Přejít na obsah

Cena nástřiku zadního nárazníku


Rada81

Doporučené příspěvky

Ahoj,

kolega z práce mi 'poškrábal' zadní nárazník (jeho mégane je na kaši). Chceme se nějak domluvit a potřeboval bych znát odhad ceny za nástřik nárazníku (hlubinná modrá). Podle toho mi buď dá peníze na ruku nebo do toho vstoupí pojišťovna, ale to moc nechceme. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

kolega z práce mi 'poškrábal' zadní nárazník (jeho mégane je na kaši). Chceme se nějak domluvit a potřeboval bych znát odhad ceny za nástřik nárazníku (hlubinná modrá). Podle toho mi buď dá peníze na ruku nebo do toho vstoupí pojišťovna, ale to moc nechceme. Díky.

zadní nárazník pouze do laku, bez tmelení atd. cena 3000-4500 (neautorizovaný servis - severozápad čech)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi to stříknou za 2200 bez papíru. Mégane se snad ani opravovat nebude. Odhad škody je skoro 30tis. při použití dílů z vrakáče. Octa to dobře ustála :palec2: .

Jeden můj známý ve Středních Čechách za podobnou cenu..

Kdyby něco, klidně piš :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hned jsme rencka hodili do servisu a letmo se mi na to mrkli. Já jsem pak prohlížel kurf, spáry nárazníku, dovírání zadních dveří, ležel pod tím a vše vypadá OK. Rána to sice byla, ale jak jsem měl při brždění zvadnutý zadek a on předek dole, tak zajel spíš pod kufr a netrefil mě jeho výztuhou.

Ještě bych podotknul jednu věc, nárazník z Octy sundat a zkontrolovat všechno co je pod ním i prostor pro rezervu. Už se to tu probíralo a párkrát se stalo že nárazník vypadal ok a rezerva nešla ani vyndat jak byl celej zadek zdeformovanej.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě bych podotknul jednu věc, nárazník z Octy sundat a zkontrolovat všechno co je pod ním i prostor pro rezervu. Už se to tu probíralo a párkrát se stalo že nárazník vypadal ok a rezerva nešla ani vyndat jak byl celej zadek zdeformovanej.

To je pravda, plast je "gumovej" a vrati se zpet, nejsou videt znamky poskozeni, vyztuha muze byt bouchla a prostor pro rezervu tez nacaty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...