Přejít na obsah

Světlý interier x paket Dynamic


Jenda35

Doporučené příspěvky

Chlapi, máte někdo v Octávce světlý interier v provedení paketu Dynamic. Tzn. interier je světlé béžové barvy a sedačky jsou barvy černé. Uvažuji o tom, ale rád bych viděl nějaké fotky. Mohl by to někdo nafotit. Jak se vám tato kombinace líbí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, máte někdo v Octávce světlý interier v provedení paketu Dynamic. Tzn. interier je světlé béžové barvy a sedačky jsou barvy černé. Uvažuji o tom, ale rád bych viděl nějaké fotky. Mohl by to někdo nafotit. Jak se vám tato kombinace líbí?

zrovna jednu takovou prodávají v cartecu v MB, je to 4x4 najdeš to podle: vůz ID 122330

www.cartecmb.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, máte někdo v Octávce světlý interier v provedení paketu Dynamic. Tzn. interier je světlé béžové barvy a sedačky jsou barvy černé. Uvažuji o tom, ale rád bych viděl nějaké fotky. Mohl by to někdo nafotit. Jak se vám tato kombinace líbí?

kokni sem: http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=40523 nemáme to sice ještě v kombinaci onyx/ivory,ale jen onyx/achát,navíc to máme (jak můžeš vidět) upravené, jako tmavé repráky, tmavé výplně tapecu, hliníkové doplňky atd..., nic-méně aspoň trošku představy můžeš získat.. ;)

Editováno: , autor: Deny.Kr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych potřeboval vidět tu kombinaci paket Dynamic (černé sedačky) - Ivory (světlý interier). mimochodem jakjsi spokojený se sedačkami Dynamic? je to lepší než standardní sedačky?

asi takhle: anatomické tvarování je o málo lepší a v zatáčkách drží lépe,nic-méně nic závratného oproti klasice to není..navíc se nám při myslím 60 000 najetých km zlomilo boční vedení u řidiče-jak sedáš do sedačky,šoupeš se přes ono boční vedení..jaksi se po čase zlomí...drží to,nic-méně nevypadá to nic-moc..polstrování sedaček (síťka uprostřed) má silnou nevýhodu,neboť se ti do ní zachyne drobek,či nějaká špína a nejde to ven...co se týče volantu,nejsou zásadnější vítky,kromě rozporuplného designu,za nějž však dynamic paket nemůže že...plasty se špiní(zvláště bývají okopané tapecy), nic-méně to se světlým vnitřkům stává běžně..čili to také ok..ty píšeš,že chceš vidět fotku s ivory..-achát a ivory mají prakticky shodnou barvu,je tam opravdu malý rozdíl..dalším problémem jsou úpravy..chtěl-li by sis interiér nějak zpestřit,dá to sakra práce..my jsme zkoušeli asi 5 různých kombinací,než jsme přišli na to pravé-fakt se k tomu hodí máloco..čili konečný verdikt? pořizuješ-li si barvu,kde by se hodil klasický interiér ivory a pokud bys onu kombinaci chtěl,dynamic paket si nepořizuj..nenabízí o nic moc více,než klasická sedadla(kromě trošku masivnějšího vzhledu) a o požitek z optického prostoru ivory by byla škoda přijít.. ;)

PS: na podzim si budeme pořizovat novou Octavii (facelift) a dynamic paket znovu nechystáme-raději sáhneme po onom ivory :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za informace. Já jsem chtěl Dynamic jen proto, že se bojím světlých sedadel. Mám děti a sedačky přeci jen trpí nejvíc a na těch světlých by bylo všechno vidět. Jak to ale poslouchám, půjdu do klasiky celý černý interier a klasická sedadla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za informace. Já jsem chtěl Dynamic jen proto, že se bojím světlých sedadel. Mám děti a sedačky přeci jen trpí nejvíc a na těch světlých by bylo všechno vidět. Jak to ale poslouchám, půjdu do klasiky celý černý interier a klasická sedadla.

já ve světlých sedačkách problém nevidím..stačí si vytáhnout (či si pořídit) vysavač s funkcí praní koberců a udělat si čas na praní..zasychá to po 1-2 dnech,ale je to jak nové..pokud však moc času nemáš,nedoporučuji,neboď se ti sedadlo zašpiní nejen od klasického tmavého saka,ale také od obyčejné čísté vody!(mapky)..chce to jen čas a trpělivost no (nebo kůži)..váhal-li bych mezi kalsickým černým, či dynamicem, rozhodně bych vzal dynamic, ale váhal-li bych nad ivory, rohodně by vyhrálo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...