Přejít na obsah

Milí milovníci OKTAVEK


Cooper

Doporučené příspěvky

Vcera jsem zaparkoval Mojeho kombika pred panelakem v Praze cca.21:00 (parkuji zde jen prez vikend,jinak ho mam na zahrade u domu mimo Prahu) dnes ve 14:30 pridu k autu a zamek u ridice vylomenej,spinaci skrinka taky zdemolovana a kontrolky svitily,topeni hucelo. Zachranil mne tajny vypinac,ktery nepusti proud do cerpadla a do zhavyci svicky. Nastesti z auta nezmizelo nic ale skodu odhaduji min na 15 000kc. Bohuzel mam pojistku jen proti ukradeni a ne vykradeni. Clovek fakt nemuze mit hezky auto,zmrdi kterejch je okolo nas je moc a zrovna ty hezky kousky Nam chtej brat! Tak jsem si pobrecel a zitra mne ceka litani,zarizovani a placeni. :aggressive:fuck OFF čorkarum,at chcipnou do rana!!! fuckpost-15335-1208722506_thumb.jpg

post-15335-1208724634_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Soucítím s Tebou, ale je to daň za "Prahu" jak já říkám..

Když jsu tam ještě po študiích pracoval, nebyl měsíc, abych neměl něco pokusem ukradené,

ulomené, odcizené.. Pak jsu se odstěhoval a je mi hej :palec2:

Šetřím palivo (nepopojíždím) a hlavně neřeším stále dokola sígry, co si neuměj vydělat poctivě korunu.

V Praze je potřeba mít vůz minimálně na zahradě u domu nebo na hlídaném parkovišti.

Stát na ulici = koledování si o malér..

Tak hlavně že neodjeli (slabá útěcha, co? :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

alarm jsi měl ?Zamyk.zpatečky?

Nejsem ten, kterému se auto pokusili odcizit ;)

jen jsem reagoval na to, že v Praze normální věc. Tehdy jsu alearm ještě neměl, ale Construct s pákou na volant ano.

Naposledy se mi do auta dobývali v TESCU v Hradci Králové (neúspěšně), musel jsu poté nechat namontovat alarm a zaslepit zámky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chytit je a poradne je upravit nejblizsim predmet, svine jedny. Taky mam zkusenost, presne v Praze 6 mi ukradli Navi, policie vi, kdo to je, ale nic nemuze, protoze se nedostavil k predvolani. Zakony na hovno. :aggressive: Chyt je a vyridit si to s nima vlastnima zakonama. :aggressive: Za par mesicu jdu do satelitniho vyhledavni. :palec2:

Editováno: , autor: MichalDvorakCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec

Jednou sem toho hajzla co nam pred firmou coroval Filcku chytil.

Byl malem pochcanej strahy , ale za den byl venku.

Kamos od fiku me rikal ze ho mam priste zmastit. Prej se to vzdycky nak udela , takze priste se maj svine zasrany na co tesit .

Za mesic necelej me prijde Octule tak musim domislet nejakej vypinac :rtfm:fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je pravda ale zase jim to trvá déle

Nerad bych tě zklamal, ale pokud opravdu nějakou káru chtějí, tak je to otázka vteřin, max. několika málo minut. Když to opravdu hodně chtějí, tak to prostě naloží do bedny a jedou. Nepomůže nic, GPS,mobilní signál vše rušeno. Construkt a podoné mechanické zabezpečení demontují v klidu na dílně. Prostě když tu káru chtějí, tak si ji vezmou. Ale tyhle krajní meze se týkají krádeží na zakázku, většinou pro bývalé země SSSR. Octávie tady nepatří, zde jde většinou o mouly,k teří více zničí, než li ukradnou.

Jak říká můj známej, který dělá u krimi PČR:

nejvíce kradené káry jsou v základu a nebo ve výbavě od prodejce, né upravené doma jako hobby = nejvíce problémů pro prodej i na ND

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem jednoho krásnýho dne zaprkoval v krytých garážích v Albertu v Brně na Vinohradech. Vrátím se za 15minut a rádio v pr...! Měl jsem zaslepený přední zámky, tak že vlezli do auta zadním kufrem a vyčorovali naštěstí jen rádio. Na nic jsem neváhal, nechal si namontovat od známýho alarm s GPS lokalizátorem. Souhlasím se všema, že pokud ho budou chtít ukrást, tak jej ukradou. Ale toto zařízení je alespoň trošku zdrží a hlavně já okamžitě vím, že se děje něco s autem. Je to pak otázka času, za jak dlouho odstraní všechna další namontovaná zařízení a s autem odjedou.

ALE KAŽDOPÁDNĚ JSOU TO K...Y ZAS...NÝ!

Editováno: , autor: tripleTTT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám mimo jiné i tajný vypínač a tak, že ho těžko někdo najde, ale zkušený chmaták pozná, co se děje a když má čas tak si to napojí po svém. Veškerá zabezpečení odradí blbečky, ale profík si vezme auto i když v něm bude člověk spát. :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám mimo jiné i tajný vypínač a tak, že ho těžko někdo najde, ale zkušený chmaták pozná, co se děje a když má čas tak si to napojí po svém. Veškerá zabezpečení odradí blbečky, ale profík si vezme auto i když v něm bude člověk spát. :aggressive:

NAPROSTÝ SOUHLAS!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to tak vypadá,že v tomto státě se prostě nevyplácí vlastnit nic pěkného vždy je nejvíce potrestanej vlastník auta nebo čehokoli.... O své mazliky ( Octavie ) se člověk stará pulíruje a hlavně to taky něco stojí a člověk když to někam zaparkuje tak to nějakej kretén odrě urazí zrcátko a v tom horším případě šlohne...TO JE PROSTĚ V PRDELI ........ :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to tak vypadá,že v tomto státě se prostě nevyplácí vlastnit nic pěkného vždy je nejvíce potrestanej vlastník auta nebo čehokoli.... O své mazliky ( Octavie ) se člověk stará pulíruje a hlavně to taky něco stojí a člověk když to někam zaparkuje tak to nějakej kretén odrě urazí zrcátko a v tom horším případě šlohne...TO JE PROSTĚ V PRDELI ........ :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

ja hochu, co nadelas, dneska to tak je a funguje - nevim, vykaslat se na policii, pac stejne nepomuzou fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja hochu, co nadelas, dneska to tak je a funguje - nevim, vykaslat se na policii, pac stejne nepomuzou fuck

jj ješte mi řekli že si za to mužu sam, kdyz mi vybrali octu, pry jsem nemel nechavat časopis na předním sedadle

:D chranit a pomahat fuck

Editováno: , autor: Jen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera jsem zaparkoval Mojeho kombika pred panelakem v Praze cca.21:00 (parkuji zde jen prez vikend,jinak ho mam na zahrade u domu mimo Prahu) dnes ve 14:30 pridu k autu a zamek u ridice vylomenej,spinaci skrinka taky zdemolovana a kontrolky svitily,topeni hucelo. Zachranil mne tajny vypinac,ktery nepusti proud do cerpadla a do zhavyci svicky. Nastesti z auta nezmizelo nic ale skodu odhaduji min na 15 000kc. Bohuzel mam pojistku jen proti ukradeni a ne vykradeni. Clovek fakt nemuze mit hezky auto,zmrdi kterejch je okolo nas je moc a zrovna ty hezky kousky Nam chtej brat! Tak jsem si pobrecel a zitra mne ceka litani,zarizovani a placeni. :aggressive:fuck OFF čorkarum,at chcipnou do rana!!! fuckpost-15335-1208722506_thumb.jpg

Kurvy zasraný!!! :aggressive: Aspoň že to nečórli!!!

Pane ať to máš zase brzo v cajku držím palce!! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem jednoho krásnýho dne zaprkoval v krytých garážích v Albertu v Brně na Vinohradech. Vrátím se za 15minut a rádio v pr...! Měl jsem zaslepený přední zámky, tak že vlezli do auta zadním kufrem a vyčorovali naštěstí jen rádio. Na nic jsem neváhal, nechal si namontovat od známýho alarm s GPS lokalizátorem. Souhlasím se všema, že pokud ho budou chtít ukrást, tak jej ukradou. Ale toto zařízení je alespoň trošku zdrží a hlavně já okamžitě vím, že se děje něco s autem. Je to pak otázka času, za jak dlouho odstraní všechna další namontovaná zařízení a s autem odjedou.

ALE KAŽDOPÁDNĚ JSOU TO K...Y ZAS...NÝ!

jeste ze to ctu.mam alberta pred barakem a kdyz jedu na nakup nechavam tam autoradio.ty jo to by me nenapadlo ani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...