Publikováno Duben 13, 200817 r Nevíte někdo označení spony, která drží mikrospínač hlídající otevření dveří u některých koncernových aut místo toho, aby se tavily ty plastový "čudly" na mikrospínači? Prohledal jsem ETKU ale o sponě ani zmínka :? Tak jestli jste to náhodou někdo nekupoval. Díky
Duben 13, 200817 r Nevíte někdo označení spony, která drží mikrospínač hlídající otevření dveří u některých koncernových aut místo toho, aby se tavily ty plastový "čudly" na mikrospínači? Prohledal jsem ETKU ale o sponě ani zmínka :? Tak jestli jste to náhodou někdo nekupoval. Díky není náhradní díl - jen celej zámek
Duben 13, 200817 r Autor není náhradní díl - jen celej zámek No tak to zamrzí Kvůli tomu zámek určo kupovat nebudu, nahradím to něčím jiným. Teď mám mikro přitavený, po opravě to po opakovaném tavení chci posichrovat právě tou sponou. Dík za info.
Duben 13, 200817 r já jsem tam dal, takový ty malý šroubečky, jak se tím sešroubavávají malý kovový modely autíček. drží výborně! :palec2:
Připojte se k diskuzi
Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.