Přejít na obsah

Xenony na O1


Cooper

Doporučené příspěvky

Co jsem před rokem kupoval jen face - normál tak je měli v Praze ve Vršovicích ul. Ukrajinská za 9600,-

Jo do Vrsovic jezdim.Koupil jsem tam lampy na facelift bez xenonu. Ale ta cena je za starsi a vybojky budou kaput. Jak jsi resil sani vzduchu za svetlem? Nebo mas model nad rv.2000?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klasika, ven s ním! :palec2:

Vam to vyndany sani nedela bordel? me pocitac za studenyho motoru pri zapnuti hafo el. pristroju ukazoval kurevsky hodnoty momentalni spotreby nafty! cca. 90L/100KM Tak jem ho nahral horkovzduskou,natlacil svetlomet a je tam zpet.Ale to mam face lift bez xenonu.Za xenony se uz nevejde vubec :( Jo a co technicka? Byli jste uz nekdo s prekopanyma svetlama z halogenu na xenon??? Myslim tim predelani ne ve skoda salonu. Diky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vam to vyndany sani nedela bordel? me pocitac za studenyho motoru pri zapnuti hafo el. pristroju ukazoval kurevsky hodnoty momentalni spotreby nafty! cca. 90L/100KM Tak jem ho nahral horkovzduskou,natlacil svetlomet a je tam zpet.Ale to mam face lift bez xenonu.Za xenony se uz nevejde vubec :( Jo a co technicka? Byli jste uz nekdo s prekopanyma svetlama z halogenu na xenon??? Myslim tim predelani ne ve skoda salonu. Diky!

Jojo a je to O.K Kouknou na seřízení a nic víc.Ostřiky jsem dodal sice nejsou zapojený ale to je nezajímá a že má na nápravě být nějaký náklonový čidlo nemají ani potuchy takže :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...