Přejít na obsah

SKLÁDÁNÍ PC


Matys06

Doporučené příspěvky

Zdroj je vyměněn, ale problém stále trvá.

Pořád nikdo, kdo by se na to mrknul??? :worthy

Dobře se odměním!!!

1. Jses si 100% jistej ze mas ze zdroje zapojeny do desky oba napajeci konkektory ???

2. Kdyz zapnes zdroj do site probliknou Ti konktrolky na klavesnici ? ( tohle by melo udelat i pri vypnutem PC pokud je deska OK )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Jses si 100% jistej ze mas ze zdroje zapojeny do desky oba napajeci konkektory ???

2. Kdyz zapnes zdroj do site probliknou Ti konktrolky na klavesnici ? ( tohle by melo udelat i pri vypnutem PC pokud je deska OK )

Jasný, oba konektory jsou zapojený a ledky na klávesnici probliknout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný, oba konektory jsou zapojený a ledky na klávesnici probliknout.

OK, ted kdyz neches jen holou desku s CPU, RAM a VGA a pripojenym PowerSwitch a Speakerem a zkusis to zapnout, tak to udela co ?

Roztoci se vetraky ? Ktery ? Vydava to nejakej zvuk ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, ted kdyz neches jen holou desku s CPU, RAM a VGA a pripojenym PowerSwitch a Speakerem a zkusis to zapnout, tak to udela co ?

Roztoci se vetraky ? Ktery ? Vydava to nejakej zvuk ?

Při zapnutí to pipne a roztočí se všechny větráky. CPU + 2x case.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Monitor žije, že ano? :) Protože to začíná být fakt dost divný

Ano, monitor je v naprostém pořádku. Sice nejsem profesionál, ale složit PC není nic těžkýho, ale narazil jsem hold na problém. Nakonec se začínám obávat, že nešlape deska, tak jak má. Dnes jsem to předal odborníkovi, tak počkám, na co příjde on. Už si pomalu vybírám novou desku. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, monitor je v naprostém pořádku. Sice nejsem profesionál, ale složit PC není nic těžkýho, ale narazil jsem hold na problém. Nakonec se začínám obávat, že nešlape deska, tak jak má. Dnes jsem to předal odborníkovi, tak počkám, na co příjde on. Už si pomalu vybírám novou desku. ;)

Poslal jsem ti PM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Kurna ja jsem ted montoval stary pc a dostal jsem od kam. starou grafarnu - myslim ze je to MX 440 - tak monitor nabehl az po nekolika zap / vyp pc. Jsem vse prekontr - pak jsem zjistil ze jak ji on sundaval ze stareho compu - tak tam mel urcite malo mista a skrtl si nekde grafarnou bud o bednu ci HDD a urval ze spoda graf. karty 3 smd soucastky, takze po velkem badani je u me vyreseno :)

To byla taky hadanka kdyz clovek doma nema zkušební starou kartu s AGP portem lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud ti to jednou pipne pri startu , je problem s grafikou , na 95% je vzdy spatne zastrcena, ja vim ze to tu vyzni jako bych z tebe delal vola :D ,ale fakt zkus ji trosku nasilim doklapnout aby poradne sedela , popripade jinou grafarnu ,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci žadné odpovědi neberu jako výsměch. Spíš jako rady do života. :palec2:

Grafika je v pořádku a ve slotu drží fest. Začíná se to rýsovat na tu desku. Dnes jsem obdržel jen takovou letmou zprávu, že je to malou záhadou i pro profesionála, ale zítra nad to sedne pořádně a řekne mi přesnou diagnózu!!! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže se mi case dnes vrátil. 4 odborníci nad tím seděli a nakonec jsem obdržel zprávu, která zněla asi takhle: je to pro nás záhadou, co s tím je!!!

A to je vše přátelé. Sehnal jsem jinou desku a normálně zase to samé. Nakonec se obávám, že mi nefunguje úplně nový procesor. Nevíte někdo, jak to poznám, že je nefunkční??? (krom toho, že mi to nenabíhá) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Takže se mi case dnes vrátil. 4 odborníci nad tím seděli a nakonec jsem obdržel zprávu, která zněla asi takhle: je to pro nás záhadou, co s tím je!!!

A to je vše přátelé. Sehnal jsem jinou desku a normálně zase to samé. Nakonec se obávám, že mi nefunguje úplně nový procesor. Nevíte někdo, jak to poznám, že je nefunkční??? (krom toho, že mi to nenabíhá) ;)

Uf - to jsou kurna ksefty - jen malinko podotknu ze ja bych z druhe ruky nikdy komponenty do pc nekupoval - je nekdy mozne ze se to tomu uživateli v pc kope a kdyz to nekomu proda si bude myslet ze u me to bude fachcit fuck

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže se mi case dnes vrátil. 4 odborníci nad tím seděli a nakonec jsem obdržel zprávu, která zněla asi takhle: je to pro nás záhadou, co s tím je!!!

A to je vše přátelé. Sehnal jsem jinou desku a normálně zase to samé. Nakonec se obávám, že mi nefunguje úplně nový procesor. Nevíte někdo, jak to poznám, že je nefunkční??? (krom toho, že mi to nenabíhá) ;)

Tak odborníci jó? :o To by se Ti snad nedostalo takové odpovědi. Vylučovací metodou by jsi to opravil i Ty, kdyby jsi měl náhradní díly. Nejlépe vzít to k někomu, kdo se tím živí a dát jinej procesor ke zbytku Tvých věcí, buď se potvrdí Tvoje podezření, nebo bude mít možnost otestovat i ostatní komponenty. Doufám, že konečně kápneš na někoho o kom budeš moci říct, že to byl odborník. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jsem se před chvilkou vrátil od Pepi 007, udělal vše možné a zjistil, že je to tou deskou. Procesor v jeho PC naběhl a vše ostatní je O.K. V pondělí jdu pro novou desku.

Je pravda, že byla z druhé ruky, ale dostal jsem od prodávajícího záruku, takže peníze vrátí, už mi i psal, takže je to v suchu!!! V pondělí napíšu, jak to šlape!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...