Přejít na obsah

Neverte navigaci ;-)


tomina

Doporučené příspěvky

Tak jsme takhle v lete vyrazili s klukama na dovcu a protoze to tam nezname vzali jsme si na pomoc navigaci a rovnou dve. Par desitek kilometru pred cilem jsme podle navigaci odbocili z hlavni silnice. Ze zacatku to byla horsi statovka, ale postupem casu se kvalita vozovky zhorsovala a zhorsovala... Vysledek vidite na fotkach ;-) Navigace ukazujou porad statovku a chtel bych videt nekoho, kdo by po ni jel 90km/h... repku olejku jsem z podvozku vyndaval este tejden po tom.

post-2805-1201262426_thumb.jpg

post-2805-1201262442_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme takhle v lete vyrazili s klukama na dovcu a protoze to tam nezname vzali jsme si na pomoc navigaci a rovnou dve. Par desitek kilometru pred cilem jsme podle navigaci odbocili z hlavni silnice. Ze zacatku to byla horsi statovka, ale postupem casu se kvalita vozovky zhorsovala a zhorsovala... Vysledek vidite na fotkach ;-) Navigace ukazujou porad statovku a chtel bych videt nekoho, kdo by po ni jel 90km/h... repku olejku jsem z podvozku vyndaval este tejden po tom.

Koukam ze na pravo je to samy MIO co mam.Kdyz vypnes v menu "Nezpevnene cesty",tak by to teoreticky(:-))melo ignorovat takovyhle JZD higwaye;-)A nebo nekde soudruzi pri digitalizaci udelali chybu :palec2:

Editováno: , autor: bicouncz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejhorsi je, ze ta cesta ze zacatku vypadala OK, az na to ze se postupne casem zuzovala a uz se neslo otocit tak sem si rikal ze to bude dobry. Ani v jedny navigaci nebyla vedena jako nezpevnena cesta, bylo to jako normalni silnice a ve skutecnosti tam nebyla zadna cesta a ani nezpevnena... jen pole s repkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen jestli jsi tam neměl nastaveno že jdeš pěšky místo autem, takhle si mě jednou taky auto vodilo, když tam kámoš co podle toho chodil po městě dal mod pro pěšáky

Tak jsme takhle v lete vyrazili s klukama na dovcu a protoze to tam nezname vzali jsme si na pomoc navigaci a rovnou dve. Par desitek kilometru pred cilem jsme podle navigaci odbocili z hlavni silnice. Ze zacatku to byla horsi statovka, ale postupem casu se kvalita vozovky zhorsovala a zhorsovala... Vysledek vidite na fotkach ;-) Navigace ukazujou porad statovku a chtel bych videt nekoho, kdo by po ni jel 90km/h... repku olejku jsem z podvozku vyndaval este tejden po tom.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...