Přejít na obsah

samostav rucni brzdy


SKOFIN

Doporučené příspěvky

Ahoj vsem.Nedavno jsem se stal majitelem Octavie 1.6i 75kw.Zadam o radu-nema nekdo z vas zkusenosti jak rozdelat samostav rucni brzdy?Mam kotouce.Dik.

ten válec je tam nasrobovaenj normalne ho vytočís do leva!ale spatky ho musís sroubovat a nicim ho tlacit je na pruzine jsou na to ipřípravky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba tady.http://www.aukro.cz/item370039402_nastaveni_pistku_brzd_koncern_volkswagen.html

Dik.Ten pist mi moc starosti nedela,sehnal jsem si ten pripravek,ale vubec netusim a ani jsem se nikde nedocetl jak vyndat ten samostav rucni brzdy.Nevis jestli pujde ven pri vysroubovani pistu nebo je na to jina finta?Dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Dotaz k zadnimu brzdovemu trmenu: pokud se snazim pistek ze trmenu vysroubovat tocenim proti smeru hodinovych rucicek, tak by mel vylezt ven, mam pravdu?

Mne bohuzel nic nedela takze asi bude servany samostav a tim padem cely trmen k.o. :-(

Ma nekdo nejaky rozumny tip kde sehat zadni trmen za rozumne penize?

Klidne pres sz, diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem vymenil trmen a s novym jsou brzdy naprosto ok

Protoze mne zajima co je spatne a proc sem trmen musel menit (stary po vymene desek silne pribrzdoval) tak mne to nedalo a trmen sem rozebral. Cekal sem servany zavit samostavu nebo neco podobneho

Jenze zavit je v poradku a vubec netusim co je ve trmenu spatne, proc mne delal problemy a hlavne, jak vubec samostav funguje

Ma napriklad stredni cast pistku kterou jsem cervene oznacil jako A byt otocna vuci zbytku celeho pistku na obe strany?

U meho stareho trmenu to tak je a myslim si ze to neni spravne

Rozebiral nekdo nekdy, vase zkusenosti?

post-2080-1259175089_thumb.jpg

post-2080-1259175103_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...