Přejít na obsah

Nabídka RS


Rosta1.8

Doporučené příspěvky

Ahoj chlapi, dnes jsem se stavil na Jarově v bazaru co je nového a měli tam 4 RS, dvě modré, červenou a žlutou.Žlutá je TDI ostatní benzín.Musím se přiznat, že jsem chvíli vážně uvažoval o koupi té červené ale pak jsem usoudil, že je to nesmysl-rozdíl mezi mou 1.8TSI a 2.0TFSI nemí tak markantní abych musel mít obě.

post-9991-1201284908_thumb.jpg

post-9991-1201285004_thumb.jpg

post-9991-1201285104_thumb.jpg

post-9991-1201285263_thumb.jpg

post-9991-1201285692_thumb.jpg

post-9991-1201285776_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chlapi, dnes jsem se stavil na Jarově v bazaru co je nového a měli tam 4 RS, dvě modré, červenou a žlutou.Žlutá je TDI ostatní benzín.Musím se přiznat, že jsem chvíli vážně uvažoval o koupi té červené ale pak jsem usoudil, že je to nesmysl-rozdíl mezi mou 1.8TSI a 2.0TFSI nemí tak markantní abych musel mít obě.

škoda, žes nevyfotil tu ceduli i na TDIčku. To by mě zajímalo, jak je stará a kolik má km za 700 t..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Jarově mají výborný výběr aut. I já jsem se tam byl kolikrát podívat , než jsem kupoval Scouta a co by jste řekli měli tam dokonce tři . Ale všechny byly v benzínu , tak jsem čekal na nového.

To je skoro Sci-Fi, mít na salónu tři Scouty a všechny v benzínu, aspoň teda u nás v "RopoLandu"....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...