Přejít na obsah

o kolik snížit moje autí??


Fída

Doporučené příspěvky

ahoj všichni mam 1,2HTP a chtěl bych jej snížit ale rozhoduji se jestli o 3,5 cm nebo 5 cm prosím poradte, a taky jestli by se při těch 5 cm neměli řezat pístnice tlumičů nebo nějak upravovat tlumiče díky

dej komplet podvozek,-5cm na origo tlumiče je prasárna :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale prd -55 měl lewiis a mám i já a je to v pohodě :p

ted trochu přeháníš....vím jak se to chová mě mám jen péra -35 a na příčnej nerovnostech je auto jak houpačka....včera sme s Dakiem jeli cca 12km jeho Fejby..má komplet podvozek a chování je uplně jiný...žádný houpání jak když posloucháš hip hop... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted trochu přeháníš....vím jak se to chová mě mám jen péra -35 a na příčnej nerovnostech je auto jak houpačka....včera sme s Dakiem jeli cca 12km jeho Fejby..má komplet podvozek a chování je uplně jiný...žádný houpání jak když posloucháš hip hop... :)

woe lol taky sis vyzkoušel potom jak jde zatlačit doraz tlumiče ;) každopádně na snížení víc jak 40 mm bych už nešel jen do pružin!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bohužel ta cena je mi známa, snad seženu levněji, i když za 3 litry si můžu rovnou koupit sadu, která si poradí se všemi bezp. šrouby:)

nj, jenže když bych měl takto uvažovat, tak bych si nemohl nic koupit... ale dával jsem tam bezpečáky proto aby ty kola nemohl odmontovat kde jaký amatér...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

samoi komplet podvozek je lepší, votom žádná, ale prostě pérka se 55 dělaj, dávali sme je bobajzovy, auto se chová stejně jako na pérech 35, prostě se to chová stejně akorát je to níž, no a tlumiče prostě vydržej míň než s origo a prostě origo tlumič je nalazenej na jiný pérko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky všem tak pružiny už mam doma, jsou to -5 cm a vyšli na pár kaček od jedné německé firmy. Jinak podložky mam na zadku 1,5 cm a ET 35 pořád je mi to málo. Jinak všem moc dík sem si říkal že řezání pístnic je kravina nevim kde to zase ten prodejce v tuningu slyšel. Ale o top nic jinak já najedu 70 km měsíčně tak že je mi jedno kolik vydrží tlumiče. Původně byl podvozek ale zrušil sem jej. Velké peníze a já to nemam ani skoro na ježdění tak že zbytečné. Na ježdění mam civila jinak mooc díky super rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...