Přejít na obsah

Další kok***** v zákonu o provozu na pozemních komunikacích


murder

Doporučené příspěvky

Hledají způsob jak měřit bezpečnou vzdálenost To je zase kokotina co z nich vypadlo, jestli projde i tohle, tak balím kufry a stěhuju se na nějakou hnusnou písečnou pláž v Karibiku s palmovým barem, nechám si narůst dredy a budu poslouchat jen regé.

Takže ti blbci chtějí pevně stanovit "bezpečnou vzdálenost" na dvě vteřiny, už to vidím jak stoupne nehodovost a úmrtnost na českých silnicích. Strejc bude chtít předjíždět, tak se nesmí přiblížit k autu před sebou takže 50 metrů za ním při cca 90km/h musí najet do protisměru - předjíždět (kamion jedoucí 80km/h) pěkně dlouho a zařadit se spět zase až 50 metrů před něj, aby nezkrátil bezpečnou vzdálenost předjížděnému autu. No to je bombáááá!!! Kdy konečně ti dementi začnou používat mozek. Ty vole vystřílet tu pakáž.

Omlouvám se za hrubší slovník, ale na tohle jinak reagovat neumím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bezpečná vzdálenost se u nás nedodržuje. Ale tohle přesně vystihuje jaký jsou to u nás čuráci. Žádná prevence! Vštěpováním řidičům aby vzdálenost dodržovali. (ve vyspělých zemí jsou všude cedule). Prostě jen a jen represe, která k ničemu nevede. Teda vede lidé jsou nasraný nemají úctu k policii a ničemu a díky tomu jezdí jako prasata. :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak počkejte s tim odsuzovanim.

Vždyť nam daji na silnice značky, ktere nám pomohou spočitat jestli jedeme 2s za vozidlem. A to je přeci od nich hezke že nám chcou přidat pomucku která zaměstná naše mozky při výpočtu aby nemusel myslet na ostatní okolní provozu. :D :D :D

- kurňa to abych si pořidil kalkulačku do auta abych to bych schopný spočítat :) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě jen další prostor pro korupci a šikanu. Dement od měšťáků bude tvrdit, že to stopnul stopkama a bude chtít na mzdu a jak vidím práci dopravní skupiny tak to bude minimálně za 3 body. Bezpečnostní přínos na provoz není žádný. Pro pokladnu firmy dodávající kamery s radarem velký, napadá mě jen natočení záznamu jízdy a následné vyhodnocení rychlosti a vzdálenosti mezi vozidly. Píšou tam o Rakousku, ale tam musí jet řidič delší dobu agresivně nalepený na auta před sebou a to se vztahuje na provoz na dálnicích, u nás to už chtějí mimo obec (tím je opravdu předjíždění neřešitelné) a vlastně na dálnici taky, jedeš v klidu předjíždíš kolonu kamionů a jeden to před tebe strčí, nebude bezpečná vzdálenost a máš smůlu. Bezpečná vzdálenost nejde stanovit jakýmkoliv číslem někdy to může být třeba jen 10 metrů a někdy je 100 metrů málo. Bezpečná vzdálenost musí být vyhodnocena hlavou, lze doporučit různé pomůcky (čary na silnici, puntíky na krajnici...) ale stanovit číslo zákonem to dovedou jen naši zákonodárci.

Druhý extrém už vidím správní řízení, v zimě na sněhu, napálí to do tebe dement s konexemi, bude tvrdit že dodržel stanovenou bezpečnou vzdálenost a tím bude vlastně bez viny. Bohužel právě takhle to funguje u většiny rádoby dobrých myšlenek v zákonech, vždy tam jde o něčí prospěch, ale nebývá to prospěch poškozeného. Je to jen cesta k dalšímu vydírání řidičů používajících mozek, není to cesta ke zvýšení bezpečnosti.

Uff opravdu mě tohle točí, doufám že taková kokotina neprojde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jim na to všechn o z vysoka jebu. Jezdím si podle sebe a mám to v paži. Co mně teda sere, že když si nechám odstup od předemnou jedoucího auta, třeba ho chci i předjet a on se tam v ten moment někdo nasere, takže je to k hovnu. Nechej si na dálnici odstup 50-100m a v tu ránu se ti ta mezera zaplní. Jenže jak si to smažíš v koloně co jede třeba 160, tak je to o hubu jet na nárazníku, protože nevíš, co se děje vepředu, bo prostě nevidíš. Mám na mysli levej pruh. Necháš mezeru nedostatečnou=riskuješ, necháš dostatečnou= naserou se ti tam mrdky co jedou 100-120 bo dojede náklaďák a zbrzdí tak celou rychle jedoucí kolonku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měřit 2s je asi blbost, ale jak se zbavit těch blbečků, pro ktré je jízda na nárazníku vozidla před ním sport? A že takových je! Já jsem pro to vyhnat všechny poldy na cesty, během pár dní vybodovat všechny dobytky a byl by klid. Jo a za nezastavení na přechodu v levém pruhu když v pravém již auto stojí bych dal klidně i 10 bodíků...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to zase pouhopoha budezrace...

