Přejít na obsah

SunSafe Glass


Petr.592

Doporučené příspěvky

Skoro bych řekl, že když je teplo, tak je to asi skoro jedno, hic je pak ve všech zaparkovaných, zavřených autech hodně srovnatelný.

Videl som jednu peku fjucurku na audi so slnecnym kolektorom v mieste stresneho okna. Pekne si to chladilo interier z energie ziskanej z toho slnecneho klektora, a este ked vidalo, dobijalo to baterku... ale taa cena...brr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Jak je to s tím snízenym hlukem v OII co ma SUN SAFE GLASS ? Co jsem jezdil s OII tak mi pripadala hodne hlucna, hlavne aerodynamicky hluk (svist) pri rychlostech nad 110km/h a taky od kol slo dost hluku. Coz ale mohlo byt diky pneu Bridgestone Turanza 225/45 17, ktere uz nebyly v nejlepsim stavu.

Premyslim nad OII RS TDI CR, ale nerad bych dal 3/4mil.kč za auto a pak v něm byl hluk jak v trabantu :) Pokud by SUN SAFE aspon trochu snizil hladinu hluku myslim ze 18tis.kc je dobra investice.

Editováno: , autor: gosh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já žádný hluk aerodynamický nevnímám.

Předtím jsem jezdil s Fabií, ale pomaleji, na jiných pneu, ale co se týká aerodynamického hluku, nepřijde mi, že by byl vyšší nebo nižší.

A vážně si myslím, že na hluk SunSafe moc vliv nemají.

Přidávám pár fotek z testu SunSafe, je dobře vidět jak ho ta folie drží a nevysype se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teraz mám aj ja SunSafe, predtím som mal s klasickými tónovými sklami O2 combi a možem povedať, že pri vyšších rýchlostiach je rozdiel. Ešte to slnko nemá takú silu ako v lete, aleuž aj tak sa mi zdá, že keď auto stojí na slnku, neni v ňom táká horúčava, no uvidíme v lete.

Akurát som riešil zatmavenie zadnej časti auta, no fólie som nechcel, tak som na autosalóne videl na FL tie nové mriežky. Sada na zadné dvere, Combi bočné okná kufra a 5. dvere je pomaly drahšia ako kvalitné folie, ale môžem kedykoľvek zhodiť, tie ktoré chcem a zase späť naložiť. Nafotím a hodím nejáké foto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pri tom rozbiti mi to prijde spis jako horsi varianta, ze se nevysype... normalni sklo vyluxujes a je to v 'pohode', tohle zustane ruzne viset a couhaj z neho ostry kousky, nekomu tady jak kradli navigaci tak mu prave tim vysicim sklem rozrizli kozenou sedacku... nebo kdyz to visi ven muze to poskodit lak... obojim znacne naroste vznikla skoda.

Tohle sklo s termoizolacni folii pouziva kdekdo na predni sklo, nevim proc skodovka to nedela taky tak, nabizi bud vsechno, nebo nic, vode zdi ke zdi... Ja jsem se taky rozmejslel zda to chtit nebo ne, nakonec prave to rozhodlo, ze musej bejt vsechny skla a ze s tim nejde dohromady SunSet. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sun Safe mám teď (na rozdíl od bývalýho auta) a pozoruju, že určitě mají schopnost částečně tlumit hluk. To, jestli zabraňujou prostuputepla zatím neumím posoudit. Jinak kamarád je má delší dobu na autě, a když mu na parkovišti v Praze chtěli vykrást auťák, tak mu zachránily interiér, nevysypaly se, žádný střepiny z nich nevisely, byly jen popraskaný,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Také mám Sun Safe a jsem přímo nadšený "tichem" v autě.

Měřil jsem hluk v mé 1.8 TSI proti OI 1.8 20V a je tam rozdíl při většině rychlostí 7 dB,

čili OI byla více než 4x hlučnější.

Teď týden jezdím s půjčenou RS 2.0 TFSI a připadám si, jak v traktoru.

Je to ale hlukem motoru, na který má Sun Safe asi minimální vliv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by mohlo být ono, hluk je vyloženě od motoru a je přímo úměrný sešlápnutí plynu.

V nízkých otáčkách (kolem 1500) jde navíc o nepříjemné dunění (i když to nejsou zrovna otáčky pro RS :-)

Navíc jsem odbočil od Sun Safe, ale platí, že má 1.8 s těmito skly je skutečně krásně tichá.

Ještě opravuji, to RS je skoro nové, takže nemá TFSI, ale asi novější TSI.

Editováno: , autor: Cjoctavian
citacia predchadzajuceho prispevku - porusenie pravidiel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...