Přejít na obsah

4x4 v lepším kabátu??


Hornet67

Doporučené příspěvky

Nazdar lidičky,

nemáte pls někdo fotky nějakých externích úprav na O II 4x4? Koukal jsem na Milotec ale nevím, nevím, zkusil jsem jen blatníkové lišty, křídlo 5.dveří a koncovku výfuku.

Máte někdo ještě něco jiného, popřípadě www odkaz??

Díky

:feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar lidičky,

nemáte pls někdo fotky nějakých externích úprav na O II 4x4? Koukal jsem na Milotec ale nevím, nevím, zkusil jsem jen blatníkové lišty, křídlo 5.dveří a koncovku výfuku.

Máte někdo ještě něco jiného, popřípadě www odkaz??

Díky

:feve:

No tak si to předělej na Scouta . A bude to ohodně hezčí než od Milotecu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To už jsem taky přemýšlel, ale mám černou , viděl jsem jich tady a špatný to není. Je fakt, že v těch světlejších barvách mi to připadá lepší...asi bych se na to rád podíval naživo :feve:

Nevím, jsestli náhodou Tobě jsem nepsal o tý velikosti kol...a jejich zapsání do TP??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To už jsem taky přemýšlel, ale mám černou , viděl jsem jich tady a špatný to není. Je fakt, že v těch světlejších barvách mi to připadá lepší...asi bych se na to rád podíval naživo :feve:

Nevím, jsestli náhodou Tobě jsem nepsal o tý velikosti kol...a jejich zapsání do TP??

Ono to tak jednoduchý zase nebude to předělání , a připrav si tak alespoň 20.000,- To víš náhradní díly jsou drahý. Mě si o kolech nic nepsal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to tak jednoduchý zase nebude to předělání , a připrav si tak alespoň 20.000,- To víš náhradní díly jsou drahý. Mě si o kolech nic nepsal.

jj už jsem si vzpoměl, že o kolech to bylo vorlajzovi.Vím, že má komplet sadu včetně oplastování v " asp", ale spíš mi jde o to, jak to s tou černou vypadá v detailech. Pár fotek jsem už tady viděl, jenže to bylo zdálky někde u salónu a ostatní v detailech jen jiná barvy.

Kdyby tady někdo měl scoutíka v černém, mohli byste mi poslat nějaký fotečky??

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Dany, z tý fotky toho moc nepoznám, nemáš třeba boční pohledy a nebo zezadu?? Čím si opticky snižoval??

D"e"ny ;) tady je pár fotek...na jaře se to chystám nafotit kompletně.. ;)

PS: ta maska nevisí ve vzduchu,ale je přichycena v klasické černé spodní liště nárazníku, která na fotkách není bohužel vidět ;)

Editováno: , autor: Deny.Kr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dany, z tý fotky toho moc nepoznám, nemáš třeba boční pohledy a nebo zezadu?? Čím si opticky snižoval??

PS: snižovalo se to tou maskou..já jsem syn,čili 100% vše má práce není,ale tak ze 70% jo(otázkou je,zda-li je to dobře..?) :)

Editováno: , autor: Deny.Kr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...