky.
 14. psurn

  Výfuk 1.6 77kw

  Pokud bych nedal originální tlumič, tak pak bych volil Tyll.
 15. psurn

  Start po úplném vybití baterie

  Budu to muset nějak upravit, nyní ji mám jen na obyčejný vypínač ze zásuvky zapalovače. A při nahrávání se mi vypínal display, to změním hned. Baterii se nakonec podařilo dobít a zdá se, že snad chvíli vydrží. Zdá se mi ale, že napětí při jízdě je v průměru o něco málo vyšší, než bylo předtím.
×