Přejít na obsah

RS přední nárazník


zdeno77

Doporučené příspěvky

Ja som videl superba ked som isiel do MB pre nejake veci. Vsetko ok ale ten zad ma presne ako Renault Megane Sedan. Ale ako chces ty. Zalezi kolko chces do toho vrazit.
no co nejmin ale!!! ne naukor toho že se pak budu byt do hlavy že sem měl přidat,tak jako sem pak litoval že sem bral jen AMBIENTE myslim ze mž uvažuju jen mezi RSem nebo tim st.superbem oba dvoulitri
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no co nejmin ale!!! ne naukor toho že se pak budu byt do hlavy že sem měl přidat,tak jako sem pak litoval že sem bral jen AMBIENTE

ved do temy Superb II pisal karlos3, ze ma objednane nejake Superby II a v tej najnizsej vybave Comfort ci ako sa to vola je ako Octavia II v elegancii. pozri sa tam, take tam nieco pisal... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ved do temy Superb II pisal karlos3, ze ma objednane nejake Superby II a v tej najnizsej vybave Comfort ci ako sa to vola je ako Octavia II v elegancii. pozri sa tam, take tam nieco pisal... ;)

ale u SUPERBAII se mi neliby ten zadek jinak je pekne ale ten zadek kdyby mel jak octavka ti svetla na kufru sou hnus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych koupil superba. Pkud nelitáš jako pták, že potřebuješ ukazovat rychlost, tak vol Luxus. Nevím kolik ti je, ale pokud se cítíš být mladý a nevybouřený, tak kup RS v benzinu pokud chceš luxus tak ber superb(facelift), to je fakt bomba rozdíl oproti OII, ale jedině v plné. Záleží to především jen na tobě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych koupil superba. Pkud nelitáš jako pták, že potřebuješ ukazovat rychlost, tak vol Luxus. Nevím kolik ti je, ale pokud se cítíš být mladý a nevybouřený, tak kup RS v benzinu pokud chceš luxus tak ber superb(facelift), to je fakt bomba rozdíl oproti OII, ale jedině v plné. Záleží to především jen na tobě.
mě je 30let ale o vek nejde. to RSo a toho SUPERBA chci jen v naftě.de oto že ten SUPERB bude asi vyvojovje hodne pozadu nez nove RS jak to vapada s bespečnosti kteri s kandidatu je natom lip(crash-testy)?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlape, tak to mě mrzí... Je to 2 týdny co jsi do toho zainvestoval a hodil RS nárazníky a teď ti to nějaký kokot celé zboří.. Bych ho umlátil na místě, nechápu, že ses na něj nevrhnul, zvlášť když s toho měl srandu. Bych ho zabil!!!!!!!! Na druhou stranu já jsem hrozně horkokrevný a občas jednám zkratově když mě někdo nasere, což se občas nevyplácí, ale na druhou stranu je to přijemné někomu dát po hubě když si o to koleduje :)

Jinak já být tebou, tak bych šel pokud chceš šetřit tak do O2 1.8 TSI Elegance (dá se koupit fungl nová za 540 000 Kč) a pokud se chceš trochu rozšoupnout, tak bych koupil RS TFSI. Superba první generace bych nebral a dvojkovej Superb je ještě moc novej, tam to bude chtít počkat dva roky, než vychytají mouchy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlape, tak to mě mrzí... Je to 2 týdny co jsi do toho zainvestoval a hodil RS nárazníky a teď ti to nějaký kokot celé zboří.. Bych ho umlátil na místě, nechápu, že ses na něj nevrhnul, zvlášť když s toho měl srandu. Bych ho zabil!!!!!!!! Na druhou stranu já jsem hrozně horkokrevný a občas jednám zkratově když mě někdo nasere, což se občas nevyplácí, ale na druhou stranu je to přijemné někomu dát po hubě když si o to koleduje :)

Jinak já být tebou, tak bych šel pokud chceš šetřit tak do O2 1.8 TSI Elegance (dá se koupit fungl nová za 540 000 Kč) a pokud se chceš trochu rozšoupnout, tak bych koupil RS TFSI. Superba první generace bych nebral a dvojkovej Superb je ještě moc novej, tam to bude chtít počkat dva roky, než vychytají mouchy...

nak sem se zamiloval do naftaku,a koupit eleganci tak ji stejne budu časem překopavat na rs tak but RS 2tdi za 720 nebo SUPERB I confort je to lepši vybava než u O2 elegance a je za 520 tak co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych šel do OII 1.8 TSI nebo RS TFSI, ale když chceš naftu tak RS TDI. (cenově je to ale hooodně vysoko)

Superba I bych nebral kvuli jeho zastaralosti.Chceš nové auto nebo X let starou techniku?

SuperbaII bych nebral kvůli designu zadku (můj čistě osobní názor - je to hnus)

Strejně ale rozhodne cena a koupíš topo supa...

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nak sem se zamiloval do naftaku,a koupit eleganci tak ji stejne budu časem překopavat na rs tak but RS 2tdi za 720 nebo SUPERB I confort je to lepši vybava než u O2 elegance a je za 520 tak co?

Tak pokud to máš takhle tak bych šel do RS TDI. Jasná volba! Penize byly, jsou a budou, jen mi nebudem, tak si kup to co CHCEŠ a né to co je levnější...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

osobně mi přijde novej superb pěkně hnusnej. jinak kup rovnou RS, aspon budeš mít i motor a nebudeš pak dělat nesmyslný přestavby. navíc si řekni, že si koupíš jiný a lepší auto. pojišťovna to zaplatí. takovýhle zmrdi jsou nejhorší, eště když z toho má prdel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

osobně mi přijde novej superb pěkně hnusnej. jinak kup rovnou RS, aspon budeš mít i motor a nebudeš pak dělat nesmyslný přestavby. navíc si řekni, že si koupíš jiný a lepší auto. pojišťovna to zaplatí. takovýhle zmrdi jsou nejhorší, eště když z toho má prdel
Moje řeč, subík je pěkně škaredý, kup určo RSo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...