Přejít na obsah

Co doporucujete za dodavku ?


mr.pecoun

Doporučené příspěvky

nebál bych se toho Fiata, jak píšeš ty auta jsou stejný (Fiat, Peugeot, Citroen), táta má už 12let Peugota Boxera, jediné, co se dělalo, tak těsnění pod hlavou, jinak v záruce nic. A co má známý Citroena, už asi 5ho, nemůže si vynachválit, ročně nalítá kolem 100t km.

Každopádně nebrat slabé motory a jedině Turbo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nebál bych se toho Fiata, jak píšeš ty auta jsou stejný (Fiat, Peugeot, Citroen), táta má už 12let Peugota Boxera, jediné, co se dělalo, tak těsnění pod hlavou, jinak v záruce nic. A co má známý Citroena, už asi 5ho, nemůže si vynachválit, ročně nalítá kolem 100t km.

Každopádně nebrat slabé motory a jedině Turbo ;)

mam vybrano 2.2 HDI 74KW 100Koni.si myslim ze to staci ne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám nový Fiat Dobló 1,3 MultiJet a vzhledem k ceně spokojenost najeto zatím 3300km. jen jsem myslel, že vystřílím prodejnu v Hradci (Regioauto) personál absolutně neochotný furt něco vymýšleli, do ostřikovačů nalili ani ne 1/2 litru vody (vystříkáno během 50km, pak dolito 5l a jezdím do teď) vadí mi princip mohlo to být prostě dolito, to že tam nebyl trojúhelník, žárovky a lékárnička to snad ani raději neřeším (auto nebylo při odjezdu z autosalonu způsobilé k provozu na pozemních komunikacích) Jinak zase prodejna Regioauto v Pardubicích spokojenost, škoda že když jsem chtěl objednat auto měl prodavač dovolenou a já jsem spěchal, proto jsem dojel do Hradce. Cena super chtěl jsem dvoumístnou plechovku, nakonec jsem koupil pětimístnou s posuvnou přepážkou vyšla levněji než dvoumístná, celková sleva proti ceníku 100000,-. Výbava okna v el., centrál, pal. pc., ABS nad základ. cena 317000,-

Jo a ještě jsem vydupal tažný zdarma (7500,-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám nový Fiat Dobló 1,3 MultiJet a vzhledem k ceně spokojenost najeto zatím 3300km. jen jsem myslel, že vystřílím prodejnu v Hradci (Regioauto) personál absolutně neochotný furt něco vymýšleli, do ostřikovačů nalili ani ne 1/2 litru vody (vystříkáno během 50km, pak dolito 5l a jezdím do teď) vadí mi princip mohlo to být prostě dolito, to že tam nebyl trojúhelník, žárovky a lékárnička to snad ani raději neřeším (auto nebylo při odjezdu z autosalonu způsobilé k provozu na pozemních komunikacích) Jinak zase prodejna Regioauto v Pardubicích spokojenost, škoda že když jsem chtěl objednat auto měl prodavač dovolenou a já jsem spěchal, proto jsem dojel do Hradce. Cena super chtěl jsem dvoumístnou plechovku, nakonec jsem koupil pětimístnou s posuvnou přepážkou vyšla levněji než dvoumístná, celková sleva proti ceníku 100000,-. Výbava okna v el., centrál, pal. pc., ABS nad základ. cena 317000,-

Jo a ještě jsem vydupal tažný zdarma (7500,-)

taky mam tazny zdarma,a jeste radio na mp3,a pricniky na srechu,cena taky - 100000kc a vysledna cena 455000 bez DPH. jinak sem se dnes taky rozciloval nad tou lekarnickou atd.... proste nechapu ze to tam nedaj.....hrozny. a auti bude v UT pristi tejdeen...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...