Přejít na obsah

Jak dostat 2 děti v sedačkách do F1


mata100

Doporučené příspěvky

Moc prosím o vaše zkušenosti s vožením dětí v autosedačkách na zadních sedačkách. Mám 3letého kluka a další čekáme v srpnu. Problém je v tom, že za mě (to jest sedačka řidiče) se nevejde ani 3l syn v sedačce 9-18 kg a ani sedačka pro novorozence. Syn ještě nemá tak dlouhé nohy aby je v kolenou ohnul dolů ,tak potřebuje před sebou hodně místa. Ve předu není vypnutí airbagu takže to je taky pase. Jediné co mě zatím napadlo jako řešení , je koupit klukovi sedačku už 15-36kg s nějakým krátkým sedákem aby mohl ohnout nohy dolů a dát ho za mně.Jenže teď má 12kg tak bych ho musel do srpna vykrmit nebo už fakt nevím. Máte prosím někdo zkušenosti, nebo vozíte děti v kufru. Díky Martin

Editováno: , autor: mata100
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc prosím o vaše zkušenosti s vožením dětí v autosedačkách na zadních sedačkách. Mám 3letého kluka a další čekáme v srpnu. Problém je v tom, že za mě (to jest sedačka řidiče) se nevejde ani 3l syn v sedačce 9-18 kg a ani sedačka pro novorozence. Syn ještě nemá tak dlouhé nohy aby je v kolenou ohnul dolů ,tak potřebuje před sebou hodně místa. Ve předu není vypnutí airbagu takže to je taky pase. Jediné co mě zatím napadlo jako řešení , je koupit klukovi sedačku už 15-36kg s nějakým krátkým sedákem aby mohl ohnout nohy dolů a dát ho za mně.Jenže teď má 12kg tak bych ho musel do srpna vykrmit nebo už fakt nevím. Máte prosím někdo zkušenosti, nebo vozíte děti v kufru. Díky Martin

airbag přestože není vypínatelný můžeš nechat vypnout v servisu, nalepí nálepku že je vypnutý a máš v předu místu pro sedačku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Syn má 2roky a 3 měsíce a jezdí za spolujezdcem. Tam se zatím vleze, ale do sedačky vpředu kope. Manželka se před něho vleze, ale já už s problémem. Za řidičovu sedačku se vleze sedačka vajíčko, ale ja napěchovaná mezi zadní a řidičovou opěrkou. Mám sedačku uplně dole, kdyby byla výš, tak je tam na sedačku víc místa.

A ten kufr je taky řešení.

post-3174-1208865540_thumb.jpg

Editováno: , autor: Jarekk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Syn má 2roky a 3 měsíce a jezdí za spolujezdcem. Tam se zatím vleze, ale do sedačky vpředu kope. Manželka se před něho vleze, ale já už s problémem. Za řidičovu sedačku se vleze sedačka vajíčko, ale ja napěchovaná mezi zadní a řidičovou opěrkou. Mám sedačku uplně dole, kdyby byla výš, tak je tam na sedačku víc místa.

A ten kufr je taky řešení.

Fotka dobrá :palec2:

Zkusím dát tu sedačku výš, jak píšeš. Mě se za mě to vajíčko nevejde ani náhodou, to bych musel ject tak o 5 zubů dopředu. To se tam ale nenaskládám já. Zkusím to dát vejš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...