Přejít na obsah

RS přední nárazník


zdeno77

Doporučené příspěvky

Tuto okinu co mám novou, ale přiště asi taky půjdu do rok, dva starého auta.Třeba i do referenčky.Přeci jen ty auta už toho maj dost za rozumné ceny a člověk toho nemusí tolik dodělávat:)

Dodělávání. To je kapitola sama pro sebe.

Není nic lepšího, když jde za rozumný peníz pořídit auto přesně podle představ.

Ať se na mě nikdo nezlobí, ale třeba tempomat za 11 tisíc je fakt hodně přestřelená cena....

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za tu češtinu se omlouvam,nak nejsem kamarad s pravopisem a moc nekoukam nato co pišu.ale zase nejsem jedinej kdo stim pravopisem moc nekamaradi lol A to že mi raditě a ja neposloucham neni pravda nak se vtom zacinam orijentovat a delat si jasno co chci, chci RSo tak rok stare,tet jen vybrat to prave.Funglovku OII už sem měl,a jak dopadla.Tak tet skusim z druhe ruky,snat už budu mit vyc štěsti? Tet mi eště poradte naco si dat při koupi tak rok stareho RSa pozor :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na co si dát pozor, to je moje nejoblíbenější otázka :help:

proste přemejšlej mozkem a hlavně se zamysli nad tím jak auto asi po roce vypadá, jako pokud ti nekdo tvrdí že auto má najeto 30tisic a kotouče jsou totálka nebo má najeto 12tis vic jeden z inzerátu na sauto.cz a má sjetý pneumatiky, tak tam asi něco nehraje...

kupuj auto pouze od Škody nebo z privátu, vyhni se tureckym, českym a polskym překupníkům a bazarům

nemysli si, že ty si ten vyvolený kdo koupí RSku o 100tis levnejší než jsou ostatní, jinak naletíš

nedávej peníze předem nikdy, neber auto za každou cenu, pokud není vedená serviska u Škody, tak auto neber

jinak mě nic nenapadá a nebo mi zavolej až budeš mít peníze a zajedem nakupovat :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co tahle? Škoda Nová Octavia RS 2,0 TDI Cena: 639.000,- Kč

Údaje o vozidle

Druh vozidla: osobní automobil

Karoserie: liftback

Rok výroby: 2007

Palivo: nafta

Stav tachometru: 15600 km

Objem, výkon: 1968 ccm / 125 kW

Barva: žlutá

STK: 04/2011

Počet míst: 5

Počet dveří: 5

Stav: nehavarováno

První majitel: ANO

Servisní knížka: ANO

Interní číslo: *AM

Poznámka

první majitel; perfektní stav; zakoupeno v CZ; servisní knížka; nebylo havarováno; Referenční vůz ze Škoda Auto a.s.; Stav: perfektní, Koupeno v CZ,

Výbava vozidla

POŘIZOVACÍ CENA NOVÉHO VOZU 906.300,- Kč; 6 rychlostních stupňů; 6 x airbag; ABS; aut. klimatizace; brzdový asistent; CD měnič; CD přehrávač; centrál dálkový; deaktivace airbagu spolujezdce; dělená zadní sedadla; el. okna; el. zrcátka; imobilizér; indikátor parkování; klimatizovaná přihrádka; litá kola; manuální převodovka; mlhovky; nastavitelný volant; ostřikovače světlometů; otáčkoměr; palubní počítač; pevná střecha; posilovač řízení; protiprokluzový systém kol (ASR); příprava pro telef.; satelitní navigace; senzor opotřebení brzdových destiček; senzor stěračů; senzor světel; senzor tlaku v pneumatikách; spoiler, křídlo; sportovní podvozek; sportovní sedadla; stabilizace podvozku (ESP); tempomat.; tónovaná skla; venkovní teploměr; vyhřívaná sedadla; vyhřívaná zrcátka; výškově nastavitelná sedadla; xenonové světlomety; zadní stěrač; MAXI-dot; Light assistant; SunSafeGlass, dvojitá podlaha zavazadlového prostoru

post-14806-1212270306_thumb.jpg

post-14806-1212270585_thumb.jpg

Editováno: , autor: zdeno77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že je na fotce navigace, ale v popisu jsem ji nenašel.

