Přejít na obsah

Hokej v MB


zdsamct

Doporučené příspěvky

a jinak uprimne - resite uplnou picu a zbytecne emoce...

ovsem i ja bych sii moh brat osobne hlasky jako boleslavska kurva, stejne jako se me dotkne jude slavie a prazsky kuurvy :)

kdyby kazdej premejslel predtim nez neco rekne - napise - tak je na svete krasne :)

člověče ty jsi romantik lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

docela mě zajímá co udělají se stadionem. 5000 lídí na extraligu - docela krutě málo (netuším kolik tam chodí lidí), stadion nemá středovou kostku s televízema, která snad musí pro extraligu být? A ta dnešní výhra? Docela mě to nevoní, že by to podmázli?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

docela mě zajímá co udělají se stadionem. 5000 lídí na extraligu - docela krutě málo (netuším kolik tam chodí lidí), stadion nemá středovou kostku s televízema, která snad musí pro extraligu být? A ta dnešní výhra? Docela mě to nevoní, že by to podmázli?

no tak na jednu sezonu to postačí neee?????........ :p:p:p   

ne dělam si srandu...nezbývá než pogratulovat a popřát hodně zdaru..... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

docela mě zajímá co udělají se stadionem. 5000 lídí na extraligu - docela krutě málo (netuším kolik tam chodí lidí), stadion nemá středovou kostku s televízema, která snad musí pro extraligu být? A ta dnešní výhra? Docela mě to nevoní, že by to podmázli?

Nebudou na stadion pouštět hosty. lol lol ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo,gratulace urcite,

problem s divaky uz vyresily a maji to doma,

jen mi prijde divny posledni zapas,asi ten nejdulezitejsi v sezone pro usti a najednou pul mancaftu nema duveru a je odvolano

a zablokovana diskuze , stejne tak jak byla boleslavska po tom jejich uspechu s brnem

je mi vazne jak to tam je nebo neni ale neco na tom smrdi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

docela mě zajímá co udělají se stadionem. 5000 lídí na extraligu - docela krutě málo (netuším kolik tam chodí lidí), stadion nemá středovou kostku s televízema, která snad musí pro extraligu být? A ta dnešní výhra? Docela mě to nevoní, že by to podmázli?

Vary maj taky staďák na míň než 5 tisíc...určoitě to budou řešit, škoda auto je dost silný sponzor :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...