Přejít na obsah

vymana plastov


02rk

Doporučené příspěvky

chcem sa opytat, ten plast ma v sebe origo take mapy,(neviem ako to nazvat) ked si to prestriekal, nezostalo to hladke??? Chcel by som prestriekat cierny intos na kremovy ako je laurin ale mam strach ze to potom zostane hladke.

jde o to, jak hustou barvou to budeš stříkat, tahle MOTIP na nárazníky, to vzorování ponechá jak bylo!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chcem sa opytat, ten plast ma v sebe origo take mapy,(neviem ako to nazvat) ked si to prestriekal, nezostalo to hladke??? Chcel by som prestriekat cierny intos na kremovy ako je laurin ale mam strach ze to potom zostane hladke.
No já špekuluji o zásahu do stropnice. Na UPC na kanále Discovery jsem sledoval pořad o úpravách aut a jejich vnitřků a tam stropnice střikali lakem ,ale jen ze 60 cm a jen tak z lehka to poprášil chtěl bych aby se k tomu vyjádřil někdo kdo dělá v lakovně a má znalosti s prací .Budu čekat na rady dík.Neználak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já špekuluji o zásahu do stropnice. Na UPC na kanále Discovery jsem sledoval pořad o úpravách aut a jejich vnitřků a tam stropnice střikali lakem ,ale jen ze 60 cm a jen tak z lehka to poprášil chtěl bych aby se k tomu vyjádřil někdo kdo dělá v lakovně a má znalosti s prací .Budu čekat na rady dík.Neználak

můžu říci, že jsem o tom také přemýšlel, ale je to sprej na látku, ten jde skutečně pořídit!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
máme v práci takové odmašťovadlo od LOCTITE na odmašťování před lepením, ale na Fabii jsem to dělal benzínem! JJJ mám už hotové vše krom prahů a "A" "B" "C" sloupků! No chce to určitě fouknout tak 2x, je to vidět že někde to překryje a někde néé! No na dveře 2x spray, a na palubku a tunel asi taky 2x spray!

Ahoj,,chcel by som ta poprosit ci mozes ukazat fotky aj prahov a stlpikov A,B,C ako si to prestriekal,,tiez sa na to chysam a chcel by som to vidiet..Mas to fakt super...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
No já špekuluji o zásahu do stropnice. Na UPC na kanále Discovery jsem sledoval pořad o úpravách aut a jejich vnitřků a tam stropnice střikali lakem ,ale jen ze 60 cm a jen tak z lehka to poprášil chtěl bych aby se k tomu vyjádřil někdo kdo dělá v lakovně a má znalosti s prací .Budu čekat na rady dík.Neználak

jsem teďkom narazil na vynilový sprej od Motipu http://www.motipdupli.cz/article.asp?nArti...p;nLanguageID=1

třeba bych to zkusil použít na výplně tapeců...co vy na to???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...