Snad to neprojde... A kdyby nahodou jo,nebudu se s nikym (myleme prislusnika PCR nebo MP) o nicem bavit,pokud nebude k mereni dostatecne vzdalenosti stanoveny zpusob,nebo pristroj,ktery bude nastavena a nakalibrovan a zanesen v seznamu pristroji pouzivanych PCR nebo MP k mereni ruznych picovin...

Protoze jestli by mi nekde nejakej "prislusnik" rekl,ze jsem nedodrzel vzdalenost,ze to videl a nebyl schopen mi tohle dolozit,tak se asi neudrzim.. lol lol

Tady to opravdu cim dal vice jde k tomu,ze se jednou seberu a potahnu nekam do pi*i..Jen abych nemusel byt tady v tom kocourkove..I kdyz to tu mam rad.. :feve::help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to zase pouhopoha budezrace...

A co podle tebe není buzerace? Jen se tak ptám... Mně tedy ještě žádný poliš nebuzeroval.. ani zde, ani nikde jinde. Myslím, že vždy nejvíc kdáká potrefená husa. Pokud se nelepíš na nárazník, tak co se vzrušuješ? A pokud ano, klidně emigruj. Oni tě tam rychle přivedou k rozumu (tedy pokud nechceš odejít směrem na východ)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měřit 2s je asi blbost, ale jak se zbavit těch blbečků, pro ktré je jízda na nárazníku vozidla před ním sport? A že takových je! Já jsem pro to vyhnat všechny poldy na cesty, během pár dní vybodovat všechny dobytky a byl by klid. Jo a za nezastavení na přechodu v levém pruhu když v pravém již auto stojí bych dal klidně i 10 bodíků...

tím stebou nesouhlasím, on ti zastaví v pravém pruhu a jak víš, že třeba neodbočuje nebo si vem blbý dlouhý kamion ve městě, si vedle něho a začne příbržďovat chodci a ty přez něj houby vidíš, proto si stojím za tím, na 4 proudé silnici chodce nepouštět, protože to smrdí průserem a navic, když ty zastavisš a ešce chodci ukážeš ať přejde a vedle v pruhu ho srazí auto,tak je to na tebe, že jsi mu ukázal,aby mohl jít, nasrat, nezastavuji :aggressive:

Editováno: , autor: Vinca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co podle tebe není buzerace? Jen se tak ptám... Mně tedy ještě žádný poliš nebuzeroval.. ani zde, ani nikde jinde. Myslím, že vždy nejvíc kdáká potrefená husa. Pokud se nelepíš na nárazník, tak co se vzrušuješ? A pokud ano, klidně emigruj. Oni tě tam rychle přivedou k rozumu (tedy pokud nechceš odejít směrem na východ)...

Co podle me neni buzerace?Treba denni sviceni..To je vec,kterou kupodivu vymysleli dobre..

Tak to mas stesti,ze te jeste nikdy jak ty rikas "polis",nebuzeroval..Me ano..Resp. snazil se o to a k jeho smule se mu to nevyslo,protoze ve finale zjistil,ze nema pravdu,nebo me nenachytal na to,na co chtel.. lol

A myslis,ze ja jsem potrefena husa,ktera tu hejka? ... :D ...Ja se nikomu na naraznik nelepim a pokud jo,tak ze me nemusi mit strach,protoze behem chvilicky jsem pred nim a ma po starostech.A co ze se to vzrusuju?Protoze mi to opravdu prijde jako naprosta kravovina rikat nekomu,jak daleko a za kym ma jezdit?Proste nekomu kecat za do toho,jaky ma odstup a pokutovat ho za to,resp. za nic..?!Az nedodrzim vzdalenost a do nekoho to prdnu,tak prosim,at me zkasnou,at mi daji X bodu a ja nevim co,ale at je to za neco,co jsem prokazatelne provedl..

Jinak diky za povoleni k emigraci,ted uz bych si s klidem mohl zapakovat kufry a jet..A neboj..Na vychod nemam v planu jit.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

resite kktiny, kolik je v tyhle dmntni zemi zakonu a kolik se jich opravdu dodrzuje :D

btw nekdo tyhle kreteny musel volit a jelikoz ja volil komance tak jste to museli byt vy :p

hold bilboard M.Baros voli ODS si vybira uz dlouho krutou dan co ?

ja osobne bych v tehle zemi sebral volebni pravo 95% populace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...