Jinak to vypadá zajímavě a domluva bude asi česky.

Napadla mě jedna otázka.

Jak je to s klíči když je auto z druhé ruky?

Jde nějak ověřit kolik je k autu nakódováno klíčů a/nebo dálkových ovládání?

EDIT: špatně jsem koukal...

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že je na fotce navigace, ale v popisu jsem ji nenašel.

Jinak to vypadá zajímavě a domluva bude asi česky.

Napadla mě jedna otázka.

Jak je to s klíči když je auto z druhé ruky?

Jde nějak ověřit kolik je k autu nakódováno klíčů a/nebo dálkových ovládání?

EDIT: špatně jsem koukal...

no ešte to tak,koupit auto z druhe ruky frajer bude mit udelane rezervni kliče a počase auto bude fuč :kuk: nejde to nak opšefovat? a pojistit nebo to znemožnit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co tahle? Škoda Nová Octavia RS 2,0 TDI Cena: 639.000,- Kč

Údaje o vozidle

Druh vozidla: osobní automobil

Karoserie: liftback

Rok výroby: 2007

Palivo: nafta

Stav tachometru: 15600 km

Objem, výkon: 1968 ccm / 125 kW

Barva: žlutá

STK: 04/2011

Počet míst: 5

Počet dveří: 5

Stav: nehavarováno

První majitel: ANO

Servisní knížka: ANO

Interní číslo: *AM

Poznámka

první majitel; perfektní stav; zakoupeno v CZ; servisní knížka; nebylo havarováno; Referenční vůz ze Škoda Auto a.s., Stav: perfektní, Koupeno v CZ,

Výbava vozidla

POŘIZOVACÍ CENA NOVÉHO VOZU 906.300,- Kč; 6 rychlostních stupňů; 6 x airbag; ABS; aut. klimatizace; brzdový asistent; CD měnič; CD přehrávač; centrál dálkový; deaktivace airbagu spolujezdce; dělená zadní sedadla; el. okna; el. zrcátka; imobilizér; indikátor parkování; klimatizovaná přihrádka; litá kola; manuální převodovka; mlhovky; nastavitelný volant; ostřikovače světlometů; otáčkoměr; palubní počítač; pevná střecha; posilovač řízení; protiprokluzový systém kol (ASR); příprava pro telef.; satelitní navigace; senzor opotřebení brzdových destiček; senzor stěračů; senzor světel; senzor tlaku v pneumatikách; spoiler, křídlo; sportovní podvozek; sportovní sedadla; stabilizace podvozku (ESP); tempomat.; tónovaná skla; venkovní teploměr; vyhřívaná sedadla; vyhřívaná zrcátka; výškově nastavitelná sedadla; xenonové světlomety; zadní stěrač; MAXI-dot; Light assistant; SunSafeGlass, dvojitá podlaha zavazadlového prostoru

co ta cena? jak se vam jevy?

Editováno: , autor: zdeno77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ešte to tak,koupit auto z druhe ruky frajer bude mit udelane rezervni kliče a počase auto bude fuč :kuk: nejde to nak opšefovat? a pojistit nebo to znemožnit?

Ošéfovat to jde určitě výměnou klíčů a zámků. Sada se tady v bazaru dá koupit za +-1500Kč.

Mě šlo spíš o to jestli jde zjistit počet klíčů nakódovaných k autu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koupit sadu z Bazaru..to je teoreticky se stejným rizikem..chci tím říct, že na to jdou použít stejné důvody, kdy nevím, kolik klíčů v reálu k té sadě existuje. To bych si ale v podstatě nemohl koupit ani nové auto, protože co by bránilo servisu si další klíče nevyšmoulit..a když ne servis, tak výrobce..to by si člověk takhle nic nekoupil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...