Přejít na obsah

Sťažnosť mojej milovanej manželky


XXX TOMCAT XXX

Doporučené příspěvky

Ahojte chlapci. Horko-ťažko, ale predsa som dostala povolenie tu nieco napisat. Nemyslite si prosim o mne nič zle, ja nic proti tejto stranke v podstate nemam, no proste uz mam trošku nervy na to, že tu moj pan manzel vkuse sedi, a kazdych 5 minut nieco pozera, prezera a potom na mna so psimi ocickami pozera, ze chce bud Octaviu RS, a ked nie, tak minimalne narazniky,... Sorry, ale my baby mame trosku ine priority v zivote. No ved skuste tu pustit svoje kocky, manzelky, aj my baby si dame nejaku diskusiu, lebo chcem vediet ci to len ja sama som taka, alebo su tu aj ine nazory. Ja mam normalne niekedy pocit, ze to nase auto je este viac zaujimave ako ja sama. Ved to nie je normalne. :help: Tak vam prajem pekne zazitky s vasimi autami a fakt, puste tu aj zeny, aspon uvidite potom na com ste a co si o vas tie vase polovicky myslia. S pozdravom Danka. Pa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, omlouvam se, ze sem lezu, ale to nemohu nechat bez odpovedi.

Ahoj Danka,

souhlasim s tebou. Musim rict, ze jsem v minulosti taky "nenavidela" tyto stranky. Mela jsem pocit, ze tu manzel travi vic casu nez se mnou. Nastesti jsme to probrali a ted je to v poho. Manzel je spokojeny, ja mam vetsi znalosti o Fabiich a dokonce jsem zjistila, ze diky vyhodnym nabidkam si muzeme zkraslit i nase auticka.

Ale kluci - nic se nesmi prehanet.... -_-

Karin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte chlapci. Horko-ťažko, ale predsa som dostala povolenie tu nieco napisat. Nemyslite si prosim o mne nič zle, ja nic proti tejto stranke v podstate nemam, no proste uz mam trošku nervy na to, že tu moj pan manzel vkuse sedi, a kazdych 5 minut nieco pozera, prezera a potom na mna so psimi ocickami pozera, ze chce bud Octaviu RS, a ked nie, tak minimalne narazniky,... Sorry, ale my baby mame trosku ine priority v zivote. No ved skuste tu pustit svoje kocky, manzelky, aj my baby si dame nejaku diskusiu, lebo chcem vediet ci to len ja sama som taka, alebo su tu aj ine nazory. Ja mam normalne niekedy pocit, ze to nase auto je este viac zaujimave ako ja sama. Ved to nie je normalne. :help: Tak vam prajem pekne zazitky s vasimi autami a fakt, puste tu aj zeny, aspon uvidite potom na com ste a co si o vas tie vase polovicky myslia. S pozdravom Danka. Pa

:smich: :smich: smich: ježíšku, to bylo krásné.. :palec2:

Tak nějak vlastními životními zkušenostmi jsu přišel na to, že jsou věci mezi nebem a zemí (resp. mezi mužem a ženou lol , které člověk ovlivnit nemůže a častá snaha "předělat" toho druhého k obrazu svému a vytouženému, vysněnému (a je to jedno v jakém směru ;) je již předem odsouzena k neúspěchu..

Proto Danka buďte ráda, že jsou toto pro Vás jen jaksi "neškodné" www stránky o našich plechových miláčcích, které my muži zkrášlujeme vlastně jen proto, abychom dle přirozených zákonů přírody (vyjedeme-li na "lov") uzmuli to nejkrásnější a nejlepší, a pokuď už to štěstí máme (jako ve Vašem případě), pak abychom tento stav udrželi pokuď možno co nejlépe a co nejdéle..

Myslím, že horší by pro Vás bylo to, kdyby 'XXX TOMCAT XXX' navštěvoval erotické seznamky lol nééééééé???? :palec2:

Jistě se shodneme v tom že k reprezentativní ženě přísluší i reprezentativní vůz, proto i od Vás žen se v tomto případě jaksi očekává "mírná" oběť v podobě shovívavosti i tolerance "Vášho pána manžela", když to tu pečlivě sleduje co 5 minut (ps. já také ;)

Jinak jestli tomu příspěvku správně rozumím (tedy tomu, co je skryto mezi řádky lol ) pak Vaším úkolem je ten počítač "přebít" chvilkami mnohem záživnějšími, rozkošnějšími, příjemnějšími.. Nepochybuji už jaksi o tom, že jako žena byste neznala a neuměla :palec2: Tak hurá do toho, na čase, místě činu ani "co tomu řeknou lidi" jaksi už nezáleží lol

Jak jednoduché a prosté, nééééééé? :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte chlapci. Horko-ťažko, ale predsa som dostala povolenie tu nieco napisat. Nemyslite si prosim o mne nič zle, ja nic proti tejto stranke v podstate nemam, no proste uz mam trošku nervy na to, že tu moj pan manzel vkuse sedi, a kazdych 5 minut nieco pozera, prezera a potom na mna so psimi ocickami pozera, ze chce bud Octaviu RS, a ked nie, tak minimalne narazniky,... Sorry, ale my baby mame trosku ine priority v zivote. No ved skuste tu pustit svoje kocky, manzelky, aj my baby si dame nejaku diskusiu, lebo chcem vediet ci to len ja sama som taka, alebo su tu aj ine nazory. Ja mam normalne niekedy pocit, ze to nase auto je este viac zaujimave ako ja sama. Ved to nie je normalne. :help: Tak vam prajem pekne zazitky s vasimi autami a fakt, puste tu aj zeny, aspon uvidite potom na com ste a co si o vas tie vase polovicky myslia. S pozdravom Danka. Pa

TOMCATE čoveče jako bych slyšel moji přitulku, taky strašně "zbožňuje" tuhle jak ona tomu říká "zelenou stránku" :palec2:

Je ale hodná a toleruje mi to kol5 tak si s toho nic nedělej, všichni jsme na tom tak nějak podobně -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Najdou se i vyjimky :D Slecny ktere sem chodi a maji rady auta a venuji se jim treba i vic nez pritelum. Sice to neni moc obvykly ale i takovy se najdou kterym tahle stranka neleze na nervy ale naopak u ni vysedavaji cely hodiny :) Viz ja lol

Vyjímky se najdou, ale málokterý partner/partnerka pochopí 4 hodiny denně prosezené u fóra :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TOMCATE čoveče jako bych slyšel moji přitulku, taky strašně "zbožňuje" tuhle jak ona tomu říká "zelenou stránku" :palec2:

Je ale hodná a toleruje mi to kol5 tak si s toho nic nedělej, všichni jsme na tom tak nějak podobně -_-

pod toto by som sa podpisal :palec2:

presne tak, je spokojna s tym, ze mam neskodnu zabavku na fore a s autom ako s nejakou inou alebo s krcmou :palec2:

akurat mam stranku do modra lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já už jsem teda hodně dlouho ženatej a přesto moje manželka nedávno zaregistrovala, že už pár let (asi 3) sedím velice často u compu a čumim do nějaký zelený obrazovky. Taky jí to přišlo divný.

Jirko, jak je výše psáno, můžeš jí mít do modra lol:palec2:

Třeba si té změny tvá žena všimne :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, to je super, tak se nám naše drahé polovičky konečně zapojily. Ta moje už si dávno zvykla, že jakmile příjdu domů z práce už sedím opět u počítače a koukám na zelené stránky. A to mám z compu za ta léta v zaměstnání už pořádný dioptrie, ale tomuhle fóru nějak neumím odolat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci a jak změním tu obrazovku do modra? Stará už je z toho občas taky nějaká zelená:-)

I když po novém roce už jen minimálně, pač tu už tolik času netrávím (naneštěstí).

Komárku, je to jednoduché: vlevo dole na konci stránky jsou 2 roletky:

levá - vzhled, pravá -jazyk-

Jazyk máš nastavený na Czech, což je v pořádku. Roletku "skin" nastav na "IP.BOARD.PRO"

a je to :palec2: Asi ty naše holky pak zmodrají.. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...