Přejít na obsah

Převodovka


kewwin

Doporučené příspěvky

Zdar lidi,

potřeboval bych poradit ale od někoho kdo to oprtavdu ví a ne spekulace.

Mám Oktu 1.9 TDI 81Kw a naskytla se mi možnost koupit skoro novou převodovku za super cenu nebo vlastně mám na víběr ze dvou převodovek ta jedna je na 66kW s označením - O2J 300 052 L a kod je JDM no a ta druhá je z Octavia 74kW - O2J 300 052 G JDH.

Obě převodovky jsou ůplně stejné i s tou co mám v autě ale nevím jestli je nějaký rozdíl v poměru ozubených kol v převodovkách.

Může mi prosím někdo poradit zda li se dá jedna z nich použít a nebo nedá ani jedna?

Prosím ať odpoví jen ten kdo to ví 100% spekulace jsou na nic!!!.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar lidi,

potřeboval bych poradit ale od někoho kdo to oprtavdu ví a ne spekulace.

Mám Oktu 1.9 TDI 81Kw a naskytla se mi možnost koupit skoro novou převodovku za super cenu nebo vlastně mám na víběr ze dvou převodovek ta jedna je na 66kW s označením - O2J 300 052 L a kod je JDM no a ta druhá je z Octavia 74kW - O2J 300 052 G JDH.

Obě převodovky jsou ůplně stejné i s tou co mám v autě ale nevím jestli je nějaký rozdíl v poměru ozubených kol v převodovkách.

Může mi prosím někdo poradit zda li se dá jedna z nich použít a nebo nedá ani jedna?

Prosím ať odpoví jen ten kdo to ví 100% spekulace jsou na nic!!!.

100% to nevím ale jde použít i převodovka benzínová na diesela - pak to sice nejede ale jde to. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to bych nedělal viděl jsem jak se pak hned rozlít diferák :palec2:

to samozřejmě neudělám nebudu dávat bezínovou převodovku do nafťáka jednou jsem se svezl s VW polo s touhle kombinací a je to strašný na pětku při 100km/h jsem tam měl 3500ot/m no hrůza řve to jak třiapůla v bahně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...