Přejít na obsah

EPS


Vinca

Doporučené příspěvky

nazdar, neni tady nekdo na foru - pozarni technik nebo osoba odborne zpusobila - kdo ma normu CSN EN 54 ( 342710 ) o EPS? Potrebuji pro svou zaverecnou praci a na netu ji nemuzu najit a kdyz ji najdu, tak neni cela.dik ;)

ta norma je na netu určitě celá, před několika lety jsem ji četl, ale je roztroušená po částech, takže se blbě hledá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o co přesně ti v tý normě jde? třeba na elektrika.cz je část a vysvětlení pojmů a dál je to o blbym hledání :feve:

to samé platí o normách CSN 34xxxx a 33xxxx a některý části ti nikdo nevyloží a co jsem zjistil, tak ani autor ne, páč ten je někdy tak starej, že si to nepamatuje.

pak akorát pozor, část norem je nahrazena EN normami, což už je totální guláš

EDIT: zkus se mrknout na www.CNI.cz dost norem je tam k dostání

http://eshop.cni.cz/iPopWeb/ikapr/produktL...ge&rows=100

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o co přesně ti v tý normě jde? třeba na elektrika.cz je část a vysvětlení pojmů a dál je to o blbym hledání :feve:

to samé platí o normách CSN 34xxxx a 33xxxx a některý části ti nikdo nevyloží a co jsem zjistil, tak ani autor ne, páč ten je někdy tak starej, že si to nepamatuje.

pak akorát pozor, část norem je nahrazena EN normami, což už je totální guláš

EDIT: zkus se mrknout na www.CNI.cz dost norem je tam k dostání

tu elektriku jsem zkousel, ale on tam pise starou normu a odkazuje se na tu novou, takze je to takove neprehledne a zmatecne. jak bych si ji klidne koupil, dal bych do ni tu 500kc, ale oni chteji jen za cast normy csn en 54-1 - to je 16 stranek 425kc a ja bych potreboval ( 54-1,2,.........16) to at jdou doprde-e. :angry::076fuck toz kde jsme? Si neco vymysli a esce se ma za to platit. no to je fuk, proste to tak je, ale za 16 stranek 425kc....... lol

Editováno: , autor: Vinca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tu elektriku jsem zkousel, ale on tam pise starou normu a odkazuje se na tu novou, takze je to takove neprehledne a zmatecne. jak bych si ji klidne koupil, dal bych do ni tu 500kc, ale oni chteji jen za cast normy csn en 54-1 - to je 16 stranek 425kc a ja bych potreboval ( 54-1,2,.........16) to at jdou doprde-e. :angry::076fuck toz kde jsme? Si neco vymysli a esce se ma za to platit. no to je fuk, proste to tak je, ale za 16 stranek 425kc....... lol

no osobne bych navstivil takovou tu budovu, co se jmenuje knihovna ;) v tech velkych mestskych musi byt tyto materialy 100%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...