Přejít na obsah

Hmlovky


Taibor1

Doporučené příspěvky

Cau. kup si pridavnu sadu hmloviek . obsahuje kabelaz,hmlovky,relatko. spinac. Vyhody nemusis vymienat original spinac+svetla. vid.foto. len na nazornu ukazku.[attachment

=69570:P4080911.JPG]

když už takhle,tak bych tam nacpal světla z felicie,přijdou jářku na 700 kč,jsou hezký malý kulatý a dole v nárazníku by se krááááááásně vyjímaly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tie z feldy by boli pekné tie sa mi lúbia z r 99 ale co splastom zasa ten tam nebude pasovat a neviem ci sa dá vyrobit nejak taký plast. uz chcem aby to nejak aj vyzeralo. Inak vám dakujem za rady daco porobím aj ked este neviem co :)

Plast si upravis, inak povedane do toho co tam mas vyrezes pekne okruhle diery a ideeeees! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no trocha som sa hral na pc ako by to vyzeralo nie je to dokonale ale posudte podla mna to celkom tie feldovske hmlovky padnu k oktavke aspon podla mna

post-15399-1207681099_thumb.jpg

posudte

si piš že jí padnou,nezapomente že to byl můůůůůůůůůůůůůůůůůj nápad :palec2::D

tohle totiž mám v plánu já

záleží taky na jakej nárazník to budeš pasovat,na face to sedne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všetko sa dá ale uvedom si...si v sekcii O a nie F

a dalo by sa nieco taketo prirobit aj na fabiu s predface naraznikom?

vyzera to byt jednoducha montaz, nahodit hmlovky, natiahnut kable a pripojit nejaky vypinac, ale kam to zapojit? priamo na spinane napetie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sak nápad ti neberem je to tvoj :) a perfektní asi to z realizujem ale až nejak cez leto lebo financie momentálne nepustia a ako vidím u vás su lespie ceny tých hmloviek ako u nas ja som pozeral a za použitú by som dal 500 sk, a na tej stranke co sa tu objavila je to za 300kč takze stale by ma to asi lepsie vyslo u vas objednat za to že sú nové. a nad tým spýnacom som uz aj ja uvazoval chcel by som to napojit na octaviacký spínač ale neviem ci budík má kontorlu na predné hmlovky v SDI 2003 ? neviete náhodou :) dikes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ludia nedalo mi to tak som skusil daco ine dat na nu z fabií hmlovky do ročníka 2001 myslím. aj toto je len fotomontáz. cize este len taká vízíí ale neviem tieto sa mi lúbia viacej ale neviem ci bude pasovat ten bok kde sú šikmo tie hmlovky. No sak posúdte

s gulatýmipost-15399-1207734311_thumb.jpg s fabii r - 2001post-15399-1207734296_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ludia nedalo mi to tak som skusil daco ine dat na nu z fabií hmlovky do ročníka 2001 myslím. aj toto je len fotomontáz. cize este len taká vízíí ale neviem tieto sa mi lúbia viacej ale neviem ci bude pasovat ten bok kde sú šikmo tie hmlovky. No sak posúdte

s gulatýmipost-15399-1207734311_thumb.jpg s fabii r - 2001post-15399-1207734296_thumb.jpg

a tady nastává problém ten,že mlhy nya F ty rohový jsou užší a to by na face nárazníku neslušelo,to tak na předface!

Taibor1:stáhni si DP OI:

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=7861

třeba se tam otěch mlhách něco dozvíš,já to mám krátce tak nejsem v hledání tak rychlej,myslím ale že by stačil vypínač a pokud je patice v pojistkách tak by to mělo být připravené,ale pokud až ke světlům to nevím!jinak já koupil starší vypínač na aukru za 250 kč ,pojebal jsem tišták při změně podsvětlení!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a neviete ci by tam z octavky 2 nepasovali? lebo tie sa mi zdali väčšie a mozno len tam neviem aký je ohyb nárazníka ci je rovnaký ako na octavii1. ak mate mieko O2 tak skuste to kuknut a porovnat s O1. dakujem

octaviaman : a to sú tam DP octavie tie originalné alebo sa v niečom aj lísia lebo ak je to len tá obycajná DP tak tú uz mam :) ale aj tak díky za ochotu :)

Editováno: , autor: Taibor1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a neviete ci by tam z octavky 2 nepasovali? lebo tie sa mi zdali väčšie a mozno len tam neviem aký je ohyb nárazníka ci je rovnaký ako na octavii1. ak mate mieko O2 tak skuste to kuknut a porovnat s O1. dakujem

octaviaman : a to sú tam DP octavie tie originalné alebo sa v niečom aj lísia lebo ak je to len tá obycajná DP tak tú uz mam :) ale aj tak díky za ochotu :)

tak tohle už tu bylo,někdo dělal taky fotomontáž,můžu říct že mně osobně se to nelíbilo,jsou moc veliké!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...