Jump to content

psurn

Uživatel
 • Content Count

  840
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

35 Excellent

About psurn

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Používám ruční brzdu celkem často a než poslouchat ten zvuk, tak též mačkám tlačítko. Chyba by mohla být právě v něm, že se z nějakého důvodu nestačí rychle vrátit do původní polohy.
 2. Na poslední léto jsou 4 mm a méně ok, ale pak na zimu musíš koupit nové celoroky, pokud nechceš začít přehazovat gumy
 3. Partnerce jsem doporučil celoroční pneu, jezdí pomalu a cca 8 tis. ročně a je maximálně spokojena a má je již na 2. autě. Několikrát jsem je zkoušel jet na hraně adheze a vydrží hodně. Jedině, jak je uvedeno výše, bych se obával většího opotřebení za vysokých teplot v létě. A pak, že i pro léto ti vlastně platí hranice 4 mm.
 4. Pokud je záruka 5-letá a uznají ti ji, tak bych taky vzal hned svůj olej. Většinu náhradních dílů mají hrozně předraženou.
 5. Je jasné, že jim jde o peníze, ale protože je to ještě v rámci záruky, tak bych je tu první výměnu nechal udělat komplet.
 6. že by ještě startér?, možná ho včas nevypneš
 7. psurn

  potah volantu

  Maria Cavallo mám ve fábii a jsem s ním velmi spokojený, kůže je kvalitní a vydrží. Mám ho asi 6 let v barvě bordo a ani se zatím moc neumazal.
 8. Roční nájezd je velký a ten důvod prodeje je hodně zvláštní. Zaujala mě ta častá výměna/oprava pneu.
 9. Akumulátor už má asi něco za sebou a volil bych nový bezúdržbový typ.
 10. Poprvé se mi to podařilo sundat bez stahováku, ale šlo to strašně blbě, tak jsem si ho napodruhé koupil a šlo to jako po másle. Ten stěrač u řidiče mi též po prvním nasazení jel až do sloupku, je třeba ho dát celkem přesně na tu značku.
 11. já nevím, ale ty sedačky se mi na 70T moc nezdají, aby to nemělo náhodou najeto více
 12. psurn

  EGR ventil

  Myslím, že by se tam měl nacházet tento díl, ale nevím to jistě https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/036131503r-egr-ventil-1-4-16v-pierburg-4358.html
 13. Nejdříve jsem zakoupil spínač Borsehung, ale po celkem krátké jízdě se rozsvítily kontrolky EPC a emise, tak jsem nakonec zakoupil originální díl made in Malta a snad bude ok. U toho Borsehungu se mi zdálo, že se spínal téměř při dotyku pedálu a to mohlo způsobovat chyby za jízdy po nerovnostech.
 14. Ahoj, chtěl bych požádat o radu, jak sundat konektor u FI ze spínače brzdových světel. Vůbec se mi nepodařilo se prsty dostat z obou stran ke konektoru , odjistit ho a sejmout. Jak se to má správně dělat, asi nějakými kleštičkami anebo sundat to větrání? Povolil jsem 1 šroub, ale stále někde drželo. Děkuji za případné info. Spínač od fmy Borsehung dnes vyměněn, spodní větrání šlo sundat tahem po odjištění šroubu. Po zkoušce se zdá být vše ok.
 15. Něco takového jsem objevil na bočních dveřích krátce po návštěvě servisu, kde mi měnily brzdovou kapalinu. Nechal jsem to být a je to pořád stejné.
×
×
 • Create New...