Přejít na obsah

RS přední nárazník


zdeno77

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Tak uz mi to z pojistovny spocitali. Dostanu 430 tisic. Ted uvazuji co mam delat. Jsem schopnej nashromazdit pul milionu. premyslim nad novym rs za 750 tisic. to znamena ze bych se musel na 250 tisic zadluzit. U skodovky mi to spocitali ze bych pet let platil 7300, je v tom havarijni i povinne na pet let. Takze bych preplatil 63000. A nebo jit do starsiho? tak rok stareho? to mam ale strach ze to bude bourane. a nebo kdyz si neco pujcim tak tam preplatim vic a ve finale financne budu jako kdybych splacel to nove rs. Co myslite vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RS za 750 papíru kupuje jen člověk co neví co s penězi a nebo mimoň. Fungl novou RSku na objednávku teď (od června) můžeš koupit za cca 600 až 630 tisíc, takže pokud máš cash půl míle tak ši pujč cca. těch 100 - 130 000 kč a ty splácej buď jako ůvěr a nebo pokud máš dobrého a "bohatého" kamaráda/ku tak si od ní pujč ty prachy a postupně je splatíš zpátky + něco málo dáš navíc jako poděkování, ale rozhodně to vyjde mnohem lépe než pujčky od všemožných bank atd... na leasing uplně zapomeň

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kdes to slysel? to jako vsechny octavky, takze i naftak?

Ty chceš RSku v naftě?

Jinak sleva na OII L&K je 60 000 korun takže předpokládám že stejná sleva bude i na RS (protože je ve stejné cenové relaci) takže 750 - 60 = 690 - cca. 70 sleva a sešs na 620 penězích... což je už hodně slušná cena za takové auto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty chceš RSku v naftě?

Jinak sleva na OII L&K je 60 000 korun takže předpokládám že stejná sleva bude i na RS (protože je ve stejné cenové relaci) takže 750 - 60 = 690 - cca. 70 sleva a sešs na 620 penězích... což je už hodně slušná cena za takové auto

Jo chci Rs v naftě a co jako?. Tak sem se ptal prodejce,a ta sleva se RSa netyka.

Editováno: , autor: zdeno77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neznam presne tvoje duvody chtit RS, jestli je to vykon nebo vzhled nebo oboji. Pokud je to tim ze 77kW je ti malo a stacilo by ti 103 kW mohl by byt klasickej 2.0 ve verzi TDI CR levnejsi variantou, a muzes si to objednat s "RS naraznikama" ze skodovky. Jenze nevim od kdy to bude k objednani, urcite to tu ale nekde najdes napsany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pořiď si RSku max rok starou tzn. od 2007, v Německu popřípadě Lucemburku vychází na 500-600 tis , do 30tis nalítáno

cenově rozdíl mezi 2.0 TDI L&K, Elegance a RS je cca 25 000CZK, takže raději silnější motor, volím dle sebe

poslední rozhodnutí bude na tobě.. ale podle mě nemá cenu kupovat funglovku ;) (je to z mýho pohledu, protože já jsem si nikdy nic nevzal na leasing, takže raději ušetřím 250 tis a mám rok staré, atd.. ) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neznam presne tvoje duvody chtit RS, jestli je to vykon nebo vzhled nebo oboji. Pokud je to tim ze 77kW je ti malo a stacilo by ti 103 kW mohl by byt klasickej 2.0 ve verzi TDI CR levnejsi variantou, a muzes si to objednat s "RS naraznikama" ze skodovky. Jenze nevim od kdy to bude k objednani, urcite to tu ale nekde najdes napsany.

Ahoj a kde si slišel že se da obednat octavka s RS naraznikama? RSo bych chtel ale zadlužovat se na 250tis se mi moc nechce tak si vemu mim prodejcem nabyzenou eleganci 2litr za 570tis 500mam tak tech 70nekde vyžebram.Starši dotahnutou oII moc nechci,zaprve nemam kontakti a pak pri mem štesti by to byla překopavana mrdka.ten muj vrak taky kupujou a spravujou a pude do sveta jako krasna nebourana kočička s 20tis nalitanima.proč lidi prodavaji po roce auto? :kuk:

Editováno: , autor: zdeno77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč? Třeba zabavený leasing, předváděcí auto v autohausu..referentské vozidlo (viz Škoda Auto)..to je málo důvodů? Stačí si to auto prohlédnout..neopravíš ho tak, aby bylo nebourané..bude tak vypadat zvrchu, ale stačí se podívat zespodu, do motorového prostoru, popř. někde sundat panel sloupku a prostě to uvidíš, že je něco rovnané nebo vařené. Zrovna tak hodně pomůže si všímat spár mězi jednotlivými díly, kvality laku.. Osobně bych se rok starého auta z venku nebál, budš mít v podstatě to samé a za úplně jinou cenu...viz Nexus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano.Souhlasím s názorem od Jirika.Sám už mám druhé referenské auto Octávii co mělo najeto cca 17 tisic km a ještě vonělo novotou.Pokud nepodnikáš a neodepisuješ auto do nákladů tak je to zbytečné vyhazování peněz-můj názor.Samozřejmě když nevíš co s penězma tak to je jiná stránka mince...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč? Třeba zabavený leasing, předváděcí auto v autohausu..referentské vozidlo (viz Škoda Auto)..to je málo důvodů? Stačí si to auto prohlédnout..neopravíš ho tak, aby bylo nebourané..bude tak vypadat zvrchu, ale stačí se podívat zespodu, do motorového prostoru, popř. někde sundat panel sloupku a prostě to uvidíš, že je něco rovnané nebo vařené. Zrovna tak hodně pomůže si všímat spár mězi jednotlivými díly, kvality laku.. Osobně bych se rok starého auta z venku nebál, budš mít v podstatě to samé a za úplně jinou cenu...viz Nexus

u tech předvadecich a referenčnich aut každi skouši co to da,a stema bouračkama mi v servysu rikali ze se všecko meni za nove dili a zbytek se spravy tak ze bez toho abyz neočesal pul auta nic nepoznaš,pokud to nespravoval nekdo na koleni v garaži.taky bych vzal tak rok stare a tak 20nalitane ale když si spočitam ze ja tomu nerozumim a na vsem chce dneska každi vyvar jak cip,a musim jezdit zhanet technika(mechanika) kteri to DUKLADNE PROLEZE protože mam opravdu pech a smulu,když z 10aut bude jadna bouračka tak vym na 100% ze ji koupim ja :aggressive: ale jestli nekdo vy o RSu v nafte kratka tak rok starou a s 20tis cca a dal by zani ruku do ohne tak dejte vedet :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, zjevně jsi rozhodnutý koupit nové auto, protože na ostatních hledáš jen proč ne. Romariooo ti tu psal, jaké má zkušenosti s referenčními vozy a ty tomu stejně nevěříš..

Jen pro zajímavost: Je to něco přes rok, co se tady u nás v Děčíně převrátil vlak s novými oktávkami do SRN. No a při té příležitosti pak ukazovali v televizi, co se dělo s auty, které se nepoškodily..překládali je na jiné vagóny. kdybys viděl, jak s nimi jezdili po vagónech a rovnali je tam..asi bys od té doby nechtěl auto, které jelo někam do salónu a bral bys to, co neopustilo Boleslav. Dávali tomu tehdy pěknou čočku..to jen pro vysvětlení, která auta a jak se huntují

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele chlape, ty si mě asi neposlouchal po telefonu, bouraný auto jde poznat vždycky, pokud někdo někde nesplašil originál nepřelakovaný díly a je super maskovatel svárů a šroubů atd.. to prostě jde poznat vždy..

venku lítá RSek mraky a ty si radši koupíš za 570 holotu českou :) ale je to tvoje rozhodnutí :palec2:

jo a btw, třeba tu co mám teď já, tak ji prodaval proto, že ji měli jako druhý auto a manželka šla na mateřskou a tak bylo zbytečný splácet 2 auta, když se jezdí jen s jednim...

zapomněl jsem dodat, že dám obě ruce do ohně za všechny octavie co jsem prodal! :)

Editováno: , autor: Nexus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj a kde si slišel že se da obednat octavka s RS naraznikama? RSo bych chtel ale zadlužovat se na 250tis se mi moc nechce tak si vemu mim prodejcem nabyzenou eleganci 2litr za 570tis 500mam tak tech 70nekde vyžebram.Starši dotahnutou oII moc nechci,zaprve nemam kontakti a pak pri mem štesti by to byla překopavana mrdka.ten muj vrak taky kupujou a spravujou a pude do sveta jako krasna nebourana kočička s 20tis nalitanima.proč lidi prodavaji po roce auto? :kuk:

Podivej se na muj avatar nebo moje octavia neni to uplne presne RS naraznik, je to skoda sport spoiler co se LEPI !!!!!!!! na pouvodni narazniky, zadek uz bych rekl ze je RS ale taky se to tusim LEPI, je to drahy to kazdoppadne. ceny jsou na vebu skodovky jako prislusenstvi.

jinak jestli mohu, neco vic to co tu pisou ostatni:

o dovozu je opravdu k zamysleni da se usetrit fura penez a Nexusovy bych veril ze dokaze dovest neco nebourany i kdyz ho jeste neznam.

ADD 2.0TDI PD vs. 2.0TDI CR, sice verim ze valnou vetsinu problemu se soucasnym PD si muzou sami majitele nebo predchozi majitele ale pokud je to mozne zkusil bych CR sice budes "prukopnik" ale v zaruce.

Editováno: , autor: Ol@f
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u tech předvadecich a referenčnich aut každi skouši co to da,a stema bouračkama mi v servysu rikali ze se všecko meni za nove dili a zbytek se spravy tak ze bez toho abyz neočesal pul auta nic nepoznaš,pokud to nespravoval nekdo na koleni v garaži.taky bych vzal tak rok stare a tak 20nalitane ale když si spočitam ze ja tomu nerozumim a na vsem chce dneska každi vyvar jak cip,a musim jezdit zhanet technika(mechanika) kteri to DUKLADNE PROLEZE protože mam opravdu pech a smulu,když z 10aut bude jadna bouračka tak vym na 100% ze ji koupim ja :aggressive: ale jestli nekdo vy o RSu v nafte kratka tak rok starou a s 20tis cca a dal by zani ruku do ohne tak dejte vedet :palec2:

Prostě mi to nedá. Bože, bože ta čeština...

Ale k věci. Podle mě rok staré auto s jasným původem (např.jeden majitel) není zas takový risk.

Podle mě příhoda s manželkou, která šla na mateřskou je docela dobrý případ.

U referentského auta už to je trochu jiné. Třeba co se zajíždění motoru týče.

Zkus Nexuse. Podle toho co píše bych řekl, že má na věc celkem rozumný názor.

Za úplně nové auto dáš hodně peněz a nevím jestli to stojí za ten pocit.

Je to pocit krásný (znám ho z vlastní zkušenosti), ale když vidím svoje auto po dvou letech,

tak se jeho stav od nového skoro neliší.

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...