Přejít na obsah

STREAM


Doporučené příspěvky

Urcite se bude jednat o facelift radia. TAk ultra ubohej koncern VW snad neni ...

nebyl bych si tak jistej. Někde v bibli nebo kde se píše, že "co je dovoleno Jobovi, není povoleno volovi". Jestli voni to ve VW taky nečetli a nezačli se podle toho řídit. Já mám aspoň už dlouho neodbytnej pocit, že to Německo je občas pořád ještě "uber ales". :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JirkaK:taky s těma němcema mám podobné pocity.

Zas ale všechny německý hitovky bych zrovna mít nemusel,viz.můj soused před pár dny dostal nového služebního Passata a nadává na tu el.ruční brzdu,řikal že to je celkem nedomyšlení,že pro její odjištění se musí stát normálka na nožní brzdě což pokud jako on nemáte ten asistent rozjezdu do kopce tak je to fakt nedomyšlení.Ptal se na to v dealera a ten mu řekl že sice samotný asïstent stojí jako příplatek 2000kč ale pouze v kombinaci s ESP což je dalších 20.000kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirik:Mylim si že kdyby si to viděl tak asi změníš názor,fakt to vypadá bombasticky.

Podle mě to ale budou dodávat jen s vozy vybavené Maxikem,protože to rádio je stejně podsvícené jako budíky s maxíkem,displej rádia je posvícenej jako maxik,ty čudliky postranách na změnu stanic svítej bíle,stejně jako ručičky na budíkách a ty spodní čudle na rádiu svítej už normálně zeleně,párádně to k sobě ladí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve vedeni Skodovky musej bejt totalni ubozaci, ze si neprosadej "to vychytanejsi" i na domaci trh.

Ze ma VW ve staji konkurenta i tahouna koncernu je znamo, ale tohle je fakt sila ... ku*vy nemecky ...

Moc by me zajimalo ofiko vyjadreni z MB ,,,

Tak jsem to musel upravit,nečetl jsem moc pozorně :blbec: Taky bych řekl, že škoda je v souč.době tahoun koncernu..ale pořád všechno rozhodují holt Němci :angry:

Editováno: , autor: Jirik.DC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirik:Mylim si že kdyby si to viděl tak asi změníš názor,fakt to vypadá bombasticky.

Podle mě to ale budou dodávat jen s vozy vybavené Maxikem,protože to rádio je stejně podsvícené jako budíky s maxíkem,displej rádia je posvícenej jako maxik,ty čudliky postranách na změnu stanic svítej bíle,stejně jako ručičky na budíkách a ty spodní čudle na rádiu svítej už normálně zeleně,párádně to k sobě ladí.

Třeba to bude od MR2008, možná i s faceliftem.. Zatím jen říkám, že takhle udělané (tedy kompletně zelené) se mi to taky moc líbí..navíc je to pro mně příjemná barva..ale kdo ví :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cez origo radio urcite nejde vypnut celkovo basy vo dverach a ponechat len stredy a vysky... ale ak nastavis na radiu pasmo na basy na 0 a zvyraznis vysky a stredy tak na zosilovaci si predsa vies nastavit hlasitost pre subwoofer.. inac to bez vymeny radia nepojde.

Editováno: , autor: Tissot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...