Přejít na obsah

Sedacky


apokus

Doporučené příspěvky

Mate nekdo zkusenosti s temito sedackama? Ja mam jeste tu starsi octu 1/99 a mam tam klasicke sede sedacky z SLX a tak me napadlo si tam dat nove jak uz byly po faceliftu. Jsou lepsi? Maji lepsi bocni vedeni a jsou pohodlnejsi?

V tech starych pri zatackach litam z jedne strany na druhou (

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mate nekdo zkusenosti s temito sedackama? Ja mam jeste tu starsi octu 1/99 a mam tam klasicke sede sedacky z SLX a tak me napadlo si tam dat nove jak uz byly po faceliftu. Jsou lepsi? Maji lepsi bocni vedeni a jsou pohodlnejsi?

V tech starych pri zatackach litam z jedne strany na druhou (

tak dle mě, z modelu fACE LIFT jsou lepší, ale není to taková výhra :-/ pokud chceš měnit sedáky a chceš mít fakt GOOD, doporučuji řeba ze Seat Leon, či Golfík 4 :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A v čemje to lepší . Já vidím rozdíl jen v barvě tvar je stejný.

Tvar golf/leon a octavia rozhodně není stejný. Před a po face nejspíš ano. Mám obyč. šedé z leona a mají bočnice vyšší tak o 4-5cm. Sedák i opěradlo je o fous delší. Navíc vzadu 3 pásy a opěrky. Už to celkem podrží.

Editováno: , autor: Rada81
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a na kolik to chlapci vyjde? Taky bych chtěl vyměnit přední, také z zatáčkách lítám sem a tam! No a pak někdy i zadní! Přemýšlím i Superbáckých pokud budou pasovat?

Koukej po nabídkách. Já je koupil za 1000 i s bagama, ale byly hrozně špinavé. Jinak bez poškození. Dají se dát i ze sportovních verzí leon a golf. To je pak jiná. Bohužel i cena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvar golf/leon a octavia rozhodně není stejný. Před a po face nejspíš ano. Mám obyč. šedé z leona a mají bočnice vyšší tak o 4-5cm. Sedák i opěradlo je o fous delší. Navíc vzadu 3 pásy a opěrky. Už to celkem podrží.

nevímpřesně od jakého roku,ale face octy měli v zadu taky 3 pásy a 3 opěry hlavy :p

nicméně co si budeme nalhávat octa není rozhodn pro 3 cestující vzadu,to spíš jen nouzově tak nevím k čemu prahnout po sedačkách s 3 opěrami vzadu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...