Přejít na obsah

skusenosti s autoHoudek


Gembler

Doporučené příspěvky

KUPIT alebo NEKUPIT

Údaje o vozidle

Druh vozidla: osobní automobil

Karoserie: kombi

Rok výroby: 2002

Palivo: nafta

Stav tachometru: 84000 km

Objem, výkon: 1896 ccm / 74 kW

Barva: černá metalíza

STK: 11/2008

Stav: nehavarováno

Servisní knížka: ANO

První majitel: ANO

Výbava vozidla

4 x airbag; 6 rychlostních stupňů; ABS; alarm; aut. klimatizace; CD měnič; centrál dálkový; dělená zadní sedadla; el. okna; el. zrcátka; imobilizér; indikátor parkování; litá kola; manuální převodovka; mlhovky; multifunkční volant; nastavitelný volant; originál autorádio; ostřikovače světlometů; otáčkoměr; palubní počítač; pevná střecha; pohon 4 x 4; posilovač řízení; potahy kůže; satelitní navigace; senzor opotřebení brzdových destiček; senzor stěračů; senzor světel; ski box; stabilizace podvozku (ESP); střešní nosič; tažné zařízení; tempomat.; tónovaná skla; venkovní teploměr; vyhřívaná sedadla; vyhřívaná zrcátka; výškově nastavitelné sedadlo řidiče; xenonové světlomety; zadní stěrač; zámek řadící páky, +sada zimních kol; max výbava, velká navigace;, Stav: velmi dobrý, Možný leasing i spotřeb.úvěr, Koupeno v CZ,

A124_08_1.JPG

A124_08_2.JPG

A124_08_3.JPG

A124_08_4.JPG

A124_08_5.JPG

A124_08_6.JPG

A124_08_7.JPG

A124_08_8.JPG

A124_08_9.JPG

A124_08_10.JPG

A124_08_11.JPG

Editováno: , autor: Martinoslav
POZOR na zobrazovani vlozenych obrazku!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a hlavne nizssia spotreba u 96kW oproti 4x4 :prc: ale ked si niekto neda poradit a ide mu o diesel 4x4 ESP a najazdene do 100 000km :feve: ja si myslim ze ta octavia by mohla byt dobra aj cena je tam priemerna ani predrazena ani lacna tak akurat na zachovalu 2002ku - chcem sa vyhnut tomu ze vystartujem z bydliska cca 450km tam a zistim ze je to najhorsie auto ake som kedy videl a pojdem naprazdno dalsich 450km spat fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nema auto-riadiaca jednotka nejake zalozne pocitalo km? ten pan z autobazaru mi povedal ze ked pridem mam si zavolat do skodovky kde to bolo servisovane a ze mi tam presne povedia kolko km to auto ma a v akom stave je... tak neviem ci mu mam alebo nemam verit teda ci to nieje nejaka kamaratova skodovka?!

PS. pytal som sa ze ci mozem dobehnut s detektorom hrubky laku - povedal ze bezproblemov mozem si to prist premerat...

*edited* volal som znova tomu bazarnikovy ze by som chcel aby mi odfotil a poslal toto

stitok.jpg

povedal ze on mi nic fotit ani posielat nebude ze to by behal kazdemu - ze to je tam vsetko povodne... na otazku preco povodny majitel (mimochodom bazarnikov kamarat) predava tu Octavku mi odpovedal ze jeho take veci nezaujimaju a ze on mi moze naklamat a navymyslat si co len chce - ze ak chcem mam prist po auto ak nie tak nie... => na mna posobil trocha arogantne a drzo, ale zasa bol uprimny... a to sa ceni!

Editováno: , autor: Gembler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No neviem, nejak sa mi to auto nezdá - tá šoférova sedačka vyzerá, ako keby mala za sebou poooodstatne viac km. Takisto tá pseudomreža vzadu je tam na čo, nie je to auto náhodou N1?? Je to kľudne možné, chýba pás v strede aj hlavová opierka, navyše v kufri dole vidieť úchytné body, kde mohla byť uchytená celá mreža... Aj keď neviem, či staré 4x4 boli v N1 prevedení...

A úprimne, pri takom jednaní by som pánovi bazárnikovi poprial veľa blbých zákazníkov a nech si to auto strčí do niekam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...