Přejít na obsah

POLICIE ČR, Městské a obecní policie


Romariooo

Doporučené příspěvky

Snad to trochu pomuze, chapu, ze clovek nekdy specha a ma k tomu sve duvody, ale at aspon jede ohleduplne, i to se da svym zpusobem ve velkych rychlostech a NE TAK, ZE NAS BUDE PREDJIZDET V ODSTAVNEM PRUHU, KDE HO NIKDO NECEKA!! to se mi stalo v pondeli. Nejhorsi je, ze takovy s prominutim k*rvy vyvaznou bez pokuty a slusne lidi buzeruji a pokutuji casto za cyparny. Ale snad na ne nekdy taky dojde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

víš.... vždy se musí něco stát, aby se věci ubírali tím správným směrem, já to beru tak že jedna stupidní jízda rychlá mi může posrat celý život příjdu o papíry co pak.. bude mě to lézt do peněz. a upřímně takových aut by mělo být na dálnici více....osobně ať jezdí každý jak chce,ale už se kůli té bezpečnosti na silnicích musí něco stát :)

vůbec to není o tom, kolik jedeš oproti předepsanému, ale ve vztahu na konkrétní podmínky, takže měření rychlosti je podle mně úplně na hovínko, jen buzerace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas.V té rychlosti 200km/h se dá při kolizi jen málo co ovlivnit a auto v té rychlosti když bouchne napřiklad pneumatika je neovladatelné.Je to jistá smrt.

stejně tak ti může na hlavu padnout strom nebo letadlo, zahrabeš se 10m pod zem aby jsi měl jistotu, že se ti nic nestane?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad to trochu pomuze, chapu, ze clovek nekdy specha a ma k tomu sve duvody, ale at aspon jede ohleduplne, i to se da svym zpusobem ve velkych rychlostech a NE TAK, ZE NAS BUDE PREDJIZDET V ODSTAVNEM PRUHU, KDE HO NIKDO NECEKA!! to se mi stalo v pondeli. Nejhorsi je, ze takovy s prominutim k*rvy vyvaznou bez pokuty a slusne lidi buzeruji a pokutuji casto za cyparny. Ale snad na ne nekdy taky dojde

jo, tak to je to co by se mělo stíhat, protože toto je opravdu sviňárna. A pak je jedno, jestli jede 200 nebo 100, je to prostě nebezpečné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

víš.... vždy se musí něco stát, aby se věci ubírali tím správným směrem, já to beru tak že jedna stupidní jízda rychlá mi může posrat celý život příjdu o papíry co pak.. bude mě to lézt do peněz. a upřímně takových aut by mělo být na dálnici více....osobně ať jezdí každý jak chce,ale už se kůli té bezpečnosti na silnicích musí něco stát :)

Hele k tomu Ti něco řeknu, sebrali mi papíry na půl roku a vrátili mi je na půlce, tzn po třech měsících, a byly to zatraceně těžký tři měsíce, protože jenom do práce to mám 50km takže autem na 45minut jízdy, ale vlakem na dvě a půl hodiny...

19.12. mi ty papíry vrátili a teď si jich zatraceně vážim a hodně si rozmejšlim jestli si někde na silnici "zaprasim" nebo jestli pojedu v klídku a napohodu....

není potřeba se z těch prasáren léčit nějakejma nehodama, stačí prostě přijít o papíry i na blbý tři měsíce.

a pro rejpaly dodávám: jsem abstinent, takže za chlast to nebylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

'marcos' : jak jsem slíbil tak konám...tady máš umístění "mého kámoše".Žádny krouceny dráty - všechno pěkně schované pod čalouněním střechy a napájení mám z lampičky.

theFrigo: za cos měl papíry v čistírně? Rychlost? Jestli nechceš tak samozř.o tom nemusiš psát.R.

post-6947-1234698176_thumb.jpg

Editováno: , autor: Romariooo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Romariooo: předjíždění v případech kdy je to zákonem zakázáno - předjížděl jsem když jsem byl předjížděn (to že ten druhej frajel se kterym sme se otřeli bokama jel jak prase nikoho nezajímalo, stejně tak jako že zrcátka mají mrtvý úhly... jel sem asi 60 - 70km/h a chystal se předjíždět kamion stejně jako dvě auta předemnou a buch ho, v zrcátku nebyl a ani sem tam to jeho auto neviděl když sme projížděli levotočivou zatáčku takže se přiřítil z mnohem větší dálky....

prostě smůla po které si člověk uvědomí že o papíry se dá přijít hodně jednoduše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo a ještě musim dodat že to bylo v době když už sem měl složenou zálohu na O2, ale ještě jezdil svým starým Opelem, takže u mě byla škoda do 1tis (za prasklej rámaček zrcátka, podřený to nijak nebylo jenom lehce promáčklý dveře. To druhý auto byl starej služební Passat a ten měl chycenej lem blatníku a uražený pravý zrcátko, z pojišťovny mi pak přišel dopis že mu plnili škodu 17tis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ja takhle cvicim ve fitku a najednou slysim, jak se tam dva bavi. Jeden z tech dvou byl policajt a rikal, jak o vikendu staveli po meste motorkare, tak jednoho zastavili, ze jel po zadnim kole a jeste nemel znacku... ale co, ten druhej policajt byl kamos toho motorkare, tak pokecali a on jen dal ohrozovat deti a ostatni lidi. A tohle si tam normalne povidali, no ja myslel, ze mu omlatim nejakou cinku o hlavu. :aggressive::kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohuzel ne :(

Jinak jeste k tem gumam - osobni zkusenost, prdla mi leva predni guma na dovolenkove nalozenym aute pri cca 130km/h ve Spanelsku na dalnici, uff, prijemny to neni, staci strasne malo. Byt baba nebo zrovna drzet volant jednou rukou, jak mam ve zvyku, neudrzel jsem to, takhle me to v mziku koplo z pravyho do levyho pruhu, kde NASTESTI nikdo nebyl a ke svodidlum chybelo fakt malo, brzdit moc neslo, pac kdyz jsem slap na brzdu, tahlo to strasne doleva. A nasledny vylozeni auta a vymena kola na dalnici s nic moc krajnici, kde kolem litaly kamiony, nic moc. Zbytek osazenstva hlidal a kdyz jel tirak nebo vic aut, hlasili to a ja bral drahu za svodidla, takze vymena trvala dost dlouho.

Jinak kdo nezna, co muze udelat jedna prdla guma - 7 mrtvejch (oba ridici tiraku, a 5 lidi v tech dvouch osobacich, jeden srazen na svodidla + vybuch, druhej skoncil pod navesem. Co jsem tohle video videl asi 10x, predjizdim tiraky vyrazne rychlejs nez driv a nejak nemam dobrej pocit :)

http://www.youtube.com/watch?v=spzebifyiVc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je špatná informace.V těch silných Passatech je radar a Valentine One ho dokáže detekovat.

By mne zajímalo na co ten tvůj valentin reagoval? Dnes mi potvrdili, že opravdu radar tam není. Pracuje to na výpočtu rozdílných rychlostí, při snímání digitální kamerou. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...