Přejít na obsah

STREAM


Doporučené příspěvky

obavam sa ze bez konekoru + pinov tazko...

Jedna svorkovnice a 2 piny, co jsou navíc, jsou v balení, ostatní: vyndat pin a kablík naletovat, zaizolovat a šup s ním zpátky.. Zatím mám jasno v CAN, v kostře, jen pořád hledám, kam je nejlepší dát napájení..mělo by to být přes 5A pojistku

Editováno: , autor: Jirik.DC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, chci se zeptat jestli má někdo zkušenost s basákem zapojeným přes orig radio Stream? Jsem dal do kufru Rockforda třicítku a vůbec mi to nejde naladit na zesilovači, abych měl kvalitní basy, tak je musím mít zvednutý i na radiu, což je na ... u klasickýho Panasonica to hrálo nádherně a čistě a hlavně jsem měl u ostatních repro bas vypnutý a šli do nich jen středy a výšky, tady jsou ty basy takový divný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je divný, nemáš třeba slabej zesilák nebo hraje na minimum? To asi ne že.... Nerad bych dal 15000 do muziky aby to pak nehrálo..... :(

nechci te zklamat, ale muzika za 15tis nebude zadnej velkej zazrak oproti originalu.

spis si myslim, ze CZ_Mike resi to, ze nemuze ovladat uroven basu primo z radia. tohle by slo vyresit mozna dalkovym ovladacem, proste mit nekde po ruce potenciometr, kterym by se ovladala jeho uroven. mam pocit, ze par zesiku to ma uz z vyroby...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vzhledem k tomu, ze jsem v predchozim aute mel woofer, kterej mel taky 700W RMS, tak si troufnu tvrdit, ze nejses schopnej postavit muziku s timhle wooferem, odpovidajicim(kvalitativne) zesilovacem, k tomu odpovidajici stredobasy a vejsky plus k nim dalsi zesik za 15tis Kč. to nepocitam instalacni material, kabely atd atd..

jinak pokud mas tenhle sub, tak dobra volba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to bohuzel nemam(alespon ted u sebe), v ty dobe jsem jeste nemel digi fotak.

prekvapit se muzem nechat, ono to bude hrat, ale ne tak jak by mohlo, protoze za ty penize koupis tak mozna zesik, kterej by si tenhle woofer zaslouzil(pokud teda nekupujes jetý věci)...

Editováno: , autor: Luke288
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mam rockforda basak, zesilovač taky rockford i s dálkovým ovládáním basů, to je vše ok. Ale problem je, že když jsem měl klasický radio, tak nastavení na rádiu nemělo vliv na zesilovač, tam jsem si ladil jak jsem potřeboval, ale teď když uberu basy na radiu, tak mi klesnou i v zesilovači, resp. v basáku. Nehraje to úplně zle, ale byl jsem zvyklý na něco jiného. Ale vypadá to, že ta redukce sice umožní napojení basáku, ale princip je stejný jako když se to napojí přes repro. Takže můj problém asi vyřešit nejde.

Luke myslíš že tohle nebude hrát dobře když to má 700 watu RMS ?

Když budeš mít i kvalitní zesilovač tak ano, ale počítej, že Ti pujdou basy i do repro ve dveřích, pokud chceš z toho basáku něco dostat.

Jinak jsem si kabeláž vždycky dělal sám, ozvučnici taky, není to takocá dřina, než dát nějaký firmě nekřesťanský peníze kol110

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky si myslím, že se za 15 tis dá udělat kvalitní muzika.

Já tedy šel do jetých věcí, ale od člověka, na kterého je spoleh.

Řeším ted, jestli do předních dveří půjde dát basák 20 místo 16.5, přidat sřed do přední části dveří (sound systém tam střeďák má) a přední výšky nějak šikovně umístit na paubovku nad výdechy klima. Do kliček je dávat nechci, protože by to byla škoda. Jinak se jedná o repro Canton nejvyšší řady, zesík 4kanál JBL...označení teď nevím. Jestli přidám woofer ještě nevím, podle toho jak to bude hrát. Ale do 10 t bych se měl vejít i s kabeláží atd. Jinak na zadní vejšky sháním kapličku pod zadní sloupek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...