Přejít na obsah

Očista dočista


TomasB

Doporučené příspěvky

Asi takhle, řekl jsem co chci vyčistit, maník si to napsal, řekl program 3, dostal klíče a my šli na jídlo a po krámech. U mně vyčistit znamená vyčistit a ne napůl vyčistit. Podotýkám, že jsem nechtěl tepovat, což mi příjde u 11měs. auto zbytečnost.

Furt mi vrtá hlavou ty škrábance na laku a čím víc nad tím přemýšlím, tak jim i věřím, že v tomto jsou nevinně. Spíš to vypadá, jako by to někdo objel klíčem, nebo prošel kolem s nějakou brašnou a vzal to přeskou nebo tak něco.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi takhle, řekl jsem co chci vyčistit, maník si to napsal, řekl program 3, dostal klíče a my šli na jídlo a po krámech. U mně vyčistit znamená vyčistit a ne napůl vyčistit. Podotýkám, že jsem nechtěl tepovat, což mi příjde u 11měs. auto zbytečnost.

Furt mi vrtá hlavou ty škrábance na laku a čím víc nad tím přemýšlím, tak jim i věřím, že v tomto jsou nevinně. Spíš to vypadá, jako by to někdo objel klíčem, nebo prošel kolem s nějakou brašnou a vzal to přeskou nebo tak něco.

Tak tepování mi u zahulenýho auta nepřijde jako zbytečnost ani po JEDNOM měsíci užívání. Jinak já jsem kdysi dával Octaváku do Sonax centra na Poděbradské, stálo to myslím do 1500,- určitě, a to auto bylo, jak dyž sjelo z linky, včetně naleštěných a napuštěných gumových koberečků a pneumatik! Bylo v tom čistění, tepování a nevím co ještě. Anení to vlastně tak dlouho, je to tak rok a půl zpět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...