Přejít na obsah

Nefungujuce radio.


Doporučené příspěvky

Ahojte mam tu jeden problemik.V poslednej dobe mi poriadne zacalo blbnut radio.Ide o takuto chybu.Vytiahol som predny panel pre istotu to vzdy tak robim ked odchadzam z auta a ked som prisiel a nasadil panel islo mi iba radio a nic sa nedalo prepinat ani pridavat zvuk ani nic .Preto som dal skontrolovat kamosovi ci je to radio v poriadku on ho skusal nejakych 5 dni a slo uplne v pohode.Takze som ho nahodil do auta a zrazu slo aj mne.Ale ked som o dva tri dni prisiel do auta nahodil raido teda iba predny panel tak mi robilo opat tu istu vec neslo nic prepinat ani pridavat hlas ani nic.Tak som skusil radio odpojit od kablov a znova pripojit ze ci sa nahodou nerozbehne no a teraz nejde vobec.

Nemate tu niekto nahodou nejaku podobnu skusenost ze by ste mi s tym pomohli?Radio mam Pionier DEH-P40MP

Kabelaz by mala byt ok kamos mi to premeriaval a hovoril ze je to dobre a poistky su tiez myslim ok.

Mam OC 98

Editováno: , autor: Crashik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nemas spatny dotyk mezi radiem a panelem zkus zatlacit na panel treba to pujde

jj já bych taky hledal chybu spíš na kontaktech panel-radio,důkladně očistit a zkontrolovat zdá není nějáky kontakt "nepřirozeně" ohlý.....jinak nejspíš bude chyba v panelu.ono to vyndavání panelu je užit

ečná věc,ale jak znam bohužel u sebe do pouzdra 

ho nedávám a tak ho hodim někam v autě nebo ho nosim po kapsách,což asi není zro

vná nejlepